rüyamız da psişik yetenegimizi kullanabilir miyiz ?

Btylien

Kayıtlı Üye
enerjimi kullanarak telekinezi ve bir çok farklı psişik yetenekleri kullandıgım belli olaylar döngüsü için de cok rüya gördüm şimdi sonucta rüya diyen cok kişi çıkıcaktır ki şöyle söylüyebilirim enerjimi cok yogun hissediyordum ve yavaş yavaş oluyordu hani filmlerde ki gibi bir parmak çıtlatmakla herşey olmuyordu enerjim kadar oluyordu bazen bocaladıgım da oluyordu ama yapıyordum bir şekilde ve bazen cok enerji kullandıgım için yoruluyordum,şunu da belirtmeliyim ki rüyalar dışın da psiball ve psiwell denemeleri yaptıgım ilk günler de olumlu sonuclar almıştım fakat devam etmedim ama benim merak ettigim konu psişik güçlerimizi bu şekil de rüyalar da da kullanabilir miyiz ?

Me.

Kayıtlı Üye
bende ruyamda eskiden zorlanarak yapiyordum bazen zihnim yetmiyordu fakat cok sacma üzgünüm ama olanlar sadece beyninde dusunsene elini bile kipirdatmadan dunyayi yok edebilirken enerji kullanirken niye zorlaniyosun cunku kendini zorlamaya zorluyosun herseyi oluruna birakman lazim

Btylien

Kayıtlı Üye
bende ruyamda eskiden zorlanarak yapiyordum bazen zihnim yetmiyordu fakat cok sacma üzgünüm ama olanlar sadece beyninde dusunsene elini bile kipirdatmadan dunyayi yok edebilirken enerji kullanirken niye zorlaniyosun cunku kendini zorlamaya zorluyosun herseyi oluruna birakman lazim
evet olabilir tabi