Rahmani işlemlerde etki süresi ne kadardır ?

Asık3423

Kayıtlı Üye
Merhabalar , rahmani olarak yazılan yakılan ve uygulanan işlemlerde etki süresi ne kadar zaman da olur lütfen bilgi verir misiniz 🙏🏻

Asık3423

Kayıtlı Üye
Uygulama ne için?
Aniden terkedip yarı yolda bırakan birisi için… birlikte bir geleceğimiz olmaması için beni hiç tanımayan ailesi tarafından kendisine yedirilerek rahmansız işlemler yapılmış, sonuç olarak ben ve hayatım ortada bırakılarak gitti, bunun için böyle bir işlem yapıldı, işlemi kısaca anlatayım bana içmem için safranla yazılmış su verildi 7 günün sonunda bu suyla yıkandım, sonrasında niyet edip yakmam için 5 günlük kağıtlar verildi, devamında terkedip giden kişinin geçtiği yola yine safranla yazılıp bekletilen su döküldü ve bunun gibi işlemler yapıldı, şuan tam 2 hafta doldu, lütfen belli ki bilgi sahibisiniz nolur bana bilgi verin

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Aniden terkedip yarı yolda bırakan birisi için… birlikte bir geleceğimiz olmaması için beni hiç tanımayan ailesi tarafından kendisine yedirilerek rahmansız işlemler yapılmış
Siz emin misiniz bu şekilde olduğuna, insanların yanar döner, güvenilmez olması için büyüye ihtiyaç yok ki :D Başkasını bulmuşlardır belki ona sizden vazgeçmesi için..
Hocalar hepsi değil ama bu tür işlem yapanlar yoksa da var derler birçoğu öyle, siz de karşı işlem yaptırın diye.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ben amacı anlamadım işlem ne için yapılmış. Giden kişi geri gelsin diye mi. Giden kişiye işlem yapılmış onu bozdurmak İçin mi

SoldierO

Kayıtlı Üye
Ben amacı anlamadım işlem ne için yapılmış. Giden kişi geri gelsin diye mi. Giden kişiye işlem yapılmış onu bozdurmak İçin mi
Rahmani rahmansız kelimesi görünce gülme geliyor. Anladığım kadarıyla yapılan işlemin bozulması ve üyeye geri dönmesi için yapılmış.

createtherules

Kayıtlı Üye
İşlem işlemdir. Rahman rahmandır. Rahman varsa zaten işlem vardır. Rahman sana göre ne kavramı ise işlem öyle var olmak zorundadır. Ateist biri yaratımın enerjisel olduğuna inanır, kullanır kendi rahman kavramıdır. Paganın doğasına göre onun işlemi de doğadan rahmani. Haa islami der, doğu ezoterizmi der, havvas der, o zaman anlarım. Yoksa rahmani işlem deyince islama inananlar arasında "Ne yaparsan yap günah-free" olarak algılanıyorsa komik. Neyi ne yaptığına, niye yaptığına bakmalı.