Göktürk alfabesi

Absoluta Virtute

Elit Üye
Ng ile o kişiyi hedeflemek istemiştim aslında o yüzden kullandım. O zaman Ng+Ny:Q+O olabilir mi? Yoksa zaten fotoğrafa çizersem Ng ye gerek yok mu? çok teşekkür ederim.
İçiniz nasıl rahat ederse..
Fotoğrafa cizerseniz Ng fazlalık tabi.
Ben Ng glifi grup içinde bir kişiyi vurgulamak için kullanıyorum. Grubun liderini falan.

ekinnn

Kayıtlı Üye
Merhaba N:I boy uzaması için uygun mu acaba?

nurumm

Kayıtlı Üye
@file A-T-Lt-Ny burdaki formülünüz önce glif glifler tutup tanışınca peşi sıra bunu yapın size fayda sağlayacaktır.ve runeler alsında runelerin geniş anlamları burda maalesef yok bende oldukça detayı mevcut ama vaktim yok onları paylaşmaya.Birkaç simgesini paylaşırsam kolunuza çizim yaparsanız size şans getirecektir.

file

Kayıtlı Üye
@file A-T-Lt-Ny burdaki formülünüz önce glif glifler tutup tanışınca peşi sıra bunu yapın size fayda sağlayacaktır.ve runeler alsında runelerin geniş anlamları burda maalesef yok bende oldukça detayı mevcut ama vaktim yok onları paylaşmaya.Birkaç simgesini paylaşırsam kolunuza çizim yaparsanız size şans getirecektir.
Çok saol verdiğin bilgiler için. Önce sadece verdiğin glifi yapıyorum o zaman tanışınca da diğer göktürk vs şeklinde oluyor o zaman.

file

Kayıtlı Üye
Birde runeleri de verebilen çok işime yarar koluma çizerim dediğin gibi normal kalemle mi çiziyoruz tükenmez kalem mi yani.

nurumm

Kayıtlı Üye
Birde runeleri de verebilen çok işime yarar koluma çizerim dediğin gibi normal kalemle mi çiziyoruz tükenmez kalem mi yani.
Ben elimde çok tez çıktığından dolayı koluma tercih ediyorum.doğal olarak pilot yada tükenmez kalem kırmızı beni cezbettiği için kırmızıyla yazmak hoşuma gidiyor başka renk etki eder mi sizin beyninizi odaklamanızla alakalı bence renk ve kalEmden ziyade.

file

Kayıtlı Üye
Ben elimde çok tez çıktığından dolayı koluma tercih ediyorum.doğal olarak pilot yada tükenmez kalem kırmızı beni cezbettiği için kırmızıyla yazmak hoşuma gidiyor başka renk etki eder mi sizin beyninizi odaklamanızla alakalı bence renk ve kalEmden ziyade.
Evet haklısınız peki çizdik diyelim muhtemelen niyet falan yapiyoruzdur değil mi rune konusu tam inceleyemedim ondan soruyorum.

file

Kayıtlı Üye
Göktürk alfabesini glif gibi uygulama yapmanız gerekli.
Glifle aynı uygulanıyor göktürk olan doğru söylüyorsunuz. Önce glif olanı yapıcam peşine göktürk yapmak istiyorum. Yine size sorsam kafama birsey takılırsa cevap verebilir misiniz.

file

Kayıtlı Üye
@nurumm. Yukarıda vermiş olduğun formülü kullanabilir miyim. Yaparken mum falan yakmak gerekir mi.

nurumm

Kayıtlı Üye
Mum arzu edersen yak zaten beynin de bitiyor iş.Mum yanıp insanın karşısında oturması keyif verdiğii için ben zaten çok sıcaklar hariç genel olarak akşamları yakıyorum.Kendini nasıl rahat hissedersen öyle yap yani mumsa mum tütsü ise tütsü…

file

Kayıtlı Üye
Mum arzu edersen yak zaten beynin de bitiyor iş.Mum yanıp insanın karşısında oturması keyif verdiğii için ben zaten çok sıcaklar hariç genel olarak akşamları yakıyorum.Kendini nasıl rahat hissedersen öyle yap yani mumsa mum tütsü ise tütsü…
Çok saol nurum. Senin formül uyar değil mi. Niyet yine aynı mantık.

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
3
Görüntüleme
492
Cevaplar
0
Görüntüleme
397