Simoron ( absürt majisi)

Teyla

Kayıtlı Üye
Bu biraz daha bilinçaltı ve sembollerle alakalı diye düşünüyorum. Kullandığımız renkler, semboller, izlediklerimiz, dinlediklerimiz, kendimize idol olarak belirlediklerimiz hatta çok sevdiğimiz kurgusal karakterler dâhi hayatımıza etki ediyor. Örneğin evinde yatak odasında diyelim tek başına olan bir kadının portresini astı; yalnızlaşmaya başlıyor kadın.
Buna benzer bir deneyim yaşadım ben puzzle hediye geldi birde ben seçtim adam ve kadin portresi.Adam ve kadın birbirine dönük görünüyordu.Gel zaman git zaman hayatıma kim girse dikkati başka kadına kayıyor fln bir akşam otururken karşımda çerçeveletip astığım puzzle inceledim birde ne goreyim? kadın adama dönük evet ama adam silik bir şekilde uzaktaki başka bir silik kadın figurune bakıyor.ve bu portre yıllarca uyuduğum odanın duvarında hep kaldı.Sonuc aldatılan Teyla😁 derhal kaldırdım yapacak bisi yok🤭

star53

Kayıtlı Üye
906090 ile 4 4luk aldatıldım yatarken o puzzle uyanınca o puzzle gözüm görmesin artik😆 şaka bi yana cidden insanın sürekli maruz kaldığı resim şarkı objeye çekiliyor olması aslinda korkunc🫣
E ama sen şimdi tekerleme yaptın bunu bilinçaltına 😂 Sadece etraftaki benzer şeylere takılınca atmak istemiştim, bilemezdim bombanın altından böyle şeyler çıkacağını 😅