Göktürk alfabesi

Alex06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,
Görüşmek istemediğim insanlar yatılı olarak misafirliğe gelecekler. Engel çıksın birsey olsun vazgecsinler hatta hayatları boyu bana hiç gelmesinler. İstemediğini söyle gelmesinler falan gibi yorumlarda bulunmayın o iş oyle olmuyor.

Nasıl bir kombinasyon olmalı?
Sh - Tehdit, düşman korkutma ve tehdit edici aura
Q - Buz
Bu ikisi olmalı ama birşeyler eksik ama ne?

createtherules

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,
Görüşmek istemediğim insanlar yatılı olarak misafirliğe gelecekler. Engel çıksın birsey olsun vazgecsinler hatta hayatları boyu bana hiç gelmesinler. İstemediğini söyle gelmesinler falan gibi yorumlarda bulunmayın o iş oyle olmuyor.
R: O Q
Ben de böyle düşündüm.

Geçenlerde okudum yazı dili sağdan sola diyen sen miydin @nurumm ? Düz formülde ben dikkat etmemiştim hiç.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,

Nasıl bir kombinasyon olmalı?
Sh - Tehdit, düşman korkutma ve tehdit edici aura
Q - Buz
Bu ikisi olmalı ama birşeyler eksik ama ne?
Yallah skripti hazır var.

Alex06

Kayıtlı Üye
Yallah skripti hazır var
@Absoluta Virtute @nurumm ikinize de çok teşekkür ederim tüm çalışmaları yaptım. Nadiren yaptığım çalışma sonuc vermez bu da onlardan biri oldu. Ne diyelim nazarligim olsun.
Vedik ogretisinde mantra çalışıyorum bu aralar. Karma temizliği falan yapıyorum. Galiba enerjim başka şeylere yoneldi bilemedim.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Alex06 göktürk alfabesini yaptıysanız daha sonuç için beklemeniz gerekli glifler için bişey diyemem de 1 ayı buluyor alfabenin cevap vermesi...

Alex06

Kayıtlı Üye
@Alex06 göktürk alfabesini yaptıysanız daha sonuç için beklemeniz gerekli glifler için bişey diyemem de 1 ayı buluyor alfabenin cevap vermesi...
İnşallah çünkü bu insanlarla temas etmek istemiyorum. Ben olanı kabullenirim olanda hayır vardır. Kopmak için görmek gerekiyordu belki d. Sevgiden nefret doğar veya tam tersi . Neyin neyden doğacağı nasıl tezahür edeceğini bilemeyiz.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Büyü dışında enerji vampiri insanlardan uzak kalmak için yapılabilecek bir şey var mı??
Hoş gözükmek için isimle seslenin soru sorun ama onu yalanlayacak ters bir çıkış yapmayın diyorlar.Mayamda olmayanı taklit etmekte zorlanıyorum geçiş süreci oluyor.
Bir yol varsa

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Büyü dışında enerji vampiri insanlardan uzak kalmak için yapılabilecek bir şey var mı??
Hoş gözükmek için isimle seslenin soru sorun ama onu yalanlayacak ters bir çıkış yapmayın diyorlar.Mayamda olmayanı taklit etmekte zorlanıyorum geçiş süreci oluyor.
Bir yol varsa
Yanlış bilmiyorsan o türlerin karşısında hep sakin kalmak soğukkanlı olmak gerekiyor. Ne yaparsa yapsın öfkeyi kontrol etmek ajitasyon yaptığında sazan gibi atlamamak merhamet duygusunu israf etmemek taş duvar olmak lazım karşılarında.

Alex06

Kayıtlı Üye
Bir yol varsa
Sh- vücuduna çiz. O insanla temasın bittikten sonra yıkarsın.
O- bumerang korunma amaçlı ise yariyor. İkisi de etkili
Bir de korunma yap hangi türünü yapmayı seviyorsan onu yap.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute merhabalar.Alfabenin bi yan etkisi oluyor mu? Gliflerde ağırlık yapıyor diye konusmuştuk ama bunda bi yan etki deneyiminiz oldu mu acaba? Ağırlık değil başka etkileri, maddi manevi bi takım sorunlar gibi.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute merhabalar.Alfabenin bi yan etkisi oluyor mu? Gliflerde ağırlık yapıyor diye konusmuştuk ama bunda bi yan etki deneyiminiz oldu mu acaba? Ağırlık değil başka etkileri, maddi manevi bi takım sorunlar gibi.
Enerji seviyenize bağlı. Ve de çalıştırdığınız formüle. Bazen birkaç formülü aynı anda çalıştırılan var. Ağırlık yapabilir bu durumlarda.
Fakat normalde Göktürk runelerin işlemesi operatör için yumuşak oluyor. Zorlamiyorlar

nurumm

Kayıtlı Üye
Ağırlık değil de başka sorunlar baş göstermesi acaba mı dedim ama değil yani o zaman olacağı vardı oldu diyelim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ağırlık değil de başka sorunlar baş göstermesi acaba mı dedim ama değil yani o zaman olacağı vardı oldu diyelim.
Ben Göktürk ten öyle birşey gözlemlemedim. Hastalık ya da kayıp herhangi majikal işlemin yan etkisi olarak görülebilir. Bu durumlar genellikle operatör hatası veya bilgisizliği yüzünden oluyor. Çok büyük birşey, kısa zamanda olmasını isterseniz, enerji dengelemesi olarak bir yerden zarar görüyorsunuz.

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
3
Görüntüleme
465
Cevaplar
0
Görüntüleme
380