köpek Etmek İçin (tabiri caizse)

şemsa sezer

Kayıtlı Üye
Benim anlamadığım,burda verdiğiniz tarif,bir insanın hayatını etkileyip kaderini değiştirtecek bişey..Bu günah değil mi sizce??? Bir insan karşındakini istemıyorsa,onun iradesini büyüyle değiştirmek Allaha şirk koşmak değilde nedir????

umutmina

Kayıtlı Üye
Bu tütsü meselesini bende anlayamadım ya..

Alametifarika

Kayıtlı Üye
tütsüler bölümüne de yazdım.burayada yazayım sanırm buraya giren daha çok belki yardımcı olan olur.tütsüleri araştırırken tütsü kapları gördüm,altında mum yanıyo üstünde bi bölüm var oraya otu koyuyomuşsunuz.ama sanırm duman falan çıkmıyo...böyle mi yakmak gerekiyo yoksa mesela adaçayını alıp tutuşturcakmıyım bi kapta?

Onlar buhurdanlık oluyor sıvı yada buhuru koyup tealight mumla ısıtıyorsun.. benim anlamadığım çubuklu tütsünün diğer tütsüden hiç farkı yok çubugun üzeine yapıştırılmış şekilde etkisimi farklı oluyor... yada fabrikasyon değilde doğal tütsüden bahsediliyor olabilir..

duygu12345

Kayıtlı Üye
bu yapacağımız şey için tütsünün ne olduğu fark eder mi ? bütün tütsüleri kullanabilir miyim? ayrıca bir sorum daha olacaktı yan etkisi felan yoktur dimi tam tersi olmasında ben o kişiye olmam dimi? :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Soru sormak için mi soru soruyorsunuz. Konuyu mu okumuyorsunuz. Ne tütsüsü olduğu zaten yazıyor.
Yaznlış yapacağız herşey size geri döner.

duygu12345

Kayıtlı Üye
gerçekten çok özür dilerim birden fazla yorum okuyunca kafam karıştı yazdığınız tütsüyü gözden kaçırmışım tekrar kusura bakmayın :/

chemical

Kayıtlı Üye
Bu kismen yeni icat edilmis bir buyu olmali cunku fotgrafla yapiliyor. Demek istedigim suryanicenin gecerli oldugu donemlerde daha fotograf falan icat edilmemisdi? Fotofrafla yapilan buyulerin kokeni konusunda supelerim var. Urum sen dusunuyorsun?

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
böyle birşey daha önce yapmadım lakin yapmayı öyle çok istiyorum ki, yapsam mı acaba diye düşünmüyor değilim. "O" nun köpeğim olmasını istiyorum :) ama yinede ben dualardan yanayım herzaman :I

atasar

Kayıtlı Üye
allahın varlıgının dışında başka tanrı ve tanrıçaların var oldugu anlamı taşır bu durum kime dua ettiginizin farkındamısınız ?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Burası bunun tartışılacağı bir platform değildir. Hele ki büyü olduğu bariz olan bir konuda bunu sorgulamanız tamamen mantık dışı. Sürekli söylediğimiz gibi bunu yapan kişi mensup olduğu dine göre herşeyi göze almalıdır; sorumluluk tamamen yapan kişiye aittir.

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
Sitede soranlar olmuş fakat cevap gelmemiş,ben bir kez daha sormak istiyorum,büyü işlemi bittikten sonra fotoğrafı ne yapacağız?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Bu uygulama için resimle artık işiniz bitmiştir. İstediğiniz gibi saklayabilir veya içinizden ne geliyorsa onu yapabilirsiniz.

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Sözün orjinali : .آســف البحث لــم يعــطِ نتيــج

Anlamı : "Şüphesiz ki Uma anneden başka Rab yoktur." veya "Şüphe yok ki Uma anneden başka Rab yoktur."

"Rab" sözcüğü birçok anlama gelir burada nasıl kullanıldığını bilmiyoruz. Rab aslında ibranice efendi,üstad anlamında kullanılır.Bazı azizler İsa'ya Rab demişlerdir.Günümüzde ki kullanımı bu anlamını yitirerek İlah,Tanrı,Allah kavramları ile özdeşleşmiştir.Bunun büyük bir ölçüde islamla ilgili olduğunu söyleyebiliriz günümüzün insanlarının yanlış yorumlamaları nedeniyle Rab kavramı anlamını yitiriyor halbuki Kuran-ı Kerim'de Allah'ı nitelemek amacıyla "Rab" sözcüğü yalnız olarak kullanılmamıştır."Ya Rab Al Alamin" yani Alemlerin Rabbi (evrenin efendisi,ulusu) anlamında bir kullanım söz konusudur.Bu nedenle çeviri açık uçludur Rab'den neyi kastetdiğini bilemeyiz önemli olan da niyettir zaten , bu da bir tavsiyemdir siz siz olun söylediğiniz ve ya kullandığınız kelimelerin anlamına iyice dikkat edin her yazılan söze inanmayın kendinizi en ince ayrıntısına kadar araştırın aman 2 kelime söyledim bir şey olmaz da demeyin sakın! Hayattan öğrendiğim bir şey varsa o da sözlerime dikkat etmem gerektiği oldu.

STARLORD25

Kayıtlı Üye
Urum burada Amber tütsüsü ile ilgili sormak istediğim şey şu, herhangi bir tütüncüden almam yeterli olmayacak mı amber tütsüsüsünü illaki yapmam mı gerekiyor.

Deep blue

Kayıtlı Üye
O kişinin resmini alın. Arkasına sizin adınızı ve doğum yılınızı(hicri)yazın. Sonra bu resmi eğer aşık etmek istediğiniz kişi;

kadınsa:amber tütsüsü
erkekse:gül tütsüsü

ile tütsüleyin. Tütsülerken şunu okuyun'' Nau Sau Ser Bil Uma Rah Rab ''. Bu dua 21 defa okunmalı ve her okumada tütsü yakılmalı. Bu işlem 15 gün boyunca yapılacak.
Nereden temin edebiliriz bu tütsüyü acaba gerçekten bilmiyorum twk bildiğim aktarda markette satılanlar cvp azarsanız cok memnun olurum

hekate22

Kayıtlı Üye
Şimdi bir de miladi yılı hicri yıla nasıl ceviririz durumu var kim yardımcı olabilir? Uma ana kim bu arada? Ne tanrıcasıymıs? Sozler hangi dil?
Şamanlarca anılan bir ad'dır. Size hangisi daha anlamlı geliyorsa onu isimlendirin. Örneğin; ben hekate'yi Tanrıça olarak anarım. Ay dişil bir güç tür. Her evresi kadının farklı gücünü temsil eder ve doğayı, anayı, tabiatı simgeler. Tanrıça ritüelleri aslında dolunayda uygulanır. Bir çok ırksal tercihler kendine göre farklı isimler koyar.

ilhn

Kayıtlı Üye
Bu kismen yeni icat edilmis bir buyu olmali cunku fotgrafla yapiliyor. Demek istedigim suryanicenin gecerli oldugu donemlerde daha fotograf falan icat edilmemisdi? Fotofrafla yapilan buyulerin kokeni konusunda supelerim var. Urum sen dusunuyorsun?
Insarın bir fikir bile düşünemediği bir çagda imajine etmek daha zor gelebilir , resim kullanmak daha kolay eski insanlar gördükleri bir anı bile portreyebilirken yada bize çince gibi gelen imzalar atabilirken biz çöp adamı bile zor çizen imaj yeteneğini dijitalleştirmiş hali hazırda yarı sibernetik bir çagdayız kısaca bazı özelliklerimizi adapte edip geliştirmek yerine onaların yerini hazır cihazlarla dolduruyoruz ve bu yetiler zamanla pasif duruma geçiyor , kısaca resim kullanmak senin için daha basit bir yol ama eski usul yapmak istersen daha fazla disiplin edinmen gerekir tabikide sana daha çok faydası olur