Gül ile Yapılan Aşk Majisi

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
Malzemeler :
Melisa otu ( çayı olduğu için kolayca temin edilebilir )
6 adet gül yaprağı
Bir kırmızı mum
Hazırlık Aşaması :
Malzemelerimizi temin ettikten sonra rahat bir yere oturuyoruz ve kendimizi bir ormanda hayal ediyoruz. Ormanda geziniyorsunuz. Çıplak ayaklara geziyorsunuz toprağı ayaklarınızın altında hissediorsunuz. Toprak size enerji veriyor. Yürümeye devam ediyorsunuz ve bir dere kenarına geliyorsunuz. Deredeki suyu alıp vücudunuza sürüyorsunuz. Su sizi rahatlatıyor. Su ile bütünleşiyorsunuz. Yürümeye devam ederken bir rüzgar esiyor. Size güzel sözler fısıldıyor. Rahatlıyorsunuz. Rüzgarın size enerji verdiğini hissediyorsunuz. Hafif bir üşüme alıyor sizi ve ateş yakıyorsunuz. Ateşin başında oturuyorsunuz. Ateşin ısısını içinizde hissediyorsunuz. Ateş size güç veriyor. Ve kısa gezimizi burada bitiriyoruz. Artık büyüyü yapmaya hazırız.
Yapılışı :
Gül yapraklarıyla bir pentgram çiziyoruz ve ortasına kırmızı mumu koyuyoruz. Melisa otunu sıcak suda bekletiyoruz. Mumu alıyoruz ve doğu tarafındaki yapraktan başlayarak mumun suyunu gül yapraklarının üzerine damlatıyoruz. ( saat yönünde ) Pentgramın ortasına bağdaç kurarak oturuyoruz. ( yüzümüz doğuya dönük ) Mumun soyunu sağ avucumuza döküp ' Mumun ateşinin beni yaktığı gibi , benim aşkım da ......'nın kalbini yaksın. ' diyoruz ve kendi cümlelerimizle elementlerden yardım istiyoruz. Ayağı kalkıyoruz. Aşık olmasını istediğimiz kişiyi karşımızda hayal ediyoruz. Gözlerinin içine bakıp 'Bana aşıksın. ' diyoruz. Onun da ' Sana aşığım . ' diye yanıtladığını hayal ediyoruz. Mum suyu dökülmüş gül yapraklarını alıyoruz ve sıcak sudaki melisa bitkisinin içine atıyoruz. Sonra bu karışımı elementlere armağan ediyoruz. Toprağın , ateşin ve suyun üstüne döküyoruz. Son olarak havaya armağan etmek için sağ elimizi karışıma daldırıyoruz ve elimizdeki damlaları havaya saçıyoruz. Kolay gelsin