köpek Etmek İçin (tabiri caizse)

Pantea

Kayıtlı Üye
Hangi hicri ? hicri semsi mi ?hicri kameri mi? Ben Iran'dayim ve burda hicri semsi kullaniliyor onu biliyorum ama hicri kameri nasil cevrilir bilmiyorum.

redrose

Kayıtlı Üye
İsimleri ne şekilde yazıyoruz peki??Arapça mı??

PUNKY

Kayıtlı Üye
Formüller açık açık veriliyor diye biliyorum. Bu zamana kadar okuduklarımız hep eksik mi yani?

Zararlı olanları tabiiki eksik ama bu uygulamada bilinçli mi yapılmış yoks Urum'un elindeki tarif bu kadar mı orasını bilemem...

Hangi hicri ? hicri semsi mi ?hicri kameri mi? Ben Iran'dayim ve burda hicri semsi kullaniliyor onu biliyorum ama hicri kameri nasil cevrilir bilmiyorum.

http://prayer.al-islam.com/convert.asp?l=trk bunu kullanabilirsin i bildiğim kadarı ile o şekilde olması lazım...

İsimleri ne şekilde yazıyoruz peki??Arapça mı??

Yazabiliyorsan arapça yaz ama zaten dua süryanice ille arapça yazmanın luzumu olduğunu sanmıyorum...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sitede eksik bilgi yok eksik olanlar söyleniyor zaten sadece bilin diye veriliyor diye

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Uma anadan başka ulu yok

Mutlaka öyledir bunu inkar edende yok zaten ama yanisira bu kelimeler ne anlama geliyor daha dogrusu Uma nedir? Sümer uygarligi ile alakali birseye benzetim bilmiyorum nedir Saman?

külkedisi

Kayıtlı Üye
bununla ilgili hangi saatte yapılacak söylermisin,uma birde dogum tarihini hicri olarak nasıl hesaplarız benim

selenim

Banlı Kullanıcı
resmi yoksa aldığı bir hediye olanilirmi?

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
resim olması gerek o kişiyi güçlü imajine edebilmek için diye biliyorum resim onun suretidir ne de olsa enerjiyi iletir bence

tamoyem

Kayıtlı Üye
bende bu büyünün yapılışı gözükmüyo arkadaşlar lütfen bende bilmek istiyorum nası yapılıyo

büyücü

Kayıtlı Üye
hem sıcaklık katmak ıcın denılıyot hem kopek etmek nasıl bı ıs bu ya kopek gıbı tapar ya sadece sever sıcak kalır

Osiris

Kayıtlı Üye
Her okumada tütsü yakılacak deniyorda zaten tütsüyü 1 kere yakınca zaten o süre boyunca 21 kere söylenir sözler.Her söz bitiminde söndürüp tekrarmı yakalım :D

peril

Kayıtlı Üye
Her okumada tütsü yakılacak deniyorda zaten tütsüyü 1 kere yakınca zaten o süre boyunca 21 kere söylenir sözler.Her söz bitiminde söndürüp tekrarmı yakalım :D

gerekiyorsa evet.:D ama gerekmezse senin istedigin gibi olsun:D

kzypst

Kayıtlı Üye
Sevgili urum bu tılsımı yaptım 21.gün yılbası gecesine denk geldi o güne kadar herşey iyiydi son gece yaptım ve mumu söndürmedim onun resmine bakıyordum uyuyakalmısım ve gece saat 4 sıralarında gözümü actım alevler yükseliyordu odam epey bi yandı zor söndürdük hala etkisi üzerimde cok korktum ve mum yakamıyorum artık korkumdan o kadar zor bi dönemde buldumki siteyi bana cok iyi geldin özellikle senin yazıların teşekkürler

sontur

Kayıtlı Üye
valla ya burda bi tuhaflık yokmu tütsüyü yakıp yakıp söndürücezmi yoksa yeni tütsümü yakıcaz 21*15=315 tütsü demek bu :S

samanyolu

Kayıtlı Üye
En iyisi yeni yakmak galiba.

21 tanesini okuyana kadar tütsü sönmez sanırım. Bir tütüsü ile 21 okumadır o.

marmarisli48

Kayıtlı Üye
Sevgili Urum bu konuyu biraz daha açar mısın acaba.. Belli bir saatleri var mıdır? Ayrıca bu tütsüleri nereden temin edebiliriz?

melis kesici

Kayıtlı Üye
Selam ben daha yeni üyeyim birşey hakkında bilgi edinemedim:( daha.

Aegwyn-

Kayıtlı Üye
Öncelikle platformumuza hoşgeldin. Ne hakkında bilgi edinmek istiyorsun ki? Burada varoluş sebebin nedir? Eğer birşeyler öğrenmekse bunlar hemen olacak şeyler değil :) Sabretmen gerekiyor.