özel para talismani

• Konbuyu başlatan angeldream
  • Başlangıç tarihi
A

angeldream

Ekli dosyayı görüntüle 8Salı sabahı, güneş doğarken, sarı kağıt üzerine, herhangibir renkle(Kırmızı tercih edilir) yapılır. Beyaz bir kağıda sarı kalemleyapılması da mümkündür. Zikri ‘Ya Kaviül Mugni X 2 + kişi ismidir.Herhangi bir yazılım sırası yoktur. Fakat anlatım sırasına göre şuşekilde yazılabilir.1 - İç daire. 2 - Üçgen. 3 - Dairenin içi. 4 - Jüpiter sembolleri. Üstenbaşlanıp, saat aksi yönde devam edilir. 5 - Dış harfler. 6 - Dışdaireler. En alttaki daire önce yapılır ve saat aksi yönde devamedilir. a) Daire. b) Y harfine benzeyen, daireyi üçe bölen çizgi. c) Sişaretleri. d) İçteki küçük daireler
aşağıdaki yalnız mehmet ismine göre hazırlanan bir talismandır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
arapca olarak hazırlanacak bu talisman kat çalışması yapılmadan önceki havas ilmi ile uğraşnalar yapabilir ama bu talismanların çalışması için önce insiliye olmanız gerekiyor

arkadaşlar acık ve net insililiye çalışmalarımıza katılmanız lazım çünkü bu talimanın titreşim seviyesi yüksektir yeni başlayan biri yapamaz

talısman aynen yazılır ama arapça harflerin yerine (çünkü orda mehmet yazıyor) kendi adınızını yazacaksınız saat yönünde arapça yazılacak

harflerim sığmaz diye düşüneniniz olursa ki oluyor

içine sığdırmak şeklinde ise soru sığacak şekilde üçgen çizin

yok eğer dış 3 köşeye yazmak olarak soruyorsanız dikkat ebersinizki 4 harf 3 köşe sığma değil de saat yönünde harflerniz bitene kadar yazıyorsunuz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
angeldream ' Alıntı:
inisiye nasıl olunuyor sen beni inisiye yaptınmı :)

yok bu konuda yapmadım bu özel bir çalışmma bir gün ayarlar yaparız

crucifixion

Kayıtlı Üye
bunu yaptığım sıralarda babaannemin babasından kalan ortaklı küçük bir arsamız olduğunu öğrendim ki gerçekten haberim bile yoktu ki amcalarım da yokmuş. Tılsımı hazırladıktan ve okumalarını tamamladıktan kısa bir süre sonra tapu işlemlerindeki sıkıntılar halloldu ve satıldı arsa ben de pay aldım o zaman. Tabi ebced hesabını doğru yapmak gerek.

Pantea

Kayıtlı Üye
Anladim yazik ki ebced bilmiyorum :((

jazzminn

Kayıtlı Üye
ben yasemin selamlar, acaba bu talismandan bana da yazarmısınız? sevgiler

dido06

Banlı Kullanıcı
ıyı gunler bu tılsımı banada yapabılırmısınz yenı bır ıs kurmak ve evlenebılmeız ıcın gercekten paraya ve kısmetlerımz acılmasına cok ıhtyacımız var sözllum ve ıkımız bu tılsımı bana yapbılecek gönderbıleck kargoyla felan bırı varmı

hira

Kayıtlı Üye
Bana da yapabilecek biri varmıııııı?

kuzucuk

Banlı Kullanıcı
ben talismanı yaptımda.insiliye olmadım urum benide insiliye yaparmısın

peril

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 8Salı sabahı, güneş doğarken, sarı kağıt üzerine, herhangibir renkle(Kırmızı tercih edilir) yapılır. Beyaz bir kağıda sarı kalemleyapılması da mümkündür. Zikri ‘Ya Kaviül Mugni X 2 + kişi ismidir.Herhangi bir yazılım sırası yoktur. Fakat anlatım sırasına göre şuşekilde yazılabilir.1 - İç daire. 2 - Üçgen. 3 - Dairenin içi. 4 - Jüpiter sembolleri. Üstenbaşlanıp, saat aksi yönde devam edilir. 5 - Dış harfler. 6 - Dışdaireler. En alttaki daire önce yapılır ve saat aksi yönde devamedilir. a) Daire. b) Y harfine benzeyen, daireyi üçe bölen çizgi. c) Sişaretleri. d) İçteki küçük daireler
aşağıdaki yalnız mehmet ismine göre hazırlanan bir talismandır...

bu büyüyü nasıL yapacaz ben onu pek anlamadım yardımcı oluRsaniz sewe sewe bi derim:D

aysenur

Kayıtlı Üye
bende ebcet bilmiyorum bi ara açıklarmısınız nası hesap yapılıyo

ceren1

Kayıtlı Üye
bunu yaptığım sıralarda babaannemin babasından kalan ortaklı küçük bir arsamız olduğunu öğrendim ki gerçekten haberim bile yoktu ki amcalarım da yokmuş. Tılsımı hazırladıktan ve okumalarını tamamladıktan kısa bir süre sonra tapu işlemlerindeki sıkıntılar halloldu ve satıldı arsa ben de pay aldım o zaman. Tabi ebced hesabını doğru yapmak gerek.
bu talisman Mehmet ismine göre hazırlanmış yani sen kendi ismine göre mi hazırladın yani yapmasını bilion yoksa başkasım ı sana verdi yoksa senin adın Mehmet mi:D

majisyen

Kayıtlı Üye
evet bu talisman mehmet ismine göre yapılmış yani benim ismim iyi bari ben bunu yapayım hazıra konayım ama okumalar çok uzun uğraşamam bi gönüllüde benim yerime okusun :willy_nilly:

ceren1

Kayıtlı Üye
hazırlanışını anlatırmısın ebcede göre mi harfe göre mi nedir ne yapılır. Arapça mı yazılcak isim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hazırlanışı zaten yazıyor. harapça harflerin oldu yerleri kendi ismininzin harfleri ile oluşturun