isim ve doğum tarihinize göre şansınızın belirlenmesi

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Aleyna1907

Kayıtlı Üye
Benim 11/3 karakter sayım =11 şans sayım =3 ne oluyor anlamadım?

Pantokrator

Kayıtlı Üye
Olaya bak karakter sayım 3, şans sayım 5... Paratoner dedikleri ben oluyorum. Gerçekten de öyle.

4

43887

11/7 ne oluyor acep?

Konu başında örneklerde açıklamıştım aslında.Karekter sayınızın Şans sayınızdan yüksek olması şansınızın düşük olduğunu gösteriyor.

Benim 11/3 karakter sayım =11 şans sayım =3 ne oluyor anlamadım?

Şans sayınızın karekter sayınızdan düşük olması şanssız bir konumda olduğunuzu gösterir.Aradaki fark ne kadar artarsa ,şanssız yada şanslı olmanızda bir kadar etken rol oynar.

BaLam

Kayıtlı Üye
Şans diye bir şey yok bana kalırsa her şey olasılık dahilinde , yazı tura atarken , bir işe girerken , bir kızla tanışırken.Şans dediğimiz şey aslında nedir sizce tam olarak.İnsan bunlara mı bağlamalı kendini yani?

4

43887

Şans diye bir şey yok bana kalırsa her şey olasılık dahilinde , yazı tura atarken , bir işe girerken , bir kızla tanışırken.Şans dediğimiz şey aslında nedir sizce tam olarak.İnsan bunlara mı bağlamalı kendini yani?

Şansa inanıp inanmamak sizin düşünceniz.Açılan konu numaroloji ile bağlantılı İsa peygamberinde mensubu olduğu Eseniler topluluğuna aittir.Eseniler Kabala da dahil diğer gizli el yazmalarının şifreleriyle de yoğun olarak ilgilenmişler bu yüzden de şifre kullananlar olarak da anılmışlardır .Mevzu uzun...Bu konuyla ilgili merakınız kafanızı kurcalayan sorular varsa derin bir araştırma yapmalısınız :)
Şans konusunda anlamanız açısından kitabımdan alıntılar yaptım .Şans kavramı içinde göünmeyen prensipleri ve ezoterik bilgileri barındırmaktadır.Öyle paradoksla bizi yüz yüze getirirki , yoktur dendiğinde varolduğuna dair,vardır dendiğinde de yok olduğuna dair pek çok kanıt ortaya konabilir.
Şans ,rastlantıları düzenleyen ve insanlara iyi ve kötü durumları hazırladığına inanılan doğaüstü etken olarak tanımlanır.işte bu yazıda geçen doğaüstü etken şans kavramının içindeki görünmeyen prensipler ve ezoterik bilgiler,derhal kendisini ön plana çıkarır.Şansın tesadüfle ilgisi yoktur.Şans denilen kavramın ardında ,rasgele oluşan ve birtakım insanları diğerlerine göre kayırıp onlara ayrıcalık tanıyan ve varlığın iradesini hiçe sayan bir olgu değil ,varlığın geçmişte ve şimdide ;kendi iradesiyle yaptığı fillerinin evrende işlemekte olan,sebep sonuç yasasına göre belirlenen sonuçların düzenlemesi bulunur.Bu işleyişte Evrensel İdare Mekanizması'nın görüp ve gözeteceği çok önemli bir fonksiyon görür.Evrensel idare mekanizmasının hiyerarşik yapısı içinde gerçekleştirilen bu fonksiyon sayesinde ,varlıkların kapasiteleri ve ihtiya durumları dikkate alınır.Varlıklara en uygun olacak biimde yapılan bu düzenlemede en ufak bir haksızlık ,adaletsizlik ya da ayrıcalık söz konusu değildir .Kişi her ne ile karşılaşmışsa o anda kendisine en uygun ,en gerekli olan odur.Bu nedenle insanların şanssızlıktan talihsizlikten vb. bu tür yakınmalar evrende işlemekte olan kozmik prensipleri ve ezoterik bilgileri bilmemekten kaynaklanmaktadır.Sebeb sonuç yasası'nın işlemekte olduğu evrenimizde tesdüf diye bir kavram söz konusu değildir.Her olay sebeb sonu yasasının işleyişiyle meydana gelir.Her olay ,maddi veya manevi bir takım sebeplerin zorunlu ve doğal sonucudur.Evrendeki bu işleyişi ünlü bilim adamı Albert Einstein,Tanrı zar atmaz sözüyle dile getirmiştir.Tesadüf olarak isimlendirilen olaylar ,insanların sebeblerini bilemediği veya anlayamadıkları olaylara yaptıkları bir yorumdan ibarettir.
Sevgiyle kalın..

rayyur

Kayıtlı Üye
İş
İnsanları Seviyor
4/3 şimdi biraz anladım

__endless__

Kayıtlı Üye
İş
İç Mimar
Kimsede 5/6 çıkmamış enteresan geldi... 5/6 orta karar mı oluyor??

Dune

Kayıtlı Üye
Benim kafam cem yılmaz örneğine takıldı : ) Mesala Sonradan değiştirdiyse adını yani önce ki ismi ali, mehmetti belki bu da kafam da soru işaretleri çıkmasına neden oldu :) yaşantısına baktığımızda son derece başarılı olduğunu söyleyebiliriz demişsiniz eğer adını sonradan değiştirdiyse ya da değiştiren birçok insan vardır mutlaka :) bana göre ünlü isimleri örnek vermek çok doğru gelmedi :) Kişisel fikrim kulağına hangi ad okunmuşsa artık onun üzerinden bu sağlama yapılabilir :)

4

43887

Kafanızdaki soruları akrofonoloji (isim analizi )konusunu araştırarak giderebilirsiniz.Kişi sonradan ismini, soyadını değiştirdiyse artık çağrıldığı enerji alanına girer.O ismi kullandığı için hesabı da ona göre yapmalıdır.Sevgiler...

omercan42

Kayıtlı Üye
Karakter Sayısı: 29
şans sayısı: 9

şimdi neyim ben bişey anlamadım yardımcı olur musunuz

Ayrıca soyad dahil mi? Örnekte dahil verilmiş yeni fark ettim soyad sahilde 42 oluyor karakter sayısı

4

43887

Karakter Sayısı: 29
şans sayısı: 9

şimdi neyim ben bişey anlamadım yardımcı olur musunuz

Ayrıca soyad dahil mi? Örnekte dahil verilmiş yeni fark ettim soyad sahilde 42 oluyor karakter sayısı

Soyadı tabiki dahil edilir :)

Karekter sayınız 29 sayısını kendi arasında toplayıp 11 'e indirgiyoruz.Şans sayınız 9

11/9 şans sayınız karekter sayınızdan küçük olduu için şanssız gruba giriyorsunuz.Aradaki farka görede şans durumunuz değişiyor. İyi formlar.