Göktürk alfabesi

createtherules

Kayıtlı Üye
Nch : S
A kişisinin sadece ona gönderdigim enerjilere karşi olan savunmasini sil, yok et.
Uygun mudur? Birine yapilacak uygulamadan önce veya ayni zamanda kişinin korunmasini kirmak icin

createtherules

Kayıtlı Üye
Nch : S
A kişisinin sadece ona gönderdigim enerjilere karşi olan savunmasini sil, yok et.
Uygun mudur? Birine yapilacak uygulamadan önce veya ayni zamanda kişinin korunmasini kirmak icin
Ben bunu tarot ile kontrol ettiğimde her nedense çok riskli verdi. Halbuki sadece yapacağım uygulama her neyse, ona direnç yapacak kısmını kırmasına niyetlenmek üzere yazmıştım ama enerjiyi buna harcama dedi. S'yi kalın runet olarak yazıp aralıklı olarak iki kez sorduğumda ise çok ilginçtir ikisinde de aynı kartı çektim. Çok abartı, çok aşırılık, istenmeyen sonuçları işaret etti
Aslında çok sade net bir runik gibi duruyor ama neden böyle oldu bilmiyorum. Yapmak isteyen olursa kendisinin de önce bakıma danışmasını tavsiye ederim. Öyle çıkınca denemedim çünkü, referans olamam

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bir kitapta okumuştum mum kaşıkla söndürülebilirmiş, bir sakıncası var mıdır kaşıkla söndürmenin :rolleyes:

nurumm

Kayıtlı Üye
@Mya Absolute elinizle söndürebilirsiniz üfleme yapmayın söndüreceksiniz demişti.Sanırım kaşık ta olur burda mantık üflemeden söndürmek olacağı için.

createtherules

Kayıtlı Üye
Göktürk ile hedefi negatiften arındırma formülü oluşturabilir miyiz? Benim yaptıklarım pek içime sinmedi.

nurumm

Kayıtlı Üye
Uygulamayı deneyen arkadaların tecrübeleri nelerdir paylaşabilirler mi ? Kaç gün sonra yapılan işlemler sonuç veriyor,tutan uygulamalarda o süre içerisindeki belirtiler yada uygulaması tutmayan olduysa yine ne şekilde bi belirti hissettiler ?

ty10

Kayıtlı Üye
Birinin hakkımda düşündüklerini hissettiklerini söyletmek için nasıl bi kombinasyon uygulamalıyız fikri olan varsa yazabilir mi?

iwy’3

Kayıtlı Üye
Ben negatiften arınma yapmıştım fakat benim ritüelim hatalı oldu. İlk 2-3 gün olumlu etkileri oldu aslında başarılı oluyor gibiydi ama sonrasında herşey tamamen tersine döndü, hatta daha da kötü oldu. Yani benim işlemim başarısız oldu. Yalnız şunu belirtmeliyim; benim işlemin başarısız olmasında başka etkenler de olabilir, karma gibi. Varolan tüm negatifler ve bunların getireceği sonuçları yaşamamız gerektiği için de bu şekilde sonuç vermiş olabilir. Başka faktörler de var. Sizin kendinizin deneyip sonucu beklemeniz daha uygun olabilir, benim işlemim doğru bir örnek olmayabilir bu konuda.
Bunun dışında motivasyon ve var olan durumu tersine çevirme, manevi güç için runeleri kullanmıştım. Onlar da 2-3 gün içinde olumlu etki göstermeye başlıyor, onlar olumlu sonuç verdi.

nurumm

Kayıtlı Üye
@iwy’3 şu an deneyimlediğim bişey olmadı biraz serbeste çıktım bu aralar denemek istediğim bazı şeyler var ama pek deneyimleyen yok sanırım.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ben negatiften arınma yapmıştım fakat benim ritüelim hatalı oldu. İlk 2-3 gün olumlu etkileri oldu aslında başarılı oluyor gibiydi ama sonrasında herşey tamamen tersine döndü, hatta daha da kötü oldu. Yani benim işlemim başarısız oldu.
Arınma dan beklentiniz nelerdi ve ne oldu? Çok özel değilse tabi.

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
3
Görüntüleme
454
Cevaplar
0
Görüntüleme
374