isim ve doğum tarihinize göre şansınızın belirlenmesi

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

omercan42

Kayıtlı Üye
Soyadı tabiki dahil edilir :)

Karekter sayınız 29 sayısını kendi arasında toplayıp 11 'e indirgiyoruz.Şans sayınız 9

11/9 şans sayınız karekter sayınızdan küçük olduu için şanssız gruba giriyorsunuz.Aradaki farka görede şans durumunuz değişiyor. İyi formlar.
Soyadı dahilse 6/9 oluyor yani Şanslı gurupta mı oluyorum. Nedense bana hep şanssızlık gelir. Başım hep bir şekilde belaya girer ben hiçbişey yapmadığım halde

jun_jandi

Kayıtlı Üye
karekter sayın :5 şans sayın :7 şans sayın karekter sayından yüksek olduğu için şanslısın :)

Syn tuajj: hesapladığın yani şans sayısı çıkan 10 sayısınıda kendi arasında topluyoruz 1 denk geliyor yani ;8 / 1 :( üzgünüm şanssız gruba giriyorsun
karakter 6 sans 9 cıktı ne oluyor?

Pocahontas

Kayıtlı Üye
8/6 çıktı anladığım kadarıyla kurtarmıyor sanırım. ama demokraside çareler tükenmez soyisim değişikliği şart :D

4

43887

karakter 11/şans 5 yorumlayabilir misiniz?

Aslında konu başında örneklemelerden sonuçlarınızı karşılaştırabilirisiniz. 11/5 şans sayınızın düşük olması sizi şanssız grupta olduğunuzu gösteriyor.Her ne kadar 11 özel bir sayı olsa da..

nefertiti benimkinide yorumlar mısın? karakter 6 sans 9
karekter sayınızın şans sayınızdan düşük çıkması şanslı grupta olduğunuzu gösteririr.Özellikle 6 karekter sayısını inceleyip hangi alanlarda daha başarılı olacağınızı inceleyebiirsiniz.

Sorath

Kayıtlı Üye
karakter sayısı 8, şans 10. ama sadeleştirildiğinden 1. yani çok şanssız oluyorum bu durumda?

madasin

Kayıtlı Üye
Evet. Örnek olması açısından yazıyorum. Karakter 12. 1+2= 3. Şans sayım 31. 3+1 = 4 yani 3/4 Bu durumda sanırım, şans sayım karakter sayımdan fazla ve de yakın olduğu için şanslı sayılırım. Fakat, verdiğim kararlar etkili olur. Sayfayı güzel okusalar anlaşılır durumda.

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Kamilov; çift sayıları birbirleri ile topluyoruz, örn: 48 . 4+8= 12. 1+2= 3 Bu şekilde sürekli toplayarak tek rakam elde ediyoruz. Ben 3 rakamını bu şekilde elde ettim. Doğr anlamış mıyım acaba ?

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Nefertiti; Karakter sayımıza denk düşen özellikleri nereden öğrenebiliriz acaba ?

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
kusura bakmayın, konuyu yeterince incelemeden yorum yaptım. uyarınız için teşekkürler sayın nefertiti

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Şansın bunlarla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Bence evrenin bize gönderdiği enerjilerle ilgili.

4

43887

Sn Nefertiti; Karakter sayımıza denk düşen özellikleri nereden öğrenebiliriz acaba ?

Numarolojiyle alakalı konuları araştırırsanız öğrenebilirsiniz.Sitemizde de konular mevcuttur.

Şansın bunlarla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Bence evrenin bize gönderdiği enerjilerle ilgili.

Açtığım konuyla ilgili yeterince açıklama yaptığımı sanıyorum.İnanıp inanmamak size kalmış, fakat yeterince veri sunmadan sadece msj yazmak için de yorum yapılmaz.Sadece konu içerisinde mesaj kirliliği yaratır,anladığınızı umuyorum.İyi formlar.

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Aslında konu başında örneklemelerden sonuçlarınızı karşılaştırabilirisiniz. 11/5 şans sayınızın düşük olması sizi şanssız grupta olduğunuzu gösteriyor.Her ne kadar 11 özel bir sayı olsa da..

karekter sayınızın şans sayınızdan düşük çıkması şanslı grupta olduğunuzu gösteririr.Özellikle 6 karekter sayısını inceleyip hangi alanlarda daha başarılı olacağınızı inceleyebiirsiniz.
sagolun nereden inceleyecegim