köpek Etmek İçin (tabiri caizse)

ılknur1

Kayıtlı Üye
ben hıcrı takvımı buldum ben nısan dogumluyum hıcrı takvımde 4 ay rabiülahir dıyo yanı bu benım dogum yılım mı oluyo onumu yazıcam dogrumu anladım

poipuman

Kayıtlı Üye
Amber tutsusunun ingilizcesini bilen varmi? Saygilar

Elfangel

Kayıtlı Üye
Incense of musk mallow olması lazım.

ahnuba

Kayıtlı Üye
Sayın URUMHAMATAHAYİL o kadar çok şeyle uğraşıyorsunuz ki, insanları duygu ve bilgisizliklerinden yakalıyor ve şeytanların önüne yem olarak atıyorsunuz. Bu gerçeğe aykırı önerilerinizle ancak şeytana hizmet etmiş oluyorsunuz. Yoksa siz de ...... ? Sakın alınmayın sözlerimden. İyi insan sürekli imana, Allah'a kulluğa, iyiye, güzele ve doğru olana çağırır; şirke, küfre ve kötülüğe değil. Sizi uyarmakla görevimi yaptım. Gerektiği yerde doğruları söylemeyen kimseye kıyamet günü ateşten bir gem vurulur. Umarım tövbe edersiniz.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Kimse kimseyi mecbur etmiyor zorla siteyede üye etmiyor yani zoraki bir iş yapılmıyor isteyen okur geçer isteyen dener.kimse kimseyide şeytanın önüne falan attıgı yok arkadaşım herkes kendi insiyatifi ile yapmak ister yada bilgilenir ki bırak büyü yapmayı yapılan bir büyünün nasıl oldugunu anlamamız için bile mabette bir sürü örnek var yani senin başına şöyle,şöyle bir iş gelir se aklında bulunsun sana şu yapılmış olabilir diye bilgi amaçlıda konular açılıyor.Bir sürü arkadaşada yardım cıda olabiliyorlar, imanında kimde oldugunuda ancak Allah bilir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sayın URUMHAMATAHAYİL o kadar çok şeyle uğraşıyorsunuz ki, insanları duygu ve bilgisizliklerinden yakalıyor ve şeytanların önüne yem olarak atıyorsunuz. Bu gerçeğe aykırı önerilerinizle ancak şeytana hizmet etmiş oluyorsunuz. Yoksa siz de ...... ? Sakın alınmayın sözlerimden. İyi insan sürekli imana, Allah'a kulluğa, iyiye, güzele ve doğru olana çağırır; şirke, küfre ve kötülüğe değil. Sizi uyarmakla görevimi yaptım. Gerektiği yerde doğruları söylemeyen kimseye kıyamet günü ateşten bir gem vurulur. Umarım tövbe edersiniz.

Dini inancınızı gereği olarak beni uyarmayı kendinizde hak olarak görüyor olabilirsiniz. Yaptığım eylemi sorgulama ve ya eleştirme hakkına elbette ki sahipsiniz. Ama beni ben yapan inançlarım ve değerlerim hakkında tek bir harf bile söylemeye hakkınız yok. Ve bundan sizi men ediyorum. Şeytanla işbirliği yapmak tövbe edenlerden olmak gibi söylevlerinizi şiddetle red ediyorum. Kim olduğumla ilgili size herhangi bir açıklama yapma gereğini dahi hissetmiyorum. Çünkü insanın içindekini yanlız Allah bilir. Ve buna hiç kimse karışamaz. Bunu yüce yaratıcının kendisi söylemiştir. Merak ettiğim soru şu. Siz ne hakla "Allah" kisvesine bürünüpte beni suçlayabiliyor ve hak yoluna davet edebiliyorsunuz. İnandığınız ya da inandığınızı sandığınız dininizi dikkatli araştırınız. Ki oradaki en büyük suç Allaha Şirk koşmaktır. Eğer şu şu şu davranışınız ya da su söyleminiz şu kriterlere aykırıdır gibi bir yorumda bulunsaydınız başımın üstünde yeriniz vardı. Ama tanrıcılık oyunu oynayan ve kendinde hiçbir şekilde bu hak bulunmadığı halde yanlızca yaratıcının elinde olan bir işlevi gerçekleştiren bir kişi ile hiçbir şekilde bir işim olamaz.

Bir daha söylüyorum. Eylemlerimi eleştirebilirsiniz. Ama SAKIN. Yaratıcı ile arama girmeyin. İnandığınız dininze ters düşen bir eylemde bulunmuş olursunuz. Bu da beni bağlamaz. Yaratıcı ile olan sizin ilişkinizi bağlar.

aysorfi

Kayıtlı Üye

Pardon peki böyle şeyleri hoş karşılamıyorsanız bu sitede ne işiniz var yahu.Anlamıyorum ben bu insanları. Arkadaşım bu sitede dolaşacağına ALLAH için bişeyler yap kendi barınağında .Hesap günü senden bunlar deyil ALLAH için neler yaptığın sorulacaktır. Uyardığın kişi ve kişilerin akılları var, bu sitede olduklarına göre. Her kez şu sitede yaşını almış kişilerdir..O yüzden başka siteleri dolaş bence.Oralarda duaları ve bilgileri para ile veriyolar.Bu çokmu doğru şeyler sence ? Bence sen sitedeki insanları pek tanımıyorsun.Yanlış sitede ve insanlar üzerindesin.

yohauns

Kayıtlı Üye
herkesin inancı kendine büyü denince akla ilk gelen şeytan olmasın her büyü yapan şeytanla işbirliği yapacak diye bir şey yok herkesin Tanrı ile arasında bir bağ vardır kimse buna karışamaz.

-yohauns

Voy

Kayıtlı Üye
Tartışıcak birşey yok bence.

aframmm

Kayıtlı Üye
kızlar bu büyüyü yapan yapan var mı yeni üye oldum yardımcı olursanız sevinirim

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Resmin printer vs olması önemli mi ki? :D

sılasıla

Kayıtlı Üye
Bütün fotoraflar gelişmiş yada gelişmemiş printerlardan çıkarlar.Dolayısıyla önemli değil.

cilek1

Kayıtlı Üye
mesela ben 88 doğumluyum bunu hicri takvimde neye denk geldğini nasıl bilicem?bikaç siteye baktım ama bulamadım

çeviriyi buldum sanırım eğer bi yanlışlık varsa düzeltirseniz sevinirim.

MİLADİ YILIN HİCRİ YILA ÇEVRİLMESİ
Miladi yıldan 621 rakamını çıkarınız. 1999 - 621 = 1378 (A sayısı)
A sayısını 33'e bölünüz. 1378 : 33 = 41.75 (=42) (B sayısı)
A sayısını B sayısı ile toplayınız. 1378 + 42 = 1420

Alametifarika

Kayıtlı Üye
merhaba bu tütsüler bildiğimiz çubuk tütsümü farklı bişeymi... teşekkürler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hayır tabi ki bildiğmiz tütsü değil. Yani çubuk şeklinde olanlar değil. amaca uygun olarak alınır ve ateşte biz yakarız. Günlere görede değişir yakacağımız tütsüler. Vefk ve wicca bölümünde araştırma yapınız

cilek1

Kayıtlı Üye
wicca&wiccan tütsüler böümünü inceledim...ama nerden bulabilceğim konusunca bişey yazmıyodu..nasıl bişey dediğiniz tütsü?

serfiraz

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar normal ütüsüyle olmuyorsa diğer materyalleri nerden bulacağız şu anda bu formulu yuguluyor olanlar varsa yada uygulamış olanlar bir yardım edebilir mi

arkadaşlar ev tütsü doldu ama çıbık tütsü olduğundan bir işe yaramayacak üüüüüü

peki nasıl yaptın çubuk tütsüyle mi şu hint tütsüleriyle mi

cilek1

Kayıtlı Üye
tütsüler bölümüne de yazdım.burayada yazayım sanırm buraya giren daha çok belki yardımcı olan olur.tütsüleri araştırırken tütsü kapları gördüm,altında mum yanıyo üstünde bi bölüm var oraya otu koyuyomuşsunuz.ama sanırm duman falan çıkmıyo...böyle mi yakmak gerekiyo yoksa mesela adaçayını alıp tutuşturcakmıyım bi kapta?