Göktürk alfabesi

nurumm

Kayıtlı Üye
Böyle bir çalışma birisi yapmış zannedersem. Konuları gözden geçirip bulursunuz.
Gözüm rast gitmemişti bi bakayım teşekkürler @Absoluta Virtute
Birde geçenlerde göktürk alfabesini uyguladım sonuç olumlu verdi ama bişeyler tam oturmadı mesela ben yetersiz kaldım diye düşünüyordum meğer gerekli olan sembolleri yetersiz yazmışım sonra burda bi örnek verildi :)) ekmeğime yağ sürdü 😂

Alakan

Kayıtlı Üye
Bende Göktürk çok hızlı çalışıyor özellikle arınma konusunda. Arınmayı çok önceden S'nin alttaki şeklini kullanarak yapmıştım. Çok yumuşak çalışmıştı her iki taraf için. Bu sefer üstteki şekli kullanarak yaptım ama beni kelimenin tam anlamıyla yerden yere vurdu. Öfke, nefret, kırgınlık ve aramızdaki yalanlar, aldatma şeklinde değil ama ilişkiye müdahil olan 3. kişiler ne var ne yok döküldü ortaya. Yani doğru bir ifade olur mu bilmiyorum ama içi yemek dolu düdüklü tencere patladı sanki. Aslında ben affedememe, bırakamama hissinin getirdiği yüklerden kurtulmak için yapmıştım bu arınmayı. Yaparken niyetim bu değildi ama bilinçaltımda ana hedefim buydu aslında. Belki bu yüzden her şeyi böylesine ortaya döktü.
Sonuç olarak şu an kendimi yokladığımda bomboş hissediyorum. Tamamen nötr olmuş durumdayım. Hiçbir şey kalmadı içimde.

Alex06

Kayıtlı Üye
Bende Göktürk çok hızlı çalışıyor özellikle arınma konusunda. Arınmayı çok önceden S'nin alttaki şeklini kullanarak yapmıştım. Çok yumuşak çalışmıştı her iki taraf için. Bu sefer üstteki şekli kullanarak yaptım ama beni kelimenin tam anlamıyla yerden yere vurdu. Öfke, nefret, kırgınlık ve aramızdaki yalanlar, aldatma şeklinde değil ama ilişkiye müdahil olan 3. kişiler ne var ne yok döküldü ortaya. Yani doğru bir ifade olur mu bilmiyorum ama içi yemek dolu düdüklü tencere patladı sanki. Aslında ben affedememe, bırakamama hissinin getirdiği yüklerden kurtulmak için yapmıştım bu arınmayı. Yaparken niyetim bu değildi ama bilinçaltımda ana hedefim buydu aslında. Belki bu yüzden her şeyi böylesine ortaya döktü.
Sonuç olarak şu an kendimi yokladığımda bomboş hissediyorum. Tamamen nötr olmuş durumdayım. Hiçbir şey kalmadı içimde.
Bayılıyorum bu alfabeye kombinasyonlar oluşturması keyifli, dereceleri belirtmek mümkün. Bana hızlı yada yavaş gerçekleşmesi sanki doğru zamanda oluyor olması ile alakalı geliyor. Tam zamanını kendisi ayarlıyor. Sifalanmissiniz.

nurumm

Kayıtlı Üye
Runelerle ilgil baya bi yol kat ettiğimi söyleyebilirim epey uygulamalar yaptım güzel sonuçlarda verdi.İsteklerimi alabildim.Şöyle bişey sormak istiyorum bir runeye bir görev mi vermeliyiz bir rune için iki istekde bulunan oldu mu? aynu uygulama da birden fazla beklentimiz varsa her beklenti için ayrı ayrı mı çizelim.

bilenveyapankişi

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba ben siteye yeni üye oldum bilgisiz ve tecrübesizim alfabeyi kullanarak bir şeyler yapmak istiyorum nasıl yapacağım alfabeyi kağıda mı yazacağım bana detaylı anlatırsanız çok mutlu olurum

Alex06

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba ben siteye yeni üye oldum bilgisiz ve tecrübesizim alfabeyi kullanarak bir şeyler yapmak istiyorum nasıl yapacağım alfabeyi kağıda mı yazacağım bana detaylı anlatırsanız çok mutlu olurum
Önce Arakhne glifleri başlığını okuyun mantığı aynı sonra sormak istediklerinizi sorabilirsiniz

nurumm

Kayıtlı Üye
Nt runesi ilgi çekici. Nasıl işliyor tam olarak? Dusmandan bilgi sizdiran bir casus mu yaratıyor mesela. Deneyim sahibi var mi 🙄
Bi ara benim de çok ilgimi çekti en sevdiği rune diye geçiyor olunca neye nasıl oturtacağımı da bilmediğim için uygulama yapmadım.Nerelerde kullanacağımı bilebilsem yapardım bilmediğim birşeyi deneme yanılma yoluyla yapmayı istemedim.

S

sophitia

Bi ara benim de çok ilgimi çekti en sevdiği rune diye geçiyor olunca neye nasıl oturtacağımı da bilmediğim için uygulama yapmadım.Nerelerde kullanacağımı bilebilsem yapardım bilmediğim birşeyi deneme yanılma yoluyla yapmayı istemedim.
Tehlikeli görünüyor. Sanırım kişiye ya da ona yakın bir objeye varlıkta yerleştirilebiliyor. Özellikle varlıkları olan biri için çok kolay görünen bir çalışma 😬

nurumm

Kayıtlı Üye
Tehlikeli görünüyor. Sanırım kişiye ya da ona yakın bir objeye varlıkta yerleştirilebiliyor. Özellikle varlıkları olan biri için çok kolay görünen bir çalışma 😬
Varlıkları olmayan biri için de sonuçları olumlu olur ama bedeli ödemek biraz meşekkatli.Yalnız yaşayan biri olarak ben cesaret edemedim 😁 gece duvarlardan bişeyler çıkacak gibi ürkütücü olabiliyor yalnızlık 😏

wrzmc

Banlı Kullanıcı
Seslendirmeyi nasıl çözdünüz?