Göktürk alfabesi

Deep blue

Kayıtlı Üye
Özellikle iki nokta üst üstte işaretini kullanmaya tavsiye ediyorum.

Önce mevcut durumu rune ile belirliyorsunuz sonra iki nokta üst üstte isareti, sonra da olması istediğiniz durumu rune ile belirliyorsunuz.

Örneği:
P:I
Sayın absolute mesela biriyle aramızın arasına giren soğukluk için su formül olabilir mi
NG:NY O I T
bunu mesela burcu ateş ise o şekilde aktive mi etmek lazım ya da o kişiyi düsünüp bir yere yazıp aktive ediyorum mu demeli miyet edilerek cvp verirseniz cok memnun olurum teşekkürler

Deep blue

Kayıtlı Üye
> (bumerang yani o harfi) deneyin derim. Ben benimle ilgili ne düşünüyor ne hissediyorlarsa bumerang gibi aynı şekilde kendilerine dönsün diyorum. Ateş elementi ile aktive ediyorum.
Çalışma yapan olursa ve deneyim paylasirsa memnun olurum.
Nasıl aktive edip formül yarattınız rica etsem bana da soylermisiniz ?

Absoluta Virtute

Elit Üye
İki nokta üst üste gereksiz. İ ve T yerleri değiştirin.
Ng. Ny. O. T. İ.
Böyle uygun.

bunu mesela burcu ateş ise o şekilde aktive mi etmek lazım ya da o kişiyi düsünüp bir yere yazıp aktive ediyorum mu demeli miyet edilerek cvp verirseniz cok memnun olurum
Duruma göre. Bir yerde aşkın alevlemesi istiyorsunuz. Ateş uygun o zaman.
Fakat aranızdaki souma o kişinin burcunun ateş olması ile ilgili ise. Su ile daha mantıklı.
İkinizin birlikte çekilen foto varsa onun üstünde yapın. Yoksa kağıda çizip bilgileri yazıp üstüne de gömülü yazıp aktiflestirin.

Deep blue

Kayıtlı Üye
Ng. Ny. O. T. İ.
Böyle uygun.

Fakat aranızdaki souma o kişinin burcunun ateş olması ile ilgili ise. Su ile daha mantıklı.
İkinizin birlikte çekilen foto varsa onun üstünde yapın. Yoksa kağıda çizip bilgileri yazıp üstüne de gömülü yazıp aktiflestirin.
Çok tesekkür ederim 🙏🏻😊

Alex06

Kayıtlı Üye
Nasıl aktive edip formül yarattınız rica etsem bana da soylermisiniz ?
Formül yaratmaya gerek yok tek başına bir glifi al konsantre olarak çiz, çizerken niyet et, yakmadan önce niyetini tekrar et ve yak. Hepsi bu. İstersen konuya duruma göre glif kombinasyonu yap
Burada bu işi bilen herkes yardım eder eğer soruyu doğru sorarsan.

Soruyu doğru sormuyorsun.
Yapmak istediğim çalışma şu, ve şu şekilde yapacağım doğru mu sizce diye sormalisin ya da şunu yapmaya çalışıyorum ama şu detayı anlamadım. Sorular böyle olursa cevap gelir.

Teyla

Kayıtlı Üye
Formül yaratmaya gerek yok tek başına bir glifi al konsantre olarak çiz, çizerken niyet et, yakmadan önce niyetini tekrar et ve yak. Hepsi bu. İstersen konuya duruma göre glif kombinasyonu yap

Yapmak istediğim çalışma şu, ve şu şekilde yapacağım doğru mu sizce diye sormalisin ya da şunu yapmaya çalışıyorum ama şu detayı anlamadım. Sorular böyle olursa cevap gelir.
Merhaba
Hazırladığımız formülün kağıdı ve kalemi önemli midir? Çizgisiz kagit ve kurşun kalem uygun olur mu?
Birde formülü yazdıktan sonra hemen mi? Elementle biraraya getiriyoruz olmasını beklemiyoruz?

Alakan

Elit Üye
Merhaba
Hazırladığımız formülün kağıdı ve kalemi önemli midir? Çizgisiz kagit ve kurşun kalem uygun olur mu?
Birde formülü yazdıktan sonra hemen mi? Elementle biraraya getiriyoruz olmasını beklemiyoruz?
Kağıt temiz beyaz çizgisiz, kalem kurşun kalem. Tükenmez ile yapıp olduğunu söyleyenler oldu, siz kurşun kullanın. Mümkünse başka amaçla kullanılmamış bir kurşun kalem. Hazır sorulmuşken daha güzel bir formül vereyim karanfili biraz mum ateşinde tutup yakarsanız harika bir kalem elde etmiş oluyorsunuz.

Bazı formüllerde olması bekleniyor. Siz elementle buluşturun.

Teyla

Kayıtlı Üye
Kağıt temiz beyaz çizgisiz, kalem kurşun kalem. Tükenmez ile yapıp olduğunu söyleyenler oldu, siz kurşun kullanın. Mümkünse başka amaçla kullanılmamış bir kurşun kalem. Hazır sorulmuşken daha güzel bir formül vereyim karanfili biraz mum ateşinde tutup yakarsanız harika bir kalem elde etmiş oluyorsunuz.

Degerli cevabiniz icin cok tesekkur ediyorum.
bir sorum daha olacakti.Hemen elementle buluşturmak gerekiyor değil mi? Niyet gerçekleşinceye kadar beklememeliyim?

Deep blue

Kayıtlı Üye
Ng. Ny. O. T. İ.
Böyle uygun.

Sevgili absolute merhaba
😊 mesela araması bir araya gelmek için bugun ya da yarın kısa vadede mesela ne yazmalıyım yine bu förmül olur mu? Birde boş kağıda yazdım diyelim formülü niyet edip kağıdı kapatıp ne yapacağım yakmak istemiyorum “ gömülü” ne demek?

Deep blue

Kayıtlı Üye
Sevgili absolute merhaba
😊 mesela araması bir araya gelmek için bugun ya da yarın kısa vadede mesela ne yazmalıyım yine bu förmül olur mu? Birde boş kağıda yazdım diyelim formülü niyet edip kağıdı kapatıp ne yapacağım yakmak istemiyorum “ gömülü” ne demek?
Ama glifler daha kısa sürede sert sonuc verdiği için göktürk değil de glifle yapmak istiyorum rica etsem ne uygun olur

Deep blue

Kayıtlı Üye

Mesela bir kişiyle kısa vade de bugun yarın bir araya gelmek , gecici de olsa anlık kırgınlığı düzeltmek için uygun glif su olabilir mi kha.laa.arett ? Bunu yazıp niyeti edip sonra bunu ne yapabilirim ( yakmak dısında)

Deep blue

Kayıtlı Üye

Merhaba rica etsem su an çizdiğim niyet ettiğim bitirdiğim glifi yakmak dısında ne yapabilecegımı soylermisin

nurumm

Kayıtlı Üye
Nehir yada deniz varsa bulundugunuz yerde suya bırakabilirsiniz.Yada toprağa gömebilirsiniz.Yakmanın bi mahsuru olmaz.Israrla yakmak istemiyorsunuz sanırım ama yaptığınız barışma uygulaması ateş daha etkili ayrıca 😉

Absoluta Virtute

Elit Üye
Merhaba rica etsem su an çizdiğim niyet ettiğim bitirdiğim glifi yakmak dısında ne yapabilecegımı soylermisin
Aktif ettiğinize göre. Dileğiniz gerçekleştiğinde. Formüle teşekkür edip toprağa gomebilirsiniz. Suya atabilirsiniz ( dga kirletilmeye karşıyım). Küçük parçalara koparıp rüzgara savurabilirsiniz. Veya yakabilirsiniz.

Teyla

Kayıtlı Üye
Benim tarafımdaki son durumları bildiriyorum😊 glifler harika çalışıyor sevgili Absoluta'nin dediği gibi saldırı ve savunmada mükemmeller.😊😊 Cevap yazan tüm forum arkadaşlarıma tesekkurler☺️☺️

Deep blue

Kayıtlı Üye
Aktif ettiğinize göre. Dileğiniz gerçekleştiğinde. Formüle teşekkür edip toprağa gomebilirsiniz. Suya atabilirsiniz ( dga kirletilmeye karşıyım). Küçük parçalara koparıp rüzgara savurabilirsiniz. Veya yakabilirsiniz.
Bilgi vermek istedim, tam istediğim şekli ile olmasa da birşekilde ki gerçekten cok zor ihtimaldi oldu. bence glifler agresif çalıştığı için daha hızlı sonuc veriyor desteğini esirgemeyen arkadaslarada teşekkürler

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
3
Görüntüleme
489
Cevaplar
0
Görüntüleme
397