özel para talismani

• Konbuyu başlatan angeldream
  • Başlangıç tarihi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
içine sığdırmak şeklinde ise soru sığacak şekilde üçgen çizin

yok eğer dış 3 köşeye yazmak olarak soruyorsanız dikkat edersiniz ki 4 harf 3 köşe sığma değil de saat yönünde harflerniz bitene kadar yazıyorsunuz.

Toroslu

Kayıtlı Üye
içine sığdırmak şeklinde ise soru sığacak şekilde üçgen çizin

yok eğer dış 3 köşeye yazmak olarak soruyorsanız dikkat ebersinizki 4 harf 3 köşe sığma değil de saat yönünde harflerniz bitene kadar yazıyorsunuz
Tamam anladım da, Mehmet örneğindeki yazıyı inceliyorum. Hangi sıraya göre yazıldığını bir türlü anlayamadım. Saat yönü desen değil. İsmimizi Arapça'da olduğu gibi sağdan sola mı yazmalıyız, yoksa Türkçe'deki gibi soldan sağa mı saat yönünde yerleştirmeliyiz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
saat yönünde diye belirttik. Üçgen içindeki ismin katlanışı dedik. İsim kaç harfliyse baştan bir sondan bir baştan ikinci sondan ikinci diye yapılır.

iyada ismin harf sayısı ne kadarsa yarısı yazılır yarısı ayna görüntüsü bir alt sıraya geçirilerek yazılır.

sitede her bilgi var okumak güzel bişeydir arkadaşlar araştırmak. Okudukça araştırdıkça daha çok şey öğrenirsiniz. lütfen

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
şimdi yarıya bölünmüyorsa diye soru gelebilir. 3 5 7 ise

ilk katlama şekilnde önemli değil son kalan var yazılır.

ikinci katlama şeklinde çok olan ilk alınır. 5 ise 3 düz. geriye kalan 2 harf bir alta ayna görüntüsü

Toroslu

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Yarın salı ya. Güneş doğarken yapacağım. Umarım işe yarar.

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
merhaba , ben yeni üye oldum. Çok ilginç buldum siteyi. Özellikle deneyimli ve bu konuda bilgili olan arkadaşların bildiklerini paylaşması yardımcı olmaya çalışması çok hoşuma gitti. Umarım herşey herkesin gönlünce olsun.
:hurray:

cezbe

Kayıtlı Üye
selam ben mehmet bende havas ilmi ile bir zamanlar ugraşmiştım ama nedense biraz ara verdim, tılsımlarla, duru görü, telepatik olaylarla ingilenmişligim vardır. benide dahil edebilirminiz

eray

Kayıtlı Üye
ya aga sen eger kışılere boyle doğa ustu gucler kazanmasını sağlayabılıyorsan HAK rızası alabılmek için bır grup oluşturalım yardıma ıhtıyacı olan Muluman İns ve Cin kardeşlerimize yardım edelım hem kendımızı Ahiret için hazırlayalım hemde itıyacı olanlara yardım edelım OLMAZMI?? saygılarıla Eray.

PUNKY

Kayıtlı Üye
ya aga sen eger kışılere boyle doğa ustu gucler kazanmasını sağlayabılıyorsan HAK rızası alabılmek için bır grup oluşturalım yardıma ıhtıyacı olan Muluman İns ve Cin kardeşlerimize yardım edelım hem kendımızı Ahiret için hazırlayalım hemde itıyacı olanlara yardım edelım OLMAZMI?? saygılarıla Eray.

Eray Bey, burası ağalık sistemi ile yönetilmediği için birbirimize ağam paşam diye hitap etmiyoruz.Bunun yanında sevgili Urumhamatahayil halihazırda zaten insanlara gerekli insiliyeleri verip yeterince yardım ediyor.Eğer siz kendi şahsınız adına arkadaşlara katabileceğiniz bir şeyler olduğunu düşünüyorsanız elbette buyrun fakat bu işin dini olduğunu hiç ama hiç sanmıyorum biz bu forumda müslüman-hristiyan-yahudi-budist ayrımı yapmıyoruz siz de mesajlarınıza bu yönde dikkat ederseniz seviniriz...

whitekristal

Kayıtlı Üye
İş
Yönetici
Paylaşımınız için teşekkür ederim.....tekrar tekrar bıkmadan defalarca yazmanız ise sabrınızın ve bilgilendirme isteğinizin ne kadar fazla olduğunu gösteriyor.Erdeminiz karşısında saygıyla eğiliyorum.

hknkrks

Kayıtlı Üye
hakan ismi için bir talisman yaparmısın bu hazırlandıktan sonra ne yapcaz üzerimizdemi taşıyacaz

şakird

Kayıtlı Üye
RICA ETSEM BU MESLEYI BANA BIRISI ÖĞRETEBILIRMI ....:oops:

senol35

Kayıtlı Üye
Selam ben Şenol rica etsem bana da yazar mısınız?

CelticFrost

Kayıtlı Üye
Nasıl insiliye olabilirim ? İsmim Samet arapça olarak ismim nasıl yazılıyor ? Bilen varmı ?

Angel777

Kayıtlı Üye
hakan ismi için bir talisman yaparmısın bu hazırlandıktan sonra ne yapcaz üzerimizdemi taşıyacaz
Evet,üzerinizde taşıyın.
kişi ismi mutlaka arapça olmalı mı?
Havvas bu,Latince harfleri unutun,evet,Arapça olmalı isim.
Nasıl insiliye olabilirim ? İsmim Samet,Arapça olarak ismim nasıl yazılıyor ? Bilen varmı ?
Sad-mim-del.
Resim olarak böyle
84399424640d.jpg

mally

Kayıtlı Üye
Sn Angel,

ismim mehmetali, netten araştırdım arapçası مَمَت الي şeklinde yazılıyor. Doğru mu acaba? Doğru ise harflerin ayrılmış şekli nasıl olacak rica etsem gösterebilirmisiniz? Ayrıca zikir 2 defa yapılacak, tılsım tamamlandıktan sonra mı zikredilecek yoksa yapılırken mi? Her zikr den sonra sonra ismimizi tekrarlayacağız yanılmıyorsam. Kendi el yazımla yapmaya çalışacağım, harflerin yazımındaki bir yanlışlık veya şekil bozukluğu tılsımı bozar mı? Çok soru sordum biliyorum. Zamanınızı ayırısanız çok sevinirim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
zikir yazımdan sonra yapılır her zaman

sırasıyla herfler mim ha mim dal ayın lamelif ye

arapça sağdan sola yazılır unutmayın. arapça yazmak okadar zo değildir. kendiniz bakarak yazın. zikir ve isim beraber okunur. kişi kendi için yapıyorsa isimini okumak zorunda değildir.