Göktürk alfabesi

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute bende satmak istediğim bi mal var ama satışı noterden yapılacak durumda bi arsa tarım il müdürlüğü ile tarım bakanlığı mahkemelik ve arlasarın üzerinde şerh kararı var tapudan satış yaptırmıyorlar bu bahçeyi elden çıkartmak istiyorum mal satmak için bi çalışma ne uygun olur aynı zamanda istediğim bedeli de bulmak için değerinde bi satış yapmak için. glifleri de düşünmedim değil.
Anladim kadarıyla kanunen satmak yasak öyle mı?

nurumm

Kayıtlı Üye
Aslında yasak değil bi yaptırımı yok işin aslı.Ekim alanları bozulup hobi bahçesine dönüyor diye tarım il müdürlüğü tarım bakanlığına dava açmış durumda o arada da tabi bölünen araziler satıldığı için çoğunluğuda emlakçıların elinde üzerlerine karar var dava sonuçlanıncaya kadar.durum bundan ibaret illaki bi yerde çözülecektir ama şu anda benim o paraya ihtiyacım olduğu için hemen satsam değerinden düşüğe gidiyor mahkeme sonuçlanmadığından dolayı.yani dava yarın da sonuçlanabilir yıllarca da sürebilir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
dava yarın da sonuçlanabilir yıllarca da sürebilir.
Davayı hızlandırmak iyi çözüm olabilir. Öbür türlü sorunlu arazi nasıl satmaya planliyorsunuz? Hem maji hem fanı yollara başvurun bence. Her iki taraftan çalışınca bir sonuca varabilirsiniz.

nurumm

Kayıtlı Üye
Arsaların yeri değerli bi bölgede alıcıları var açıkcası ama değerinden düşüğe gidiyor.söylediğiniz yöntemleri inceleyeceğim bakalım yapabilirsem denerim.

osia

Kayıtlı Üye
Ritüeli yayınlarım.

Ayrılmak için de acele etmemeye kararınız çok doğru. Yapılan işlemlerden sonra durum sizin için değişebilir ve yeni iş aramak zorunda kalmayacaksınız.
@Absoluta Virtute ritüel yayınlandı mı? göktürk alfabesinden daha fazla örnek gelse keşke, pek fazla bilgi görünmüyor google'da, örneğin aurayı güçlendinme vizyon genişletme, iq yükseltme gibi

iwy’3

Kayıtlı Üye
S:A ya da S:B arınma için kullanılabilir mi sizce? Bir çift için, iki taraf içinde ilişkide yaşanan travmaların silinip, kırgınlıkların unutulabilmesi için etkili olur mu?

İki taraf içinde faydası olur mu, ayrı ayrı mı yapmak gerekir?

Bir de yorumlarda ‘rune gibi’ demişsiniz ama aktifleştirme tam olarak nasıl oluyor? Önce niyetimizi belirtip, kağıda ya da vücudumuza çizerek mi? Başka birşey yapmaya gerek var mı?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
S:A ya da S:B arınma için kullanılabilir mi sizce? Bir çift için, iki taraf içinde ilişkide yaşanan travmaların silinip, kırgınlıkların unutulabilmesi için etkili olur mu?

İki taraf içinde faydası olur mu, ayrı ayrı mı yapmak gerekir?

Bir de yorumlarda ‘rune gibi’ demişsiniz ama aktifleştirme tam olarak nasıl oluyor? Önce niyetimizi belirtip, kağıda ya da vücudumuza çizerek mi? Başka birşey yapmaya gerek var mı?
S:AO bu formül çok iyi olur. Çiftin birlikte çekilmiş fotosuna çizin. Mum yakın.
Sonra: Göktürk gliflerin gücüyle (isim) ve (isim) ilişkisi negatiften ariniyor. Tüm kavgaları anlaşmamazlıkları ( ne gerekiyorsa ekleyin) hiç yaşanmamış gibi olacak. Bu runik formül bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacak.
Bunu fotoya bakarak söyleyip üfleyin.
Bir hafta sonra, Göktürk runelere yapmış oldukları iş icin, teşekkür edip fotoyu yakın.

Kolay gelsin ;)

iwy’3

Kayıtlı Üye
S:AO bu formül çok iyi olur. Çiftin birlikte çekilmiş fotosuna çizin. Mum yakın.
Sonra: Göktürk gliflerin gücüyle (isim) ve (isim) ilişkisi negatiften ariniyor. Tüm kavgaları anlaşmamazlıkları ( ne gerekiyorsa ekleyin) hiç yaşanmamış gibi olacak. Bu runik formül bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacak.
Bunu fotoya bakarak söyleyip üfleyin.
Bir hafta sonra, Göktürk runelere yapmış oldukları iş icin, teşekkür edip fotoyu yakın.

Kolay gelsin ;)
S:AO çok teşekkür ederim 🙏

Peki yaktıktan sonra külleri rüzgara mı savuruyoruz Arakne Gliflerindeki gibi?
1 hafta boyunca üzerimizde mi taşımalıyız?

Bir de ‘Göktürk Glifleri’ demişsiniz, runeleri mi, glifleri mi demeliyiz?

Çalışmalarınızı takip ediyorum fakat çok yeniyim, yalnız diyebilirim ki; paylaşımlarınız birçok kişinin hayatını düzene sokmuş, ben de bunlardan biriyim 🙂 Bilgi birikimi ve tecrübelerinizi paylaştığınız ve fayda sağladığınız için ayrıca teşekkür ederim.

createtherules

Kayıtlı Üye
Göktürk dahil, tüm runeskriptlerin orgonit içine yerleştirilip enerjiyi sürekli elde etmesini ve yaymasını sağlayabilir miyiz? İş bulmak gibi tek seferlik konular değil de, süreklilik istediğimiz zaman. Örneğin bir korunma skripti sürekli çalışabilir.

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
3
Görüntüleme
458
Cevaplar
0
Görüntüleme
376