Merhaba...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Başka bir hekime de gidiniz. Ben şu ilacı alın ya da almayın diyemem. Sadece başka nir hekimle daha görüşürseniz sizin için daha iyi olur diye düşünüyorum

Ü

Üye silindi 45859

UrumDoğacı olan psikolog instagramda aranızdan kim?
Forum yöneticimiz. Ancak ilaçlarınızla ilgili psikologlar ve psikolojik danışmanlar ilaç yazma/reçete etme gibi yetkinliklere sahip değil maalesef o yüzden başka bir psikiyatriste gidip danışmanız gerekiyor. Şehrinizde üniversite mevcutsa üniversitenin psikiyatri servisinde görev alan ve mümkünse aynı zamanda akademisyen olarak görev yapan birinden randevu almanız daha sağlıklı olabilir. Hiçbirimiz cani değiliz, merak etmeyin buradan size herhangi bir zarar gelmez.
Hekimler ilaç kombinasyonunuzu değerlendirdikten sonra hangi ilacı kullanmamanız gerektiğini ve onun yerine alabileceğiniz uygun bir ilaç belirteceklerdir.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Hakkı Aramak...91No_Contact19
Forum yöneticimiz. Ancak ilaçlarınızla ilgili psikologlar ve psikolojik danışmanlar ilaç yazma/reçete etme gibi yetkinliklere sahip değil maalesef o yüzden başka bir psikiyatriste gidip danışmanız gerekiyor. Şehrinizde üniversite mevcutsa üniversitenin psikiyatri servisinde görev alan ve mümkünse aynı zamanda akademisyen olarak görev yapan birinden randevu almanız daha sağlıklı olabilir. Hiçbirimiz cani değiliz, merak etmeyin buradan size herhangi bir zarar gelmez.
Hekimler ilaç kombinasyonunuzu değerlendirdikten sonra hangi ilacı kullanmamanız gerektiğini ve onun yerine alabileceğiniz uygun bir ilaç belirteceklerdir.
Benim daha güçlü bir yardıma ihtiyacım var.Maddi manevi destek olacak bir psikiyatr yada uzman.Çok zengin biri değilim.Ama bir şekilde ücretini bulurum.Aranızda bu şekilde destek olabilecek biri var mı?Bir sorum daha olacak.Türkiyede ötönazi yasal mı?

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Hakkı Aramak...91No_Contact19
@URUMHAMATAHAYİL Size ulaşabileceğim bir numaranız var mı?Seans ücretleri hakkında bilgi alabilir miyim?Siz bana ilaçları önerseniz bende tanıdığınız hekime yazdırsam olmaz mı?

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Çocuğum,

İnsanlar sana farklı bir doktora daha görünmen gerektiğini belirtiyor sen hala bakım diyorsun.
Yaptıracağın en iyi bakım Mazhar Osman ileri musallat cemiyetinde. Bakırköy- İncirli hattı.

İlk sayfalarda 5 paket içtiğin sigara, ilerleyen sayfalarda 15 pakete çıktı. Burada kimse sana çare değil. Anla artık.

Ü

Üye silindi 45859

@Red Queen siz maddi yada manavi bir hizmet sunuyor musunuz?Ücreti neyse veririm?
Forumda bulunma amacım bu değil, dolayısıyla hayır. Ayrıca yetkinlik alanıma dair bir konu da değil. Forum kurallarına aykırı olmasından bahsetmiyorum bile. Buralarda bize yazmaktansa bir an önce biriyle görüşseniz daha etkili olur. Üst uzmanlığın tanınması ve etik çerçeve gereği ilaç önerisinde de bulunamıyoruz. Gidin, görüşün lütfen.