Göktürk alfabesi

Alakan

Kayıtlı Üye
Ben Göktürk ten öyle birşey gözlemlemedim. Hastalık ya da kayıp herhangi majikal işlemin yan etkisi olarak görülebilir. Bu durumlar genellikle operatör hatası veya bilgisizliği yüzünden oluyor. Çok büyük birşey, kısa zamanda olmasını isterseniz, enerji dengelemesi olarak bir yerden zarar görüyorsunuz.
Kayıptan kastınız maddi veya manevi kayıp değil mi? Başka canlıların kaybından bahsetmiyoruz? Özellikle her işlemde şart koşuyoruz zarar gelmeyeceğine yönelik. Bu şart koşma her durumda işe yaramıyor mu?

Açıkçası ben kendimde ve çevremde böyle bir durum gözlemlemedim. Arınma işlemlerinde oluyor sadece.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Alakan maddi ve manevi kayıptan bahsediyorum evet.Başka canlı kayıbı değil.Zarar gelmesin diye şart koşuluyor lakin bazı aksilikler olunca alfabenin sonucu mudur diye düşündürdü.Bende gözlemlememiştim.Ben arınmada da yaşadığımı hatırlamıyorum.Ağırlık yapma,uyku düzensizliği,mutsuzluk bunları işlem olup bitinceye kadar yaşadığım olmuştu.Yada tek suç retronun ve dolunayın :)

nurumm

Kayıtlı Üye
Göktürk alfabesi ile runeleri birlikte kullanan oldu mu? Ya da kullanabilir miyiz?

nurumm

Kayıtlı Üye
@nurumm.
Y - Temel, himaye. Kamufle.
Ny - akışların kesişimi veya karıştırması.
S - Bir parça seçin ve silin
Şu üçü, patrona, veya karar verecek kimselere.
Sizin istediğiniz gibi düşünsünler, karar versinler.

Kolay gelsin.
Teşekkürler @Absoluta Virtute 80 binliralık ceza 8 bin lira gibi bi paraya dönüştü :) Yeterliydi benim için ;)

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2175
Hastalığı yok edip, vücudun tüm fonksiyonları normale döndúrüyor. Runeskriptin çalışması son derece yumuşak ve rahatlatıcı.
Evimde 3 haftalık kedi var. Veteriner, çok ufak olduğu için aşı yapamıyor. Günlerdir uğraşıyorum ama hayvan gazını çıkaramıyor mide şiş. Damla bile işe yaramadı. Böyle devam ederse ölecek :( Bunu uygulayabilir miyim ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Fikriniz falan değişirse ilk öğrenciniz olmaya hazırım hocam 😃, benim gibi en az 5-6 kişi daha gönüllü olur sadece bu forumda 😂
Değişmez inşallah :oops:
Hele de bu forumdakilere.. az buçuk bilgileriyle neler yapanlar var bir de o bilgilere bu kadar kolayca ulaşsalar onlar dünyayı yöneten aileler bizler de kölelestirilmis halk gibi oluruz :ROFLMAO:

nurumm

Kayıtlı Üye
Nasıl oldu kesin? , gerçekten çok garip, Absoluta sen nasıl bir lütufsun arkadaş, keşke ilminden bizi de beslesen
Semdoller bir üst konusmalarda var uyguladım.Gözden kaçan bi durum ve hatadan kaynaklı bi vergi cezası kesilmişti.Benim hatam yani bi nevi.İşlemleri uyguladım arkasından bi özür uzlaşma dilekçesi verdim pek kabul olmuyor çıkan cezaya ama yine de deneyin demişlerdi. Kabul etmişler kasıt olmadığına işlem hatası olduğuna karar kılıp formaliten gereği almaları gereken 10/1 bedeli aldılar. Sonra durum bu :)

Lunat

Kayıtlı Üye
Merhaba birinin bir yere gitmekten vazgeçmesi/gidememesi için Ng:Q+O uygun mudur sizce?

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
3
Görüntüleme
478
Cevaplar
0
Görüntüleme
390