Manevi bilge kim?

Ecem12

Kayıtlı Üye
Daha önce denedigim tilsimlardan iki kere sonuç almistm (20 ritüel den 2 tanesinden aldım bu arada ) ama kısa sürdü ikiside . YouTube de bir kanal var manevi bilge diye ne düşünüyorsunuz işlemleri hakkında ?

business woman

Kayıtlı Üye
Daha önce denedigim tilsimlardan iki kere sonuç almistm (20 ritüel den 2 tanesinden aldım bu arada ) ama kısa sürdü ikiside . YouTube de bir kanal var manevi bilge diye ne düşünüyorsunuz işlemleri hakkında ?
Bende 2 tane denedim aslında biri olmadı 2.sini de bekliyorum.

business woman

Kayıtlı Üye
Hangisini denedinz
Bunu söylemem yaptığım şeyin gücünü zayıflatabilir. İkincisi olmazsa söylerim. İlki bütün sihirlerin iptali yazılı bi mühürdü. Ama hakim olduğum bi konu değil denemek istedim. Olmadı. Bazı şeyler gizli olmalı. Mühürler ne kadar çok insanla paylaşılırsa yaptığınız işlemin gerçekleşmesi o kadar çok zaman alır diye okumuştum bi yerde. Tabi bu da tartışılır. Ama çalınan gizlenen kayıp mühürleri düşününce bu ihtimali göz ardı etmemek gerekir. Biz yaparken aynı anda o videoyu izleyen belki de binlerce kişiyle yapıyoruz. Etkisi nedir ne yaratır bilmiyorum.

business woman

Kayıtlı Üye
Etkisi olumlu oluyor. Bir akım oluşuyor ve o akıma katılan herkesin gücü katlanıyor.

İşlemleri izlemedim bir şey diyemem.
Mührün sahibini görevlendirdiğimizde o zaman bizle yapan binlerce kişiye daha yetişmesi gerekiceği için süre uzar yada işlem zayıflar gibi bşy okumuştum. Bu doğru mu?

Ecem12

Kayıtlı Üye
Mührün sahibini görevlendirdiğimizde o zaman bizle yapan binlerce kişiye daha yetişmesi gerekiceği için süre uzar yada işlem zayıflar gibi bşy okumuştum. Bu doğru mu?
Kişiye özelde yapıyormuş
Kişiye özel de yaptığı için böyle bir istekte bulanacagim kendisinden umrarim eğitim fln ise yarar

business woman

Kayıtlı Üye
Kişiye özelde yapıyormuş

Kişiye özel de yaptığı için böyle bir istekte bulanacagim kendisinden umrarim eğitim fln ise yarar
Evet 700 lira falan diyodu eğitimine katılıyomuşsunuz sanırım. Kitap falanda veriyomuş bşyler bşyler. Ben kabul etmemiştim. Kolay anlatıp zor ne yapabilir ki?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Mührün sahibi ile çalışırsanız. Grup olarak çalışmak gerekmiyor. Ve mühür sahipleri aynı zamanda birçok yerde olup birçok iş görebilirler. İnsan gibi değil onlar.

S

SoldierO

Ne paralar dönüyor bu işlerde ya mühürler falan o mührü kullanmanın sonuçlarını falanda açıklıyor mu? Her şeyi şeffaf bir şekilde anlatıyor mu yoksa yolumuz ışık yolu sevgi ve aydınlığa koşuyoruz kelebekler uçuyor tarzında mi pazarlıyor?

business woman

Kayıtlı Üye
Ne paralar dönüyor bu işlerde ya mühürler falan o mührü kullanmanın sonuçlarını falanda açıklıyor mu? Her şeyi şeffaf bir şekilde anlatıyor mu yoksa yolumuz ışık yolu sevgi ve aydınlığa koşuyoruz kelebekler uçuyor tarzında mi pazarlıyor?
O kadar derine incelemedim. Ama iyi bi anlatımı var ve kolay imkanlar sunuyor. Bu tılsımın meleği diye seslenişler genelde. Ve her kimse kötü niyetli bşy hissetmemiştim aslında. Zorla tutup sende büyü var aman sana da bakımdı bşylerdi yapalım demiyor. İnsanları korkutmuyor. Ama tabi bilmiyorum yinede.

S

SoldierO

O kadar derine incelemedim. Ama iyi bi anlatımı var ve kolay imkanlar sunuyor. Bu tılsımın meleği diye seslenişler genelde. Ve her kimse kötü niyetli bşy hissetmemiştim aslında. Zorla tutup sende büyü var aman sana da bakımdı bşylerdi yapalım demiyor. İnsanları korkutmuyor. Ama tabi bilmiyorum yinede.
Dikkat etmek lazim işte ince eleyip sık dokumak lazım

İshtar (inanna)

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci

Dediğin gibi, zaten hayatta herşey bir alma verme dengesine dayanmıyor mu? En basitinden olan her şeyin bile bir uygulanış biçimi var. Tılsım, vefk gibi şeylerin yanında yapılması gereken şeyler oluyor, kendimden örnek vermem gerekirse 21 gün riyazete girmiştim. Öyle Selena Selena diyince gelmiyor ne yazık ki sonuç. Ha bir de herkesin enerjisine göre de değişir sonuç, kimisi kaldırır kimisi kaldıramaz. Kısa vadede mutlu edebilen şeyler uzun vadede bedeliyle çıkıyor karşımıza. Zikir çekerken bile farklı titreşimli varlıkların enerjisine maruz kalmak söz konusu, şakaya gelmez.

S

SoldierO

Dediğin gibi, zaten hayatta herşey bir alma verme dengesine dayanmıyor mu? En basitinden olan her şeyin bile bir uygulanış biçimi var. Tılsım, vefk gibi şeylerin yanında yapılması gereken şeyler oluyor, kendimden örnek vermem gerekirse 21 gün riyazete girmiştim. Öyle Selena Selena diyince gelmiyor ne yazık ki sonuç. Ha bir de herkesin enerjisine göre de değişir sonuç, kimisi kaldırır kimisi kaldıramaz. Kısa vadede mutlu edebilen şeyler uzun vadede bedeliyle çıkıyor karşımıza. Zikir çekerken bile farklı titreşimli varlıkların enerjisine maruz kalmak söz konusu, şakaya gelmez.
Bunları söylemiyorlar ama pazarlarken toz pembe anlatıyorlar. Bir hevesle atlayanlar hüsrana uğrayınca ya da başına iş gelince anlıyorlar.