Göktürk alfabesi

createtherules

Kayıtlı Üye
Bence süper bir fikir
Tamamdır. En güzeli piramit şekil kullanacağız. Skriptin çizimi en sivri yerde duracak. Çünkü piramit orgonitler geniş yerden negatifi toplayıp pozitife çevirip sivri yerden yayar. Karar veremediğim nokta şu. Çizim orgonitin içine doğru mu bakmalı yoksa dışa dönük mü olmalı. Ya da görünmeyecek şekilde katlanmış mı olmalı?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Tamamdır. En güzeli piramit şekil kullanacağız. Skriptin çizimi en sivri yerde duracak. Çünkü piramit orgonitler geniş yerden negatifi toplayıp pozitife çevirip sivri yerden yayar. Karar veremediğim nokta şu. Çizim orgonitin içine doğru mu bakmalı yoksa dışa dönük mü olmalı. Ya da görünmeyecek şekilde katlanmış mı olmalı?
Ben skripti katlamiyorum hiçbir zaman. Katlayınca enerji konstrüksiyonu bozulacak diye düşünüyorum.

createtherules

Kayıtlı Üye
Rune çizimlerinde renkleri ayırıyor musunuz? Açıkçası ben eski çağlarda yakılarak, kazıyarak çizilen bir şeyde rengin çok fark gözetmeyeceğini düşünüyorum şu an. Bir ara renge çok takmıştım. Uygun renk kalem bulamazsam çizmiyordum ama kalem rengi uygun olup da fabrika mürekkebi olması yerine bence tohumları yakarak külüyle çizmek falan daha verimli gibi geliyor. Arkadaşlarımızın bir çoğu da tek kurşun kalemle yapıyor okuduğum kadarıyla.

createtherules

Kayıtlı Üye
Şimdi biraz akademik çalışma olsun.
Görseldeki gibi bir şema kurulabilir mi?
Örnekteki majisyen B kişisi. Kendisine tehlike olarak gördüğü A kişisindeki tehdit unsurlarını lehine çevirmek istiyor, kendi tarafına savunma ve güç runelarını yerleştirdi. A kişisinin hanesinde tehdit duruyor.
Çizimdeki lokasyonlar için fikirleriniz nedir?
Runeları baş kısımların üzerine mi almalı?

Ekli dosyalar

• 20220617_203413.jpg
    20220617_203413.jpg
    534.7 KB · Görüntüleme: 39

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute oldukça hızlı olduğuna göre gliflere uymayanları burdan yapabiliriz.Biraz okudum ama henüz çözemedim tam anlamıyla nasıl işliyor nasıl yapılıyor nelerde etkilidir.Deneyen arkadaşlar neyi nasıl yaptılar hangi konulara yaptılar paylaşırlarsa daha kolay örnekler olacağını sanıyorum.

createtherules

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute oldukça hızlı olduğuna göre gliflere uymayanları burdan yapabiliriz.Biraz okudum ama henüz çözemedim tam anlamıyla nasıl işliyor nasıl yapılıyor nelerde etkilidir.Deneyen arkadaşlar neyi nasıl yaptılar hangi konulara yaptılar paylaşırlarsa daha kolay örnekler olacağını sanıyorum.
Benim bir üstteki örnek için de konu güncellenmiş olsun madem. Onun gibi formülleri paslaşalım. Bir ara bu başlıkta yapıyorduk sonra bırakmışız.

Darkon

Kayıtlı Üye
Örnekteki majisyen B kişisi. Kendisine tehlike olarak gördüğü A kişisindeki tehdit unsurlarını lehine çevirmek istiyor, kendi tarafına savunma ve güç runelarını yerleştirdi. A kişisinin hanesinde tehdit duruyor.
Bence siz biraz detaylandırmışsınız "Sh" den sonra "P" koysanız ve sadece tehlike olarak gördüğünüz kişiyi koysanız daha sade ve iyi olur bence. Lehine çevirmek yerine tehdidi yok etmek daha güzel olur. Yaptığınız formulde karşıdaki kişide tehdit olarak görülen şey savunma ve güç bile kazanabilir gibi geldi bana. Ben böyle yapardım:

Sh : P

createtherules

Kayıtlı Üye
Bence siz biraz detaylandırmışsınız "Sh" den sonra "P" koysanız ve sadece tehlike olarak gördüğünüz kişiyi koysanız daha sade ve iyi olur bence. Lehine çevirmek yerine tehdidi yok etmek daha güzel olur. Yaptığınız formulde karşıdaki kişide tehdit olarak görülen şey savunma ve güç bile kazanabilir gibi geldi bana. Ben böyle yapardım:

Sh : P
İlla ki hedefte kim olduğunu koymasam da kendim için yaptığım niyetimde belli zaten değil mi?
Mantıklı...Sade daha iyi olabilir çalışmayı kolaylaştırır.

Alex06

Kayıtlı Üye
Ben bu çalışmayı iki ayrı rituelde yaparım ilkinde kendimi korumaya alirim.
İkinci riturlde tehdit edici aura iki nokta üst üste bumerang ve yanına istediginiz birşey. Sh:O

Darkon

Kayıtlı Üye
İlla ki hedefte kim olduğunu koymasam da kendim için yaptığım niyetimde belli zaten değil mi?
Mantıklı...Sade daha iyi olabilir çalışmayı kolaylaştırır.
Tehdit gördüğünüz şey kimde? Karşıdaki kişide. Onun için karşıdaki kişiye yönelik yapmanız bana göre daha makul ya da olmazsa kendinizi o tehlikeye karşı korumaya alırsınız. @Alex06 'ın dediği gibi iki ayrı yöntem olur o zaman.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute mumu nefesimizle mi söndürelim ritüelerde nefes kullanmadan söndürülürse daha iyi olur muhabbetleri geçmişti.
Mumu söndürmüyoruz. Sonuna kadar yanacak. Ritüelin içinde mumu söndürün yazmıyor ise söndürmüyoruz. Yanan mum enerjisiyle ritüeli besleyecek.

Söndürmek gerekiyorsa eğer ben parmaklarımla sonduruyorum.

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
3
Görüntüleme
450
Cevaplar
0
Görüntüleme
373