Göktürk alfabesi

nurumm

Kayıtlı Üye
Benim de uzun zamandır deneyimlediğim birşey var konu üste çıkmışken dile getirmem ilgilenen arkadasların yararına olacaktır.Glifleri de Gçktürk alfabesini de runeleri de ayrı ayrı deneyimledim.Glifler birleşmek barışmak gibi konularda hakikaten çok verimli olmuyor ama ayırmakta üstüne yok 🤩 göktürk alfabelerin içeriği aslında yukarıda yazılan içeriklerden çok daha fazlası var bunu tam bilmek gerekir ki semboller isteğinize uyuyorsa güzel sonuç veriyor.Birliktelik, başlangıç, barışma tarzı konularda runeleri gliflerle desteklediniz mi bence üstüne yok 😍 runelerin içeriklerini ben başka bi yerden alıntı yaptım bizim mabet de benim yaptığım şekli yok aslında yeni konu altında onu paylaşmak isterim ama ben işin ehli değilim sadece yapıyorum tutuyor 😁 Yapınca olacağını biliyorum ama insanın böyle bi ruh halinin dağınıklığından dolayı bi şevkle istesekde yani en azından ben çok istesemde aşırı aşırı pozitif olamıyorum ki yine öyle bi olay için denemiştim sonuçları mı 😆 beni bile hayrete düşürdü.Nasıl yaaa falan diyorsun arada kendinden de korkmaya da başlamıyor değilsin 😂

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
aslında yukarıda yazılan içeriklerden çok daha fazlası var
Keşfettiğiniz özellikleri var ise, bizimle paylaşınız. Ben Göktürk alfabesinin potansiyeli tam olarak kesvedilmedigini düşünüyorum.

İskadinav runeleri hakkında bir sürü kitap yazılı. Ve hala yazılıyor, hala keşfediliyor yeni şeyler. Biz de Göktürk alfabesini araştıralım. ;)

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Göktürk Alfabesinde araştırmalarım sonucu söylediğim bişey çok daha fazlasının olduğu ve bilinmediği.,uygulama yapmadım. Yaptığım uygulama İskandinav alfabesi.:) maalesef biraz hazırcıyız sanırım.

nurumm

Kayıtlı Üye
Yine yapılabilir. Bir de runelerin açıklamaları daha geniş yapmak gerekiyor, o zaman kolaylaşır formül yapmak.
Runelerin daha detaylı majikal kullanım alanları notlarım içinde var onların paylaşımını yapayım müsait olduğum bi zaman inşallah.Kopyala yapıştır yapılmıyor olsa direk bekletmeden atardım.

createtherules

Kayıtlı Üye
Göktürklerde geçerlilik süresini deneyimleyen oldu mu? Nordic runelar için genel olarak bir süre sonra biter deniyor. Mesela iş yerinde başarılı çalışmak için bir formül yapıldı diyelim. 1 ay mı sürecek, 1 yıl mı, sürekli sürekli yenilenmesi mi gerekiyor? Veya o işyerinde tek bir kez başarılı bir görevi tamamladı diyelim, işi bitmiş gibi deaktive mi olur? Tek seferlik somut bir niyet için gözlem yapmak mümkün ama genel konular için ne kadar bir süreci kapsıyor merak ediyorum.

Alex06

Kayıtlı Üye
Muhabbet, aşk için nasıl olmalı sizce Nq + ?
Daha çok bilgi verirseniz yardımcı oluruz hem hepimiz için bir hatırlatma olur.
Bi kişi ile ayrıldınız mi yoksa hic tanımıyor musunuz? Evlilik mi istiyorsunuz tutkulu bir aşk mı. Vs vs. Biraz bilgi verirseniz doğru alfabe kullanılır

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Göktürklerde geçerlilik süresini deneyimleyen oldu mu? Nordic runelar için genel olarak bir süre sonra biter deniyor. Mesela iş yerinde başarılı çalışmak için bir formül yapıldı diyelim. 1 ay mı sürecek, 1 yıl mı, sürekli sürekli yenilenmesi mi gerekiyor? Veya o işyerinde tek bir kez başarılı bir görevi tamamladı diyelim, işi bitmiş gibi deaktive mi olur? Tek seferlik somut bir niyet için gözlem yapmak mümkün ama genel konular için ne kadar bir süreci kapsıyor merak ediyorum.
Okuyacağınız niyete bağlı. Ve nereye cizeceginiz de. Kağıt üstünde aşağı yukarı 1 ay sürebilir. Bir de o tilsima yüklediğiniz enerjiyle. Sonsuz değil tabiki. Ama öbür tarafta uygulaması kolay.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Runelerin daha detaylı majikal kullanım alanları notlarım içinde var onların paylaşımını yapayım müsait olduğum bi zaman inşallah.Kopyala yapıştır yapılmıyor olsa direk bekletmeden atardım.
İskandinav runeler ise gereği yok. :)
Kurslar başladı çünkü.

yalnızx

Kayıtlı Üye
Daha çok bilgi verirseniz yardımcı oluruz hem hepimiz için bir hatırlatma olur.
Bi kişi ile ayrıldınız mi yoksa hic tanımıyor musunuz? Evlilik mi istiyorsunuz tutkulu bir aşk mı. Vs vs. Biraz bilgi verirseniz doğru alfabe kullanılır
Ben onu tanıyorum. Ama benim onu tanıdığım kadar o beni tanımıyor diyebilirim. ismimi biliyor bundan eminim. Niyetim önce aşk kesinlikle cinsellik değil. Birbirimizi tanıyabilme fırsatı yakalamak istiyorum ama öncelikle onda bu hisleri uyandırmam lazım. Açıkçası o bana 1 adım atmalı. Birbirimize her gün mutlaka rast geliyoruz. Ama günaydın demekten ilerisi yok.

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Rune ne demek.Anladığım kadarıyla cümle olmayacak şekilde harfleri kağıda yazılıyor.İsim anne ismi baba ismi yazılıyor mu?Amaç belirtmek için yazarken sesli sessiz amaç belirtiliyor mu?Genel anlamda farklı alfabeler var ve bu da Göktürk’ün alfabesi.

Alakan

Kayıtlı Üye
Bir sorum var. Bunları uygularken kişinin saç, sakal ya da yıkanmamış kişisel eşyasını kullanabilir miyiz? Bir işe yarar mı?

Alex06

Kayıtlı Üye
Ben onu tanıyorum. Ama benim onu tanıdığım kadar o beni tanımıyor diyebilirim. ismimi biliyor bundan eminim. Niyetim önce aşk kesinlikle cinsellik değil. Birbirimizi tanıyabilme fırsatı yakalamak istiyorum ama öncelikle onda bu hisleri uyandırmam lazım. Açıkçası o bana 1 adım atmalı. Birbirimize her gün mutlaka rast geliyoruz. Ama günaydın demekten ilerisi yok.
Q:Ng Ny
Niyetinizi okuyun. Yakarak aktive edin. Külleri doğaya.
İlk gordugunuzde kocaman bir gulumsemeyle günaydın deyin ona.

Bu çalışma Sadece bir araya gelmenizi sağlar. Doğru düzgün tanımadığınız birine aşk ritüeli yapmak doğru değil zaten. Runeler calismazsa çok ustunde durmayın hayat size daha iyisini getirecektir ama çalışacak 🧚🧚🧚gizlilik kuralını sakın bozmayın

nurumm

Kayıtlı Üye
@Alex06 birinin hayatında gizli bişeyleri öğrenmek yada daha doğrusu haberdar olmak için nasıl bi birleştirme,uyum hangi sembolleri kullanmamız daha doğru olur acaba ?

Alex06

Kayıtlı Üye
@Alex06 birinin hayatında gizli bişeyleri öğrenmek yada daha doğrusu haberdar olmak için nasıl bi birleştirme,uyum hangi sembolleri kullanmamız daha doğru olur acaba ?
Ben olsam arakne glif Nudo tercih ederim. Olayın detaylarına göre yanına glif ekleyebilirsiniz. Detay bilmediğim için yorum yapamam.

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
3
Görüntüleme
456
Cevaplar
0
Görüntüleme
375