Kâbus sonrası göz görmek

Talgaran

Kayıtlı Üye
Az önce uyandım saçma sapan kabus gördüm sonra uyandım gözümü kapatıp yadtigs koydum kendi gözüme benzer göz gördüm sol gözüm gibiydi

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Az önce uyandım saçma sapan kabus gördüm sonra uyandım gözümü kapatıp yadtigs koydum kendi gözüme benzer göz gördüm sol gözüm gibiydi
Rüya halinden tam olarak çikamamis olabilirsiniz.Eger kısa sure gördüysen saniridir.Kabusun Trans halinde çikamama bilinçalti oyunu olabilir.

Talgaran

Kayıtlı Üye
Rüya halinden tam olarak çikamamis olabilirsiniz.Eger kısa sure gördüysen saniridir.Kabusun Trans halinde çikamama bilinçalti oyunu olabilir.
Daha önce de benzeri olmuştu uyandım telefonu aldım gözümü kapattım yastığa koydum gördüm sonra buraya geldim yazdım.

Retro

Kayıtlı Üye
Tamamen zihinsel. Zihninizi yönetmeyi öğrenin. Yönetilemeyen zihin birbirinden farklı benlik kalıpları olușturmada çok marifetlidir. Öyle ki her bir düşünce bir duygu durumu, her duygu durumu da kendine has bir karakter motivasyonuna dönüşebilir kolayca. Çatı bir benlik olușturamazsanız kendinizin parçalarını toplamanıza zihniniz müsaade etmeyecek hale gelir.

Talgaran

Kayıtlı Üye
Tamamen zihinsel. Zihninizi yönetmeyi öğrenin. Yönetilemeyen zihin birbirinden farklı benlik kalıpları olușturmada çok marifetlidir. Öyle ki her bir düşünce bir duygu durumu, her duygu durumu da kendine has bir karakter motivasyonuna dönüşebilir kolayca. Çatı bir benlik olușturamazsanız kendinizin parçalarını toplamanıza zihniniz müsaade etmeyecek hale gelir.
Benlikle alakası olduğunu anlayamadım

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Daha önce de benzeri olmuştu uyandım telefonu aldım gözümü kapattım yastığa koydum gördüm sonra buraya geldim yazd

Daha önce de benzeri olmuştu uyandım telefonu aldım gözümü kapattım yastığa koydum gördüm sonra buraya geldim yazdım.
Ağır kabuslar gördünüz zamanlar gusül abdesti alın vücuttaki negatif enerjiyi temizler.Yoksa gün boyu rüyada ki negatif enerjiyinin tehsirinde kalırsınız.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Herhangi bir anlamı yok. Zihniniz rüya aleminde ki dalgalanmalar dan dolayı fiziki alemde ufak bir tökezlemiş tabiri caizse. Bu dalgalanmaların ardından genel olarak her rüya sonrasında ışık parlaması, yuvarlak daire, karesel karanlık ya da sizde de olduğu gibi göz şeklinde kendini gösterebilir.

Saygılarımla.