Hayatım, Deneyimlerim ve Bunları Anlamlandırmak Üzerine

outfall

Kayıtlı Üye
Koyunuz de “panagia ( panaya) “ diye eski bir kilise var mi yada duydun mu ? Ya da koyunuz de agac dallari kozalak toplanmasi ve toplananlarin yakilmasinin yasak oldugu bir yer var mi ? Ayrica da ailen de eski bakir kaplar tencere gibi ve cevresin de ic ice gecmis “z” ye benzer var mi ? Yada yine ailen de eski bir asa yada baston var mi ?

kilise vardı evet.
geri kalanı hakkında bilgim yok. şu anda da uzakta yaşıyorum.

P

Panagiotis

Merak ettim doğrusu
Peki anlatayim o zaman oldukca uzun ama simdiden uyarayim :)
Roma imparatorlugu resmî olarak Hristiyanligi kabul ettigin de imparator Konstantin I. yeni bir baskent kurmaya karar verir ve nea roma ( yeni roma) adi ile bir kent kurulur sonralari Konstantinaoupoli ve Istanbul adini alacak bu kent. Imparator un annesi Helena oldukca inancli bir hristiyan kadin o yuzden Yerussalem ( Kudus) e bir ziyaret yapar haci olmak icin, oradan da baskent e bazi kutsal emanetler ve yahudi-misir buyulerini anlatan cok sayida parsomen ve tora yi yaninda getirir. O parsomenler yaklasik 600 yil sonra bugun marmara aciklarin da bostanci iskelesine yakin mesafede olup batan adalar olarak bilinen Vordonisi adalarin da “άδετος” ipsiz yada bagli olmayan anlamin da olan bir grup rahibin oldugu manastir da
( ipsiz yada bagsiz denmesinin sebebi ada da bulunan manastirlar ve rahiplerin basinda bir bas rahibin olmamasi, Hristiyan kilise hiyerarsisine gore bas rahip olmayan kilise ipsiz kabul edilir dolayisi ile yaptiklari hersey sadece kendilerini baglar baska kilise yada kurumu degil) buyu kara buyu yada farkli dogaustu ve seytani arastirmalar yapilmaya baslar, bir zaman sonra imparator ve kilise bu ada da yasayanlar ve orada olanlardan rahatsiz olmaya baslar ve manastirlari yikip rahip ve kesisleri öldurmek icin plan yaparlar ancak adada olanlarin saray daki casuslari planlari sizdirir kesisler ve rahipler tum parsomenleri elde ettikleri arastirmalari ve sonuclarini alip ada dan kacarlar. Temmuz ortasinda bir gece imparatorun askerleri kayiklar ile gizlice adaya cikip manastirlari basarlar ancak iceride yuruyemeyecek kadar hasta ve yasli olanlar disinda kimse yokdur. Kalanlari öldurmeye baslar askerler en son manastirlara girilmeyen tek manastira girerler ve orada onlari bekleyen yasli kesisi öldurmek icin ustune yururler kesis “ bu gece sevdiginiz kent ve Agia Sofia yerle bir olacak imparator un laneti budur “ der asker kesisi öldurur kayiklarina bindikleri anda yer ve deniz sarsilmaya baslar buyuk bir deprem olur adalar denize gomulur, Agia Sofia buyuk zarar gorur bir cok ev ve saray yikilir imparator ve ailesi deprem de ölur. Ada dan kacan kesisler ise iki kola ayrilip biri doguya diger kol ise guneye dogru gider, Dogu ya giden kolun o zaman ismi pontos olan kiralligin topraklarina gittikleri ve ormanlar da saklandiklari bu bolge de yasamlarina devam ettikleri soylenir hatta bu insanlarin ocak ayinin 14 un de bir cesit cadilar bayrami olan “Kalanda” yi yeni topraklarina vardiklari gunu anmak icin bayram kabul ettikleri anlatilir, bolge de bulunan kiliseler adadan kacan kesislerin torunlari ile bir anlasma yapar onlari topraklarindan surmemek ve öldurmemek icin yasadiklari koylere Panagia ( tum kutsallarin toplanmisi yani meryem ana) kilisesi kurma sarti ile izin vermisdir. Senin yazdiklarin bunu aklima getirdi :)

outfall

Kayıtlı Üye
ufak bir gelişme;
uyumaya yakın duyduğum sesleri umursamazsam ısrarla "şşşt" diyor sanki buraya bak der gibi. komik olmaya başladı artık bu durum.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Hoşgeldin gruba.. Aynı yollardan geçtik, benim de çocukluğumda başladı, uzun uzun anlatamayacağım kadar çok şey yaşadım, arkadaşların bahsettiği doğru bir yeteneğin var ve onlar da bu yüzden sana geliyorlar. Hacı hocaya defalarca gitmiş bir olarak, tek önerim gitme. büyü, musallat, şeytan rüzgarı ne varsa söylediler hiçbiri etki etmedi, en son iki hocayla tesadüfen tanıştım, üzerinde ne büyü ne musallat var tamamen doğuştan dedi iki hoca da birbirinden farklı. Ben de işe yaradı umarım sende de işe yarar bu hocaların bana söylediklerini aktarıyorum;
Öncelikle hiçbir hocaya vs gitme, onların çoğu musallatlı ilim sahibi değiller, sen bu işi öğrensen onlar senden çekinir, böyle ailelerde her bir asırda bir bu özelliği taşıyan biri doğar o da sana denk gelmiş,
Özellikle şunu çok sıkı tembihledi, ya bu işi öğren ya da bunu kapat dedi, iyi ya da kötü tarafta durmak arafta durmaktan çok iyidir, onlar senin onları görebildiğini biliyor bunu yapabildiğini biliyor bir taraf seni kendi tarafına çekmeye çalışırken diğer taraf korur ya da engeller senin için senin bile bilmediğin bir kavgaya tutuşurlar, kötü taraf senin büyü yapmanı, fal bakmanı, yuva yıkman için uğraşır dedi.
Bir arkadaşımla şakalaşırken sana bu gece göndereyim gibi saçma bir cümle kurdum inanmıyordu o, tamamen şaka amaçlıydı, o gece arkadaşımı kötü korkutmuşlar sabah ilk iş ne gönderdiysen al hemen ger yazmış, böyle bir şeyin olabileceğine ihtimal bile vermiyordum, Konuştuğum hoca ben bu olayı anlatmadan bana sakın ola onlardan bir şey isteme talep etme dedi, etrafından birine sinirlenirsen de kötü bir şey söylememeye çalış dedi, bu da aklının bir kenarında mutlaka olsun outfall. Özetle ilmini, def etmesini, korunmasını bilmiyorsan, kesinlikle kesinlikle iletişime geçme, karşında ne var bilemezsin tam olarak, öğrenicem diyorsan hepsi sırasıyla birden derinlere dalma, varlıkların sözlerine inanma, kapattırmak istiyorum diyorsan da ne kadar bu durumlar giderse gitsin görmesen de duymasan da astral gibi ayda sene de bir garip açıklayamadığın şeyleri yaşamaya devam edeceksin hayatına metaryelist biri gibi devam ettiremeyeceksin hiçbir zaman bu da senin doğanda olan bir şey.

Ü

Üye silindi 76175

Hoşgeldin gruba.. Aynı yollardan geçtik, benim de çocukluğumda başladı, uzun uzun anlatamayacağım kadar çok şey yaşadım, arkadaşların bahsettiği doğru bir yeteneğin var ve onlar da bu yüzden sana geliyorlar. Hacı hocaya defalarca gitmiş bir olarak, tek önerim gitme. büyü, musallat, şeytan rüzgarı ne varsa söylediler hiçbiri etki etmedi, en son iki hocayla tesadüfen tanıştım, üzerinde ne büyü ne musallat var tamamen doğuştan dedi iki hoca da birbirinden farklı. Ben de işe yaradı umarım sende de işe yarar bu hocaların bana söylediklerini aktarıyorum;
Öncelikle hiçbir hocaya vs gitme, onların çoğu musallatlı ilim sahibi değiller, sen bu işi öğrensen onlar senden çekinir, böyle ailelerde her bir asırda bir bu özelliği taşıyan biri doğar o da sana denk gelmiş,
Özellikle şunu çok sıkı tembihledi, ya bu işi öğren ya da bunu kapat dedi, iyi ya da kötü tarafta durmak arafta durmaktan çok iyidir, onlar senin onları görebildiğini biliyor bunu yapabildiğini biliyor bir taraf seni kendi tarafına çekmeye çalışırken diğer taraf korur ya da engeller senin için senin bile bilmediğin bir kavgaya tutuşurlar, kötü taraf senin büyü yapmanı, fal bakmanı, yuva yıkman için uğraşır dedi.
Bir arkadaşımla şakalaşırken sana bu gece göndereyim gibi saçma bir cümle kurdum inanmıyordu o, tamamen şaka amaçlıydı, o gece arkadaşımı kötü korkutmuşlar sabah ilk iş ne gönderdiysen al hemen ger yazmış, böyle bir şeyin olabileceğine ihtimal bile vermiyordum, Konuştuğum hoca ben bu olayı anlatmadan bana sakın ola onlardan bir şey isteme talep etme dedi, etrafından birine sinirlenirsen de kötü bir şey söylememeye çalış dedi, bu da aklının bir kenarında mutlaka olsun outfall. Özetle ilmini, def etmesini, korunmasını bilmiyorsan, kesinlikle kesinlikle iletişime geçme, karşında ne var bilemezsin tam olarak, öğrenicem diyorsan hepsi sırasıyla birden derinlere dalma, varlıkların sözlerine inanma, kapattırmak istiyorum diyorsan da ne kadar bu durumlar giderse gitsin görmesen de duymasan da astral gibi ayda sene de bir garip açıklayamadığın şeyleri yaşamaya devam edeceksin hayatına metaryelist biri gibi devam ettiremeyeceksin hiçbir zaman bu da senin doğanda olan bir şey.
Bundan ibaret olmasa gerek mesele, farklı şubelerden de işaretler taşıyan insanlar var.
Hepsi tek bir verginin sonuçları mı? yoksa hepsinin ayrı ayrı hocasını mı bulmalı?

outfall

Kayıtlı Üye
Yazdıklarını okudum çok teşekkür ederim. Bahsetmeyi unuttum bu arada, alakası var mı bilmiyorum ama ben son dönemde bir süre tarotla uğraştım. Gördüklerim çıkmaya başladıkça etrafımdaki insanlar daha fazla bakmam için ısrar etmeye başladı bu da benim uzaklaşmama sebep oldu.

Ayrıca yine son zamanlarda sürekli duyduğum bir ses var, çok kısa konuşuyor en fazla tek kelimeyi hatırlıyorum "Ben..." ya da "Be..." tarzı bir şeydi son dediği. Ses yüksek şekilde sol arka çaprazımdan geliyor ve bir kadın sesi. Bu ayaktayken de oluyor yatarken de çalışırken de.
Aynı kadın sesini uykuya dalmaya çalışırken de duymuştum, bir erkek sesiyle diyalogdaydı anlamsız kelimeler kullanıyorlardı. O olayda da şöyle bir detay var ki ben onları görmüyordum ama baya karşılıklı olduklarını biliyordum, varlıklarını hissediyordum.

outfall

Kayıtlı Üye
Soluksuz okudum adres ver geliyorum devamı nerde bunun 😂😂
Güldürdünüz, şimdilik bu kadar yaşadım. fazlası oldukça anlatırım.

Bu arada bir durum daha var ancak ayrı konu açmak istemedim.

Geçenlerde gece 3 civarı yatakta sağ tarafıma yatarken duvara doğru giren kırmızı bir ışık topu gördüm. Yumruk büyüklüğündeydi ve dışa doğru solan bir yapıdaydı, ortası daha parlaktı. Yataktan 1.5 metre yukarıdaydı. Ortamda buna sebep olacak bir ışık kaynağı da yoktu.

Göz yanılması olabilir mi? Daha önce bu tarz bir şey yaşayan oldu mu?

rabbit.

Kayıtlı Üye
Yazdıklarını okudum çok teşekkür ederim. Bahsetmeyi unuttum bu arada, alakası var mı bilmiyorum ama ben son dönemde bir süre tarotla uğraştım. Gördüklerim çıkmaya başladıkça etrafımdaki insanlar daha fazla bakmam için ısrar etmeye başladı bu da benim uzaklaşmama sebep oldu.

Ayrıca yine son zamanlarda sürekli duyduğum bir ses var, çok kısa konuşuyor en fazla tek kelimeyi hatırlıyorum "Ben..." ya da "Be..." tarzı bir şeydi son dediği. Ses yüksek şekilde sol arka çaprazımdan geliyor ve bir kadın sesi. Bu ayaktayken de oluyor yatarken de çalışırken de.
Aynı kadın sesini uykuya dalmaya çalışırken de duymuştum, bir erkek sesiyle diyalogdaydı anlamsız kelimeler kullanıyorlardı. O olayda da şöyle bir detay var ki ben onları görmüyordum ama baya karşılıklı olduklarını biliyordum, varlıklarını hissediyordum.
Bir kere sadece ses duydum, benimki hep görüydü, çok korkuyordum çocukken bu yüzden hala panik atağım var, bir şey hissettim çok güçlü sonra bir ses duydum, adımla seslenip, biziz korkma dedi bir daha da hiçbir ses duymadım. ama aynı şeyleri yaşayıp duyan arkadaşlarım var o şöyle diyordu onlar benim duyduğumu biliyorlar, bazen gülüşüp analadı mı bizi diye cümleler kurduğunu söylüyordu. Hepsi için aynı şeyi diyemem hangi varlık vardır bilemiyorum, bizim hocalar hemen cin dese de yüzlerce farklı varlık türü var. Senin onları duyduğunı bilerek yaptıklarına eminim ama, iletişim kurmak istemiyorsan tamamen görmezden gel işe yaramazsa farklı yollara başvur.
13-14 yaşlarında çok iyi fal bakıyordum öyle ki akrabımızdan bunu duyanlar farklı şehirden geldi.. Tarotla da bu aralar ilgilendim ama tamamen öylesine anlamadan, tarotta uzaman olanlar daha iyi bilir ama kahve falı ne zaman baksam o zamanlar enerjim düştü ve rahatsız edildim, şimdi artık istesem de öyle bakamıyorum. Üzerinde anlattığına göre kız arkadaşınını yaptığı işlemden kalmış bir şey de olabilir, mutlaka inancın ne yöndeyse ritüelini ya da duanı et her zaman koruma sağlar, herkesin her dediğine inanıp hemen uygulama, her grip olana aynı ilaç verilmez🙏
Düşük negatif varlıklar, sana iyilik yapıyor gibi gözükse de düşük seviyede oldukları için senin enerjine ihtiyaç duyarlar ve bundan beslenirler anladığım kadarıyla da rahatsız ediliyorsun,beni koruyanın hiç rahatsız ettiği olmadı sadece rüyalarımda görünür çok korktuğum kabuslarda farklı dillerde konuşup sakın korkma der parmağıyla yukarıyı gösterip Celle celalühü (“Allah büyüktür” bunu da gördüğüm rüyadan sonra öğrendim ne anlama geldiğini) uyanamıyorsam da gel benimle derdi ve hemen uyanırdım, hiçbir rahatsızlığı olmadı ne göründü ne korkuttu ne de seslendi o, o yüzden yanındakilere güvenmemeni tavsiye ederim

rabbit.

Kayıtlı Üye
Bundan ibaret olmasa gerek mesele, farklı şubelerden de işaretler taşıyan insanlar var.
Hepsi tek bir verginin sonuçları mı? yoksa hepsinin ayrı ayrı hocasını mı bulmalı?
Türkiye de çok az sayıda çok yetenekli gerçek hoca/medyum var bu bir gerçek, onları bulana kadar da yanlış kişilerden yanlış teşhişler alması mümkün ve bu insanı çok daha fazla yoruyor, doğuştan gelen enerjili insanlar belirli seviyede kendileri de atlatma gücünde bunu da çok iyi tecrübe ettim. Ama işler çığırından çıkarsa o başka.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Cinler de insanlar gibi aciz varliklardir.Ne gaybi bilebilirler,ne de size karşı menfaati yoksa size yardım ederler.İns demek madde âlemi yaşayanlar demektir.Cins demek metafizik alemde yaşayan bütün varlıkları baz alır.
Bu işin erbablari hadimler(ruhaniyetiler)veya cin huddamlari çalışırlar.Onlarda bir amaç doğrultusunda hareket eden Kur'an Kerim hadimleridir.Herkese boyun eymezler.Ruhani olarak gelişmis yetenek sahibi insanlar ancak çalisilar.
Cinler aleminin gerisi insanı kendine bağlar.Büyü yaptırır,Fal baktirir o insanlarda cinnim var diye geçinir.Halbuki kendisine faydası yoktur.

Cinler bizden bilgi çalmaya çalisiyor,biz onlardan değil..😉

rabbit.

Kayıtlı Üye
Cinler de insanlar gibi aciz varliklardir.Ne gaybi bilebilirler,ne de size karşı menfaati yoksa size yardım ederler.İns demek madde âlemi yaşayanlar demektir.Cins demek metafizik alemde yaşayan bütün varlıkları baz alır.
Bu işin erbablari hadimler(ruhaniyetiler)veya cin huddamlari çalışırlar.Onlarda bir amaç doğrultusunda hareket eden Kur'an Kerim hadimleridir.Herkese boyun eymezler.Ruhani olarak gelişmis yetenek sahibi insanlar ancak çalisilar.
Cinler aleminin gerisi insanı kendine bağlar.Büyü yaptırır,Fal baktirir o insanlarda cinnim var diye geçinir.Halbuki kendisine faydası yoktur.

Cinler bizden bilgi çalmaya çalisiyor,biz onlardan değil..😉
“Gaybı yalnız Allah bilir ve bildirir”

P

Panagiotis

inancınıza saygı duyuyorum fakat... bilemeyiz bence 😀
Gaybi Allah bilir ama ister ise insanlarin bilmesini de saglar bunun en buyuk gostergesi ise kutsal kitaplar da gecen , Musa peygamber ve Hizir bulusmasidir. Hizir o bulusmalar da geminin korsanlar tarafindan baskina ugrayacagini, cocugun ileri de cok buyuk bir zorba olacagini, yikilacak olan duvar da gomulu olan altinlarin ise gelecek de iki kardesin olacagin dan bahseder. Gaybi Allah bilir evet ama onun izni ile olmayacak sey yokdur :)

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Smg
Gördüğünü anladıklarında farklı davranış gösteriyor olabilirler.Benim merak ettiğim bazı insanların bu farkındalığı var...Varlıklarında herhangi bir tür içinde bir kısmımı bu boyutla iletişim kurabiliyor?

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Kamil bir insanın 100 sene eriştiği tekamüle onlar bekli 1000 senede erişebiliyor.Bu sebeble yetenekli olanlara engel olmaya veya tekamülde ilerlerse beraber olmaya çalisiyorlar.

rabbit.

Kayıtlı Üye
inancınıza saygı duyuyorum fakat... bilemeyiz bence 😀
Bence tam anlaşılmadı bu 😆 açıklaması şu, gaybı yalnız Allah bilir ve istedğine bildirir. Bir de benim inancımı söyleyeyim. Biz 3. Boyutta zaman kavramına sıkışmış ruhlarız, Berzah alemindeki ölenler için onlar dünyada “yaşanacakları”aralarında konuşur sevdiklerinin başına geleceklerden haberdardır diyor. Zaman kavramı bizim bulunduğumuz boyuttaki gibi diğer kavramlarda aynı değil bundan dolayı cinlerin belirli başlı bilgilere bizim alemimizden değil başka alemden ulaştıklarını düşünüyorum.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Smg
Gördüğünü anladıklarında farklı davranış gösteriyor olabilirler.Benim merak ettiğim bazı insanların bu farkındalığı var...Varlıklarında herhangi bir tür içinde bir kısmımı bu boyutla iletişim kurabiliyor?
Varlıklar musallat büyü yolu ile gelenler zaten senin onları görmeni isterler ki istediklerini korku, psikolojini bozma vb gibi isteklerini elde etsinler, istedikleri şekilde gözükürler, gerçek şekillerini biz algılayamayız. Enerji frekansı diğer boyutlarla uyuşan insanlarda istemeseler de ya görürüler ya varlıklarını hissederler.
Bir çok varlık ve boyut var bazılarının enerjisi inanılmaz yüksek burada kalmak için insana bağımlı olmazlar, bazıları da buraya gelmek için “parazit varlıklar”insandan beslenir, hepsinin enerjisi farklı ve hangi amaçla geldikleri de farklı olduğundan bu çok geniş kapsamlı bir konu.