Garip bi durumla karsi karsiyayim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mihrez

Kayıtlı Üye
Arkadaslar yakin arkadasim sevgilisi tarafindan buyuye maruz kaldi. Sanirim baglama buyusu yapilmis, eskiden umrunda degilken su anda kiz icin cildiriyor neredeyse. Kizda ----lar oldugu belliydi supheleniyorduk zaten. Herneyse sorum bu degil. Dun gece uyuyakalmisim. 1-2 saat sonra yakin arkadasim beni kaldirmis ve gozlerim kipkirmiziymis, yerime yatmami soylemis, sacma sapan seyler soylemisim anlamamis, sigara icmeye davet etmis, mutfaga sigara icmeye gitmisiz sen de mi? Sen de mi? Diye sayiklamisim cocuga. En sonunda da sigarayi icmeden kalkip yatmisim. Bunlari hic hatirlamiyorum. Bugun cok gec uyandim ve olu gibi yatmisim acikcasi. Odama gelmis, saatlerce beni sarsmis durtmus, yine de uyanamamisim. Uyandigimda aklimda sadece "332" rakami vardi. Olanlari uyaninca arkadasim anlatti. Ona bu rakami soyledim, dedim mi boyle bisey diye. Hayir dedi. Uzun arastirmalar yaptim hic bi yerde birsey bulamadim. En sonunda kur'an'a bakmak aklima geldi. 332. Cuz'e baktim. Karsilastigim seyde kanim dondu. 332. Cuz'deki ayetler bildiginiz arkadasimin sevgilisinin durumunu anlatiyordu. Bu nedir arkadaslar? Nicin uyanamadim? Bi fikri olan var mi?

Karo

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci XD
niçin uyanamadığını bikmem ama 322 hakkındaki "benim" düşüncem senin bir tür işaret görmüş olman ayeti buraya yazabilirmisin

mihrez

Kayıtlı Üye
332. Sayfadaki ayetler bunlar;

Çünkü Allah hakkın ta kendisidir; O, ölüleri diriltir, yine O, her şeye hakkıyla kadirdir. (6) Kıyamet vakti de gelecektir; bunda şüphe yoktur. Ve Allah kabirlerdeki kimseleri diriltip kaldıracaktır. (7) (8) İnsanlardan bazısı, bir bilgisi, bir rehberi ve (vahye dayanan) aydınlatıcı bir kitabı olmadığı halde, sırf Allah yolundan saptırmak için yanını eğip bükerek (kibir ve azamet içinde) Allah hakkında tartışmaya kalkar. Onun için dünyada bir rezillik vardır; kıyamet gününde ise ona yakıcı azabı tattıracağız. (8) (9) İnsanlardan bazısı, bir bilgisi, bir rehberi ve (vahye dayanan) aydınlatıcı bir kitabı olmadığı halde, sırf Allah yolundan saptırmak için yanını eğip bükerek (kibir ve azamet içinde) Allah hakkında tartışmaya kalkar. Onun için dünyada bir rezillik vardır; kıyamet gününde ise ona yakıcı azabı tattıracağız. (9) İşte bu, önceden yapıp ettiklerin yüzündendir (denilir). Elbette Allah kullarına haksızlık edici değildir. (10) İnsanlardan kimi Allah`a yalnız bir yönden kulluk eder. Şöyle ki: Kendisine bir iyilik dokunursa buna pek memnun olur, bir de musibete uğrarsa çehresi değişir (dinden yüz çevirir). O, dünyasını da, ahiretini de kaybetmiştir. İşte bu, apaçık ziyanın ta kendisidir. (11) O, Allah`ı bırakıp, kendisine ne faydası, ne de zararı dokunacak olan şeylere yalvarır. Bu, (haktan) büsbütün uzak olan sapıklığın ta kendisidir. (12) O, zararı faydasından daha (akla) yakın olan bir varlığa yalvarır. O (yalvardığı), ne kötü bir yardımcı, ne kötü bir dosttur! (13) Muhakkak ki Allah, iman edip iyi davranışlarda bulunan kimseleri, zemininden ırmaklar akan cennetlere kabul eder. Şüphesiz Allah dilediği şeyi yapar. (14) Her kim, Allah`ın, dünya ve ahirette ona (Resûlüne) asla yardım etmeyeceğini zannetmekte ise, (Allah ona yardım ettiğine göre) artık o kimse tavana bir ip atsın; (boğazına geçirsin); sonra da (ayağını yerden) kessin! Şimdi bu kimse baksın! Acaba, hilesi (bu yaptığı), öfke duyduğu şeyi (Allah`ın Peygamber`e yardımını) gerçekten engelleyecek mi? (15)

mihrez

Kayıtlı Üye
Bu ayetleri okuyunca kizi'da dusununce kanim dondu acikcasi. Sanki bu ayetler o kiza ithafen gibi

aşk1

Banlı Kullanıcı
Hiç bir şey anlamadım ayetle kızın ilgisi ne ki :S ama aşık olan arkadaşınız büyü maruz kaldıysa rahatsız edilme ihtimali yüksek. yani aşk başladıktan sonra kötü rüyalar karabasan cart curt yaşadı mı? dediğiniz gibiyse güçlü bir uygulama yapılmıştır.

mihrez

Kayıtlı Üye
Kotu ruyalar goruyor evet. Kiz ateist ve hemen hemen her ortamda bunun muhabbetini yapar, inananlarla dalga gecer.

İnsanlardan bazısı, bir bilgisi, bir rehberi ve (vahye dayanan) aydınlatıcı bir kitabı olmadığı halde, sırf Allah yolundan saptırmak için yanını eğip bükerek (kibir ve azamet içinde) Allah hakkında tartışmaya kalkar. Onun için dünyada bir rezillik vardır; kıyamet gününde ise ona yakıcı azabı tattıracağız.

O, zararı faydasından daha (akla) yakın olan bir varlığa yalvarır. O (yalvardığı), ne kötü bir yardımcı, ne kötü bir dosttur!

O sayfadaki bu ayetler kizla birebir ortusuyor. Kizi taniyan ve durumu bilen insanlara bunu okuttugumda onlar da şok oldu. Merak ettigim bu durumun benimle alakasi. Nicin uyanamadim? Nicin o sayi, bana uyari yapildiysa neden yapildi?

aşk1

Banlı Kullanıcı
Bakın sizin yaşadıklarınızla kızın yaşadıkları arasında bağlantı yoktur muhtemelen. Çünkü bu kız büyü yapmışsa heleki bir varlık aracılığıyla yapmışsa sizinle bu şekilde uğraşmaya gerek duymaz çünkü siz hiçbir şey yapamazsınız. büyü denilen şey çok başka bir şey. bir kere işlemiş olsun bi kere tutmuş olsun olmuş olsun onu bozmak onu durdurmak etkisini yok etmek nerdeyse imkansızlık boyutunda. burda diyoruz işte biri büyüye dair şeyler bulunca ne bileyim sirkeli vs diye. bu bile yetersiz. çünkü bi kere olmuşsa o büyü işiniz cidden zor. birkaç büyü yaşamış kişiye de şahit oldum cidden zor bozumu hatta imkansız diyebilirim. çünkü ben göremedim daha büyüsünü bozabilmiş insan. ayrıca kız sonunda arkadaşınızı kendine aşık etmiş olabilir. başta umrunda değildir ama kız değişimle bunu gerçekleştirmiş olabilir. Ama kesinen her şey aynıysa durduk yere pat diye aşık olduysa şüpheli bir durum vardır. Kendisi şaşırır aşık olduğuna çünkü yapay bir şey vardır yapay bi aşk yapay bir olay. İnsanlara tamam aşk büyüsü yapılıyor kimisi bunu farketmeyedebilir farkedebilirde ama her insan muhakak yapay doğal olmayan bir şey hal içinde olduğunu anlar. dumura uğrar bir nevi. birde şimdi ne yapıldı bilmiyoruz bir kaç büyüylede desteklemiş olabilir. ya da sadece bir aşk büyüsüde yapmış olabilir. Arkadaşınıza önerebilcekleriniz kızın verdiği şeyleri yemesin içmesin eşyaları varsa onda istesin eşyasını vermesin kendisine ait şeyleri korusun tabi bunlarda yeterli çözümler değil ama yapabilcekleri bunlar. bol bol sirekli ve tuzlu suyla duş alsın. senle alakası olsa olsa en fazla büyünün olduğunu göstermek için sana işaretler olabilir. çünkü bazen kendisine büyü yapılan kişiler kendi büyüsünü bulur Allah tarafından ya da büyü yapılan kişiyi birileri tanımasada ona ait büyü bulur ve bozumu için bir şeyler yapabilir tamamen bozumunda bir aracı olmanız sağlanıyor olabilir.

mihrez

Kayıtlı Üye
Kizda esyasinin bulunmasinin ne gibi bi sikintisi var?

BLACK ANGEL

Kayıtlı Üye
Bence bu kız büyüyü yaptıran değil yapan.Bu tür insanlar istediklerini elde etmek için önüne geleni yıkıp geçer.Yerinde olsam ikisindende uzak dururum,çünkü büyü 7 soya etki eder.Ve belirtilere bakılırsa sanada birşeyler yapılıyo,onlardan uzaklaş derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...