Göktürk alfabesi

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Genel olarak bu runeleri yaptığımız da net bi şekilde doğru olarak nasıl yapmalıyız sayın @Absoluta Virtute detaylı bir kerelik söylerseniz doğrumu yapıyorum yanlış mı sembolü çiziyorum bi kağıda sonra saklıyormuyum yakıyormuşum ve göre verirken ne söylemem ne niyet etmem gerekiyor teşekkürker.
Bu konuyu ve Arakne glifler konuları tamamen tüm yorumlarıyla okuyun. Ben şimdi birşey eksik yazabilirim. Malum yaş ve unutkanlık var bende.

zeydln

Kayıtlı Üye
İhtiyacım olan para için hangi runeleri kullanabilirim ilk defa uygulama yapıcam ? Glifler çok enerjimi alıyor 😔

Alakan

Kayıtlı Üye
Ailemden biri ( kan bağı yok ebeveynlerimden birinin eşi) beni çok fazla bunaltıyor. Felaket derecede müdahaleci bir insan, sadece bana karşı değil genel herkese karşı öyle. Konuşmayı denedim fayda etmiyor. Beni bir rahat bıraksın, her işin içine burnunu sokmasın istiyorum fakat arayı da komple bozmak istemiyorum. Sizce B:Q işe yarar mı? Başka bir formül mü deneyeyim ya da arakneye mi bakayım?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ailemden biri ( kan bağı yok ebeveynlerimden birinin eşi) beni çok fazla bunaltıyor. Felaket derecede müdahaleci bir insan, sadece bana karşı değil genel herkese karşı öyle. Konuşmayı denedim fayda etmiyor. Beni bir rahat bıraksın, her işin içine burnunu sokmasın istiyorum fakat arayı da komple bozmak istemiyorum. Sizce B:Q işe yarar mı? Başka bir formül mü deneyeyim ya da arakneye mi bakayım?
B nekadar doğru bilemedim. Sonuçta durumun içinde olan sizsiniz.
Bana Sh:Q daha uygun gibi geliyor. Ama karar sizin.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Göktürk alfabesi sağdan sola akıyor bu arada. Latin alfabesi ile karıştırmamak gerekiyor. Alttan yukarı doğru da sıralanabilir. Tek tek sıralamak isteyenler için konuyu tekrar okurken hatırlatmış veya bildirmiş olayım

nurumm

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Göktürk alfabesi sağdan sola akıyor bu arada. Latin alfabesi ile karıştırmamak gerekiyor. Alttan yukarı doğru da sıralanabilir. Tek tek sıralamak isteyenler için konuyu tekrar okurken hatırlatmış veya bildirmiş olayım
@venusyenbiri ben hep latin alfabesi şeklinde sıraladım ve şu an bunu okuyunca fark ettim bunu da.Şöyle bişey benim soldan sağa yazdıklarım da tuttu :) Yapacak olanlar ve tekrar denersem yönüne göre yapmak mantıklı geldi.

Manly P. Hall

Kayıtlı Üye
Herşey karma yapıyor. Her davrnisiniz ve her düşünceniz.

Kısaca anlattım zaten. Bütün yorumları tamamıyla okuyunuz. Bı de Arakne glifleri okuyun
Aslında demek istediğim biraz farklı, demek istediğim şuydu, objektif bir şekilde yaklaşılan böyle yöntemlerin kötü karma oluşturup oluşturmaması, bu arada yorumları ve yazdıklarınızı ve diğer yorumları okudum hocam :)

Lunat

Kayıtlı Üye
Merhaba, bu uygulamalarda inanarak uygulama yapmak dışında başarılı olmak için nasıl bir hazırlık yapılmalı ya da neye ihtiyacımız var? Uygulamalar oldukça basit ama çalışması konusunda bir şeyleri kaçırıyorum gibi.

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba, bu uygulamalarda inanarak uygulama yapmak dışında başarılı olmak için nasıl bir hazırlık yapılmalı ya da neye ihtiyacımız var? Uygulamalar oldukça basit ama çalışması konusunda bir şeyleri kaçırıyorum gibi.
Merhabalar @Lunat emin ol sadece inanmak inandığın takdirde öyle bir şekilde herşey oluyor ki tabi psikopatlık derecesinde de takıntı yapmamak, ufakta olsa tutacak mı? tutmayacak mı ? diye bi düşünceye girmemek. Birde yaparken enerjiniz yüksek, keyifli ve mutlu yaparsanız daha rahat sonuç veriyor.

Retro

Kayıtlı Üye
Neden her seferinde muhabbeti ben başlatmak zorundayım 😁

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
3
Görüntüleme
456
Cevaplar
0
Görüntüleme