Film ve Dizi Önerileri

dhardhar

Kayıtlı Üye
Snuff kategorisine mi giriyor bu filmler? Girmesin yahu, sadece kurgu olarak kalmis olsun ?
H. Centipede yi atlaya atlaya bitirmistim sanirim daha tiksinc bir filme denk gelmedim!
Sirpski yi seyretmedim de, o zaman ki sevgilim arkdasiyla birlikte seyretmisti.
Sonrasinda 1 hafta ne benle, ne arkadasiyla gorusebildi.Sordugumda, " erkekligimden utandim " demisti. Bunu duyunca yeltenmedim bile seyretmeye! Filmi izlerken biribirlerin yuzlerinede bakamamislar ki bu adamlar yeni yetme ergen de degildi.
Bunlar da benim anilarim. Gece gece aklima geldi postu okuyunca!
Kisaca, seyretmeyen naif kisiler kaldiysa, seyretmeme haline devam etsinler
Maalesef forumdasim bu tarz snuff herkesin izleyebilecegi turden degiller.

Bir de maertys diye bir film vardir of of of tavsiyedir.

Ü

Üye silindi 56746

Duygularımı sömüren türde filmlerden nefret ediyorum, bu da öyleydi. Kanser konusu filmlerde peynir ekmek gibi gidiyor, peki kanser hastaları bu durumdan memnun mu acaba? Onlara sormak lazım bir;

Ü

Üye silindi 56746

ne demiş ünlü düşünür murat menteş;

"canımın içi, böyle şeyler yalnızca romanlarda olur."

merak edenler için, orijinali;

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Aylardan Kasım ise ; bir kutu mendil ile Sweet November izlenir. Gelenek, gelenektir.

Aisling

Kayıtlı Üye

izleyin bunu özellikle kızlar, sonra da gelip duacım olun, ha birde OBİCİ olunuz lütfen, şimdiden bir şey değil diyorum, size en güzel harem- josei animeyi bırakıyorum bay bayy

eesmaa

Kayıtlı Üye
Yazan oldu mu bilmiyorum ama dizi olarak "outlander" öneririm. :) hakkında fikir olsun diye şöyle bir şey buldum internetten:
"1945 yılında yaşayan, evli bir savaş hemşiresi olan Claire Randall; gizemli bir şekilde 1743 yılına yolculuk eder ve romantik bir İskoç savaşçısı olan Jamie Fraser ile evlenmek zorunda kalır. Claire zamanla Jamie’ye bir şeyler hissetmeye başlayacak ve iki farklı zamandan, iki farklı erkek arasında kalacaktır. Aşk, bilim kurgu, tarih ve maceranın tek bir hikayede buluşması olarak tanımlanan Outlander; Diana Gabaldon’ın aynı isimli çok satan kitabından uyarlandı."
https://www.imdb.com/title/tt3006802/

Ü

Üye silindi 56746

henüz birinci sezonunu izlediğim bir dizi; lütfen, izleyenler varsa spoiler içeren yorumlar yapmasın, en azından iki hafta. :D o zamana dek diziyi tamamen bitirmiş olurum. izlemeyenler için öneri olarak buraya bırakıyorum:

Vampir Poe

Kayıtlı Üye
Dizi; Lie To Me, Person Of Interest, Sons Of Anarchy, Prison Break, Punisher, How I Met Your Mather, Sherlock

Film; The Crow, The Raven, Prestige, The Misery, Psycho, Dracula (1931 Yapımı), Vampire Interview, Scream serisi, Bird Box (Kitabı kadar olmasa da idare ederdi), 8 Mile

Müsait olsaydım hepsi için tek tek dipnot bırakırdım lakin başka zaman artık :) Hepsini rahatlıkla tavsiye ederim

Ü

Üye silindi 56746

iyi ki "bir gün izlerim" deyip prison break hakkında spoiler okumamışım... fenaaa :devilish:

Aisling

Kayıtlı Üye

anime ama olsun... çizgidiziler sonuç da
forumun bağyanlarına bir iyilik, tek kızın etrafında dönen bir harem türü bu, reverse harem...
genelde bu tür animelerde kızların kararsız olmasından yakınırlar ama ikili bir aşık çifti konu almıyor ki, adı üzerinde HAREM
seçmemesi çok normal, çünkü hepsini seçiyor
bayılıyorum reverse hareme :love::love::love::love::love::love::love: