Göktürk alfabesi

createtherules

Kayıtlı Üye
Aile baskısından kurtulmak için olabilir ve evli bir çifti ayırmak için de olabilir.
Doğru. O noktada niyet cümlesinin bir işlevi olur muhtemelen. Konuyu spesifik hale getirmek için.
Şimdi iki tane çiftler için kombinledim bakalım...
1- Q : T+Lt (Bu atom bombası gibi bi şey oldu 😅 )
2-D : A+Ng (Bu biraz detay bir şey bakalım ne yanıt gelecek)

Darkon

Kayıtlı Üye
Doğru. O noktada niyet cümlesinin bir işlevi olur muhtemelen. Konuyu spesifik hale getirmek için.
Şimdi iki tane çiftler için kombinledim bakalım...
1- Q : T+Lt (Bu atom bombası gibi bi şey oldu 😅 )
1- Durgunlukta, çıkmazda olan bir durumu, enerjiyi, ilişkiyi canlandırma
2- Gizlenen saklanan durumu sırrı ortaya çıkarma

Aklıma bunlar geldi.

createtherules

Kayıtlı Üye
1- Durgunlukta, çıkmazda olan bir durumu, enerjiyi, ilişkiyi canlandırma
2- Gizlenen saklanan durumu sırrı ortaya çıkarma

Aklıma bunlar geldi.
Doğru. 2.yi hoşlandığını gizleyen, açılmaya cesareti olmayan birinin karşı tarafa itiraf etmesi için tasarlamıştım ama belki bir kaç ekleme daha gerekir.
Sen de sorabilirsin

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Özellikle saldırı ve korunma açısından iyi demişsiniz. Peki kendimizi bir tacizden korumak için de kullanabilir miyiz?

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Özellikle saldırı ve korunma açısından iyi demişsiniz. Peki kendimizi bir tacizden korumak için de kullanabilir miyiz?
Gerçi derken niyetiniz bu değildi ama bir süredir kafamı bu kurcalıyor. Kendimizi bu yönden korumanın bir yolu var mıdır diye düşünüyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Gerçi derken niyetiniz bu değildi ama bir süredir kafamı bu kurcalıyor. Kendimizi bu yönden korumanın bir yolu var mıdır diye düşünüyorum.
Var tabiki, neden olmasın. Hem kendinize savunma formülü oluşturabilirsiniz. Hem taciz eden kişi varsa, ona saldırı formülü oluşturabilirsiniz.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Ng - ortaya cikartma, nişan alma
Ny - akışların kesişimi
Z - Döngü, hasat, kâr.
Ch - Görev, katı çerçeve.
Ben böyle bir formül uygulardım .
Aktiflestirme ritüeli için birşey yazmıyor. Bunlar rune oldukları için runeler için yapılan ritüel daha uygun olabilir.
Ch'yi l ile değiştirirsek peki çalışan ama emeğinin karşılığını alamayan adeta köle gibi çalışan biri için uygun olmaz mı

Alex06

Kayıtlı Üye
Doğru. 2.yi hoşlandığını gizleyen, açılmaya cesareti olmayan birinin karşı tarafa itiraf etmesi için tasarlamıştım ama belki bir kaç ekleme daha gerekir.
Sen de sorabilirsin

Hoşlandığını gizleyen kişi kendini korumak duygularını korumak ister. Kamufle eder. Bence Y daha uygun. D bende daha ağır bir duygu yaratıyor. Daha sert bir algısı var. Ben olsam Y:Ny+T yapardım. Ny akışların kesisimi karışımı. Aşk enerjilerin birbirine karışması bana göre. T alevli tutkulu aşk için isterseniz B yapın aile sıcaklığı olsun.