Lütfen bakar mısınız ?

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba bunu neden buraya yazdım bilmiyorum çok çaresizim ben 24 yaşındayım ismim umut ben askere gitmeden önce biriyle çıkmaya başladım bu benim ilk sevgilimde herşeyi onla yaşadım öpmeyi sevmeyi herşeyi ilişkimiz çok iyi gidiyordu onu çok seviyordum oda beni çok seviyordu bana çok fedakarlıklar yaptı çok iyi bir kızdı gerçekten evlenilecek biriydi çok iyi niyetliydi kıyamıyordum okadar narin ve güzeldiki hem acıyordum birşey olcak diye hemde korkuyordum canı yanacak diye çocuğummuş gibi sevdim benim çocukluk hayalim asker yada polis olmaktı askerliğimin her izninde yanına giderdim tam askerliğim bitmesine 3 ay kala Uzman Çavuş eğitimine çağırdılar eğitimde her akşam onla konuşurdum askerdeki gibi akşam olsada konuşsam diye beklerdim ama nasıl oldu bilmiyorum eğitim bitti yanına gittim yine iyiydi sonra kıtama katıldıktan sonra gözüm dışarda oldu başka kızlarla konuşma isteği ne bilim ne yaptığımı anlayamadım ve ilişkimiz bir anda bitti 1.5 senelik ilişkim vardı evlenecektik ama benim gibi öküz hertürlü küfürü hakediyorum ondan bir kaç ay sonra bir kızla tanıştım daha 1 ay bile olmadan yüzük takmaya karar verdim nasıl oldu bende bilmiyorum ama son bir gün kala vazgeçtim çünkü onu unutamadım ve bu Kızla resim attım yüzük takmadık ama aldığım yüzüğün resmini çektim attım yaptığım tamamen o... biliyorum ben suçluyum biliyorum bunun farkına şu bir kaç aydır vardım nispet yapar gibi 1 haftada tanıdığım kıza öyle yapmak tabi bunu kendi gördü whatsapp durumdan babaannesi beni çok severdi konuşurduk oda gördü durumu babaannesi o günden beri numaramı hiç silmedi hep resimlerime bakar durumlara bakar hayla öyle ama ben yaptıklarıma çok ama çok pişman oldum onu hiç unutamadım gerçekten ilk aşkımdı gerçekten aşık oldum ama böyle şerefsizlikleri nasıl yaptım bilmiyorum belki mesleğe girip bir anda okadar para kazanma gazıyla belki arkadaşlarımın gazıyla belki şerefsizliğimle ama gerçekten pişman oldum bir aydır yazıyorum ona oda böyle yazmıştı geçen ay olamazsın belki seversin edersin ama beni başkasında bulamazsın bende seni bulamam şuan belki nişanlı olabilirdik herşeyden önce o kızla resim yüzük atıp benim ailemin görmesi beni utandırdın gibi gibi şeyler ve ama işte tekrar diyorum keşke yapmasaydın haketmedim hayla aklıma geliyorsun ama hüzün olarak kalıyorsun gibi şeyler yazdı hem hayla seviyor gibi hemde istemiyorum diyor çok yalvardım yakardım anca Bugün ikna ettim sadece 2 saat liğine buluştuk beni gördü ilk güldü bir an sonra arkasını döndü ağlayarak kafeye doğru yavaş yavaş yürüdü bende tam arkasından gittim kafeye gittik çay söyledik abartısız tam 2 saat hiç konuşmadan bakıştık sadece bakıştık ağladık çaylar buz gibi oldu garson kız farketti sürekli bakıyordu ama çaktırmadı sonunda konuştuk annemi beni ailemi sordu bide tabi o kızla ortak hesap açmıştık o kız tam şeytandı onun yazdığı profile yazıyı yüzüme vurdu onla ilgili şeyleri yüzüme vurdu sonra yemek yemeye çıktık güzeldi güldük ağladık ama gitti şuan istemiyorum diyor artık içimden gelmiyor diyor ama hemde böyle şeyler yaptı yıllık izindeyim 4 gün burda olcaktım geldim buraya sadece geleli 5 saat oldu ki pöh abimle oturuyorduk o anda komutan aradı hazırlan Suriye gidiyoruz dedi izinler iptal dedi ve şuanda gidiyorum geleli beş saat oldu sadece ve okadar üzgünüm ki anlatamam gerçekten ölmek daha iyi gelirdi okadar kötü oldum gitmek istemiyorum bir yandan burda aynı mahallede semtte bile olmak mutlu ediyor beni ama gelmicem diyor artık bide göreve çağırıyorlar beni şimdi okadar kötü durumdayım ki hissetiklerim berbat ölmüş durumdayım şuanda bitmiş durumdayım gerçekten okadar yalvardım ki yazılacak herşeyi yazdım ama olmuyor dönmüyor kendi kendime dedim eski sevgiliyi döndürme büyüsü felan yapıyorlar bende mi yaptırsam nerden yaptırcam dedim artık bu duruma düştüm ve bu yüzden yazıyorum 2 buçuk senedir unutamıyorum ve Bugün olanlar beni öldürdü içimde hissettiğim his yerine kolumun bacağımın kopmasını tercih ederdim gerçekten anlatamıyorum bunu buraya neden yazdım onuda bilmiyorum ??

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Der ki S. Kajmer : '' Ruhsal arbedeyle randevuydu bu, su gibi akarak buldu yolunu. ''

Devamında ise vurguyu şöyle yapar : '' Riyalı mutluluklar yadigarı, uğurla bahtiyarları. ''

Sizi anlatmış.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Bedel ödemekte güzeldir. Pişmanlık iyidir. Ama içini kontrol et. Neden bu kızda bu kadar ısrarcısın?
Suçluluk psikolojisiyle yapıyor olabilrsin. Çok çeşitli sebepleri oluyor
Eğer gerçkten pişman olduysan Allah seni affetmiştir. Bundan daha güzel bir hediye olamaz. Kızla evlen yada evlenme elinden geleni de yaptıktan sonra yalnızca bekleyip alın yazında ne varsa onu yaşamakta hakiki pişmanlığın göstergeleri arasındadır.

Ayrıca söylediklerinden zaten anlaşılıyor ama kullandığın kelimelerden de başının dikine gitmeyi seven biri olduğunu çıkarabiliyorum.
Senin gibi yapıdaki insanlar ancak böyle bir sürü insanın canını yaka yaka akıllanıyorlar sonra da büyü gibi şeylerle birde mum dikeceksen yani hiç olmaz.
Biraz bedel ödemeyi de bil. Başka türlü sen yola gelmezsin. Fıtratını toparlaman lazım.

Kızıda artık rahatsız etme. Hayatına sürekli müdahil olma. Senden ona hayır gelmez. Üzmek için söylemiyorum ama hissettiğim bu.
Gerek yok uzatmaya. Herkes kendi yoluna...

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Böyle tecrübeler iyidir. Erkekler zor olgunlaşır...

Özle... Ağla... Kafanı duvarlara vur... Duygularını doyasıya yaşa... Ama davranışlarına o kızı karıştırma artık.

o kız gitti.

Ü

Üye silindi 56746

Der ki S. Kajmer : '' Ruhsal arbedeyle randevuydu bu, su gibi akarak buldu yolunu. ''

Devamında ise vurguyu şöyle yapar : '' Riyalı mutluluklar yadigarı, uğurla bahtiyarları. ''

Sizi anlatmış.
Cenin büyüdü savaşa girdi silahlarımı bana verinnn

De demiş Sago :cool: tek başınalığın yolcusu tek olur

Ü

Üye silindi 58480

Umut kardeş,

Yaşadığın tecrübeyi anlatırken tek solukta okudum ve empati yaptım.
Kılım bile kıpırdamadı. Çok cırt bir hikaye gibi geldi kulağıma.
Ben de aynısını yaşadım ve gelecekten yazıyorum çünkü.

Ama duygulandım şimdi. Çünkü askerliğimi bedelli yaptığımı animsadım. Ve er olmanın gururu ile gelen başka bir erkeklik hissini ve vatanperverligin sahada nasıl bir kutsal deneyim olduğunu da sanırım hiçbir zaman da yasayamayacagim. Ama sen 2 kat adamın dibi olacaksın.

Buraya niçin yazdığını sen de bilmiyorsun ama biz suriyede olan biten ile gurur duyuyoruz.

Gurur duydum seninle kendi adıma. Yürekli çocuksun.

Enerjisinerji

Banlı Kullanıcı
Ah abicim ah.Resmen şerefsizlik yapmışsın.O kız sana neden dönsün ki.Seni başka bi kadınla görmüş.Kusura bakma.Gururu çok incinmiştir.O kızın yerinde kim olsa;bu çocuktan bi cacık olmaz diye düşünür.Sana dönmeyerek en iyisini yapıyor.Büyüye falan hiç bulaşma daha beter olur her şey.Ama merak etme sen de unutursun.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Bekaret kaybından dolayı bir vicdan azabı mı çekiyorsunuz? Çünkü zaten yaptıklarınızdan dolayı yaşadıklarınız çok normal.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Flood olacak ama. bunu da yazdım böyle açık açık... Kusura bakmayın. Genelde çevremdeki aldatıp acı çeken erkekler "Günahına girdim." tavrından açı çektiler de.

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Abi sen zalim misin ?ettiğini çekiyorsun! ortak hesap açık yüzük fotosu felan atmak mı ?(ortak hesap açmak ilişkinin Everestidir)o kızın ne kadar canı yanmıştır kim bilir ?sende sevilmenin verdiği güven varmış anladığım kadarıyla .her şeyi yaparım bana tekrar döner moduna girmişsin ama sakata gelmişsin.bence bunu da bir tecrübe olarak gör .ilkti, güldük,eğlendik anılarımız var çaresizliğinden kurtul .bunlar bahane .büyüye de bulaşma sakın diyim .beklentin artar.umut işkenceyi uzatır diye bi söz var. Duymadıysan duymuş ol .toparlan bence dağılma bu kadar .allah Suriye’de kolaylık versin

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Ya onu okadar çok sevdiğimi aşık olduğumu onu kaybedince anladım ya daha dün kafede iki saat ağladık bakışarak konuşmadan sonra yemek yiyelim mi dedi tamam dedim ama herkes kendi ödücek dedi tmm dedim yemek yedim bağzen güldük konuşurken ailemi sordu felan ama bilmiyorum hem ümitleniyorum konuşmalarından hareketlerinden hemde çok umutsuz konuşuyor napsam bilmiyorum ama o olsun istiyorum ne olursa olsun onu istiyorum allah tan tek dileğim o hayırlı değilse bile hayır edip bana versin onu diceksiniz lan bu kadar seviyordun neden büyük yanlışlar yaptın ya tam herşeyide anlatmıyorum daha geçen ay yazdığı bağzı şeyler ((((( olamazsın seversin edersin belki ama beni başkasında bulamazsın bende seni bulamam şuan belki nişanlı olabilirdik bu kadar güzel hayatın olacakken içine sıçmana ben anlamıyorum hak etmedim yani illaki aklıma geliyon ama hüzün olarak kalıyorsun herşeyden önce o kızla resim atıp yüzük atman benim ailemin görmesi beni utandırdın vs vs ama tekrar diyorum keşke yapmasaydın işte bir kez dağılınca toparlayamıyoruz keşke diyip kalıyor edebinle gitseydin tamamda kahpelik yaptın ben yaptıklarını unutamıyorum sana karşı hiç birşey hissetmiyorum çok kırıldım hiçe saydın çok onca şeye rağmen hiçe sayışını unutamıyorum gururumu kırdın dön gel diyemem ben sana güvenip kendimi hiçe saydım bıraktın gelecek nasıl kuracam ben affedemem yaptığın kabulur edilir mi sen onca zorlukta tut elini o işe girsin cebi para görünce aldatsın alay eder gibi nişan yap bide kıza kim kabul eder bunu kız olmasa eyvallah ben gördüm duvarlara vurdum telefonu yok kabul edilmez zor oldu unuttum düşün o resimleri gördüğümde ne duruma düştüm ne haldeydim yaşadın mı hayır bilemezsin canım çıktı kan kustum sen naptın sen naptın ben nasıl güveneceğim umut içim tekrar yanıyor ama affetmicem vs vs vs ben nasıl unutayım allah için vs vs çok konuşmalar var herşeyi yazmıyorum bundan bir ay sonra görüştük gördüğünde ağladı ya bence hayla seviyor ona karşı yaptım şerefsizlik artık en ağır ne denilebilirse yaptığım şeyleri geçtim onu bırakıp 1 haftada abartısız diyom 1 haftada tanıdım kıza nişan yapacaktım yüzük aldım attım resim çektik tam bir o....... yaptım herşeyin şuan farkındayım aklım başıma geldi olgunlaştım çok pişmanım. Anlatamıyorum ben sigara içmem içki içmem buluşmadan bir hafta önce içtim viski ilk defe sarhoş oldum sarhoşken hep adını sayıklamışım neler yapmışım üstüm başım kusmuk içinde kaldı kendimi öldürecekmişim allahtan arkadaşım yanındaydı ayık kafa ilede düşünmedim değil ama bilmiyorum babaannesi onca şeyi bilmesine rağmen whatsapdan hikayelerime bakıyor amcası beni sildi engelledi direk o kadın beni çok severdi o hayla bakıyor biz o kızla çok şey yaşadık unutamıyorum çok seviyorum yüzde bir milyon haklı hertürlü küfürü hakediyorum ama bilmiyorum ya çok çaresizim çaresizlik gerçekten çok ama çok kötü birşey çok kötüyüm kafamı başka şeylere veremiyorum aklımdan atamıyorum olmuyor herşeyi yaptım ama olmuyor olmuyor gerçekten olmuyor biliyorum bence o da seviyor ama o kızla nişan yapmadım ben son bir gün kala iptal ettirdim vazgeçtim engelledim heryerden kızı ailesini ailem biliyor sırf onun için yapamadım Gerçekten allah kalbimi biliyor pişmanlığımı sadece onu istiyorum sadece onu seviyorum gerçekten çok seviyorum ya onun için ölürüm bile ben kendime yakıştıramıyorum nasıl böyle birşey yaptım ben ya ????

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Gel Suriye’ye gidicem dedim iki güne gelemem dedi umut git dedi istemiyorum diyor hem öyle diyor ben mesala o nişandan vazgeçtiğim kız kaç defa yazdı direk engelledim hayla numaram ekli hayla bakıyor nefret ediyorum o nişan yapacağım kızın yüzünü görmek istemiyorum ama o yanıma geldi son kez gel dedim ama istemiyor anlamıyorum?