Göktürk alfabesi

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Göktürk Alfabesinin uygulamaya geçişi gliflerle kıyasla daha mı uzun süredir ?
Normalde Göktürk alfabesi gayet hızlı. Glifler kadar değil ama. Uygulamanın neyi amaçladığınızı de etkili olabilir. Daha zor şeyler daha uzun sürede olur. Majide her işlem şak diye olmuyor.

Ve saydıklarınız sebeplerin herhangi biri olabilir. Yapana da bağlı çünkü.

nurumm

Kayıtlı Üye
Mesajı aldım @Absoluta Virtute 😊 anladım ben oldukça zordu ama kendimi veremedim diye düşünmüştüm sorun o değilmiş bi kısım olumlu durumlar oldu ama sonuca tam bağlamamıştı birkaç ekleme yapılması gerekiypr güçlendirmek lazım tmm 🥰

Alex06

Kayıtlı Üye
Mesajı aldım @Absoluta Virtute 😊 anladım ben oldukça zordu ama kendimi veremedim diye düşünmüştüm sorun o değilmiş bi kısım olumlu durumlar oldu ama sonuca tam bağlamamıştı birkaç ekleme yapılması gerekiypr güçlendirmek lazım tmm 🥰
Ben zorlayıcı bir konuda calisiyorsam bir kaç gün sonra aynı runelerle ya da sadece biriyle bir daha rituel yapıyorum. Bazen ritüel yaparken insanin enerjisi düşük oluyor. Hissediyorsam o düşüklüğü tekrar yapıyorum.
Kas gelistirmek gibi yaptikca hakimiyet artıyor. İnsan öğreniyor

thew3w

Kayıtlı Üye
Ben bugün Sh:RTP kombinasyonu yaptım. Sizce ne için yapmış olabilirim? 😇

Alex06

Kayıtlı Üye
Hava, su, ateş. Hangi element ile aktif edilebileceğini nasıl anlıyorsunuz
Saglik şifa arinma gibi konularda ben su veya hava ya da ikisi birden tercih ediyorum. Tehdit savunma vs. Ateş, Sahiplenme gibi konular toprak.
Gezegen saatlerine dikkat etmek doğru bir yöntem gezegen hangi elementi sembolize ediyorsa o element kullanılabilir.
Daha da önemlisi içinizden nasil geliyorsa doğru yöntem odur

thew3w

Kayıtlı Üye
Sizin için tehdit olusturan biri var . Sapanla bir alev topu alip ona firlatmissiniz ve manevi olarak zayıflamasına güçsüz olmasını amacliyorsunuz
Evet doğru, mars saatinde yaptım. 3 gün boyunca aynı kombinasyonla çalışacağım. Ateş elementiyle aktifleştirdim.
Hava, su, ateş. Hangi element ile aktif edilebileceğini nasıl anlıyorsunuz
Ben bugün mars saatine dayanarak ateş elementiyle aktifleştirdim. Daha doğrusu beni dolandırmaya çalışıp üste çıkmaya çalışan birine yaptım uygulamamı. Ahlaksızlığı ateş ile cezalandırmak istedim. Doğru yapmışımdır umarım. Ben içimden geleni yaptım.

Alex06

Kayıtlı Üye
Evet doğru, mars saatinde yaptım. 3 gün boyunca aynı kombinasyonla çalışacağım. Ateş elementiyle aktifleştirdim.

Ben bugün mars saatine dayanarak ateş elementiyle aktifleştirdim. Daha doğrusu beni dolandırmaya çalışıp üste çıkmaya çalışan birine yaptım uygulamamı. Ahlaksızlığı ateş ile cezalandırmak istedim. Doğru yapmışımdır umarım. Ben içimden geleni yaptım.
Içinize sindiyse doğrudur. Tehdit edici Aurayi Q buz edin bir de K dengesizlestirme ekleyebilirsiniz.
Ben ateş hiç kullanmadım bugüne kadar. Sevgili @Absoluta Virtute ya soralım ateş hangi durumlarda hangi anlama geliyor.

Bilgileniyorum

Kayıtlı Üye
Konu için teşekkür ederim, aynı konu için gliflerle aynı anda kullanmanın sakıncası var mıdır? Hem glif hem de Göktürk rune yapsam çok daha hızlı ve güçlü sonuç alabilir miyim?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Çok soru oldu biliyorum sabrınız için teşekkür ederim son olarak kan ve tükürük gibi DNA içeren aktivasyonları runede kullanmak olumsuzluk yaratır mı? Hep ıslatmak ve yakmak üzerine aktivasyonlar gördüm
Kendinize yönelik çalışmalarda kendi DNA kullanımı iyidir. Başkalarına yönelik çalışmalar da kendi DNA kullanmayınız. Bağlama buyulerde olabilir ama. Bu arada yazmadan da edemeceğim. Büyülerin en karası yazımı okuyun lütfen.

nurumm

Kayıtlı Üye
Normalde Göktürk alfabesi gayet hızlı. Glifler kadar değil ama. Uygulamanın neyi amaçladığınızı de etkili olabilir. Daha zor şeyler daha uzun sürede olur. Majide her işlem şak diye olmuyor.

Ve saydıklarınız sebeplerin herhangi biri olabilir. Yapana da bağlı çünkü.
Geç de olsa oluyormuş. 😁 Pozitif bakamadığım ve kendimi istediğim gibi veremesem de şu an tam isteklerim olmasa da bi takım engelleri kalktı tam enerjimi verebilseydim ne şekilde olurdu :) Biraz da mantık çerçevesinde ilerlediğimiz için hani bi olacak şey var bide olmayacak şey var diye bundan da kaynaklı bilemiyorum.Gliflerle bağladım ara ara işlemi farklı sembollerle tekrarladım.İlk başlarda gezegen gün ve saatlerine de dikkat ettim açıkcası,sonra gliflere ekleme yapınca gezegene dolunaya vs düşünmedim zamansız yaptım.

createtherules

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arada arakne başlığına da yazın, boynu bükük kaldı. En son ben yazmışım 2 tane hem de. Flood olur diye yazamıyorum yeni bir şey aklıma gelince 😀😀😀

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
3
Görüntüleme
451
Cevaplar
0
Görüntüleme
373