Ramazan'da uyurgezerlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kgn

Kayıtlı Üye
merhaba bu olay 4 senedir başıma geliyo dediğim gibi sadece ramazanda uyurken yürüyorum. ayrıca çok değişik hareketler de yapıyorum misal: 4 saat boyunca salon ortasında bağdaş kurarak oturma. böyle değişik şeyler oluyo sizce ne yapmalıyım geçen sene elimde demir 60 cm lik çekecekle mutfak köşesinde ter içinde uyandım her tarafımda morluklarla doluydu . yardım edin bi dahaki sene için.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
merhaba bu olay 4 senedir başıma geliyo dediğim gibi sadece ramazanda uyurken yürüyorum. ayrıca çok değişik hareketler de yapıyorum misal: 4 saat boyunca salon ortasında bağdaş kurarak oturma. böyle değişik şeyler oluyo sizce ne yapmalıyım geçen sene elimde demir 60 cm lik çekecekle mutfak köşesinde ter içinde uyandım her tarafımda morluklarla doluydu . yardım edin bi dahaki sene için.
Özellikle değiştirdiğiniz bir alışkanlık veya özel bir şey yapıyor musunuz? Örneğin oruç gibi.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ramazanda böyle olması garip gerçekten

kgn

Kayıtlı Üye
7 yaşından beri oruç tutarım

fako

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aynısı ilkkez son ramazanda başıma geldi 4 gece art arda gece uyurken kalkmışım anneme sarılmışım sonra kalkmışım nomal uyanıkmışım bildiğiniz gözlerim açık sohbet ediyormuşum bir yandan yüzümü yıkamışım sofraya oturmuşum bildiğiniz sohbet etmişim yemek yemişim yatmışım ama ben hiç uyandığımı bile hatırlamıyorum bir keresinde kalkıp evden çıkıyormuşum benim bir köpeğim var sahur vakti onu evinde içinde gördüğümü hatırlıyorum başucuğumda duruyordu ama aslında köpeğim eve asla alınmaz namaz kılınıyor çünkü evde onu dışarı çıkarmak için kalkmışım kapıyı açmışım annem durdurmuş nereye gidiyorsun diye görmüyomusun köpeği çıkarıcam demişim gözlerim açık yani öyle uykulu değilmişim gözlerinin içine bakmışım ve bildiğiniz bağıra bağıra ben uyanığım demişim ve bunu anlattıktan sonra sanki hatırlar gibi oldum köpeğim sofraya oturduğumda bile yanımda görüyordum uyurken gece kalkıtğımda falan hep yanımdaydı gördüğüm kadarıyla yani eminim hatta seviyordum uyuku sersemliği değildi ama köpeğim balkonda yatıp kalkıyor yani kapıyı kitliyoruz hatta kendisi kapıyı bir keresinde kemirerek kolunu kırıp açtığı için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...