özel para talismani

• Konbuyu başlatan angeldream
  • Başlangıç tarihi

yaman

Kayıtlı Üye
yaman isminin arapça olarak bu şekilde nasıl yapılacağını bilen varmı ?

ceren1

Kayıtlı Üye
isim katlanarak mı konuluyor yani, peki kaçıncı harfi üçgenin hangi köşesine koycaz mesela burda dal harfini üçgen köşesine yazmamış

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
saat yönünde ileryeceksiniz isim katlanacak

yaman = ye elif mim elif nun

hira

Kayıtlı Üye
Bende yapmak istiyorum ismimin arapça olarak nasıl yazıldığını biri bana yazabilir mi??Birde bunu yapmak için insinye almak gerekiyor nasıl olacak o!!
Öff biri yardımcı olabilir mi acaba bana??

hira

Kayıtlı Üye
Yaşasın yaşasın yaşasınnnnn:hurray:Özl msj attım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
vefkler bölümünde isimlerin yazılışları mevcut önce oraya bakın eğer orda isminiz yoksa bana dönün

rüzgar

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar sitede isimlerin arapcası var neden bir bakmıyorsunuz?

ebrulii

Kayıtlı Üye
sevgili urum forumdan takip ettiğime göre sen herkese elinden geldiğince yardım ediyorsun ben bir kaç gündür forumda geziniyorum ama inan bana bu talismana herkesin ihtiyacı var.Heleki benim gibi borcu gırtlagına kadar olanların daha çok galiba.Yardım edersen sevinirim şimdiden tşk ederim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
yardım derken nasıl yardım edeceğim konu var açıklama yapılmış artık size yapması kalıyor

peril

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 8Salı sabahı, güneş doğarken, sarı kağıt üzerine, herhangibir renkle(Kırmızı tercih edilir) yapılır. Beyaz bir kağıda sarı kalemleyapılması da mümkündür. Zikri ‘Ya Kaviül Mugni X 2 + kişi ismidir.Herhangi bir yazılım sırası yoktur. Fakat anlatım sırasına göre şuşekilde yazılabilir.1 - İç daire. 2 - Üçgen. 3 - Dairenin içi. 4 - Jüpiter sembolleri. Üstenbaşlanıp, saat aksi yönde devam edilir. 5 - Dış harfler. 6 - Dışdaireler. En alttaki daire önce yapılır ve saat aksi yönde devamedilir. a) Daire. b) Y harfine benzeyen, daireyi üçe bölen çizgi. c) Sişaretleri. d) İçteki küçük daireler
aşağıdaki yalnız mehmet ismine göre hazırlanan bir talismandır...

benim adıma göre yane bu sembolleri çizdikten sonra ne yapacagız ki ve bunun için nasıl insiliye oluruz urum bunun için insiliye baslatır mısın bir süre sonra ::D:D:D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
nasıl ne yapacağız ?

fark etmez aldığınız insiliyeler yeter

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
para gökten yağan bişey zaten bunu yapınca kendiliğindne gelir. iş kısmeti açılır daha çok iş yaparsınız daha çok para kazanırsınız

Toroslu

Kayıtlı Üye
Bu talismanın yapılışını daha açık yazabilir misiniz? Gördüğüm kadarıyla bir çok anlamayan var. Bari yanlış bir şey yapmayalım. Bir de bu talismanı üzerimizde mi taşıyacağız? Arapça Ayşenur nasıl yazılıyor? Listede yok, baktım.

oksana

Kayıtlı Üye
aslında benim bu tip bir işim var ama yapılması gerekenleri anlamadım.Bana yardımcı olabilecek varmı?İnisiye nedir onuda bilmiyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
arkadaşlar acık ve net insililiye çalışmalarımıza katılmanız lazım çünkü bu talimanın titreşim seviyesi yüksektir yeni başlayan biri yapmaz.

mesajları okursanız sevinirim sadece ilk ve son mesajı okumayın her defasında açıklama yapmayalım.

talısman aynen yazılır ama arapça harflerin yerine (çünkü orda mehmet yazıyor) kendi adınızını yazacaksınız sat yönünde arapça yazılacak