Film ve Dizi Önerileri

Darkon

Kayıtlı Üye
@Darkon Butters var mı ? Yan karakter olarak geldi ama gönüllere tac oldu.

Evet var onunla da oynayabiliyorsunuz. Paladin sınıfı :LOL:. Oyunu şöyle düşünün bir sizin oluşturduğunuz grubunuz var bir de Cartman'ın grubu var. Yalandan ortada bir "kutsal eşya" var yani "Stick of Truth". Siz ve ekibinizle Cartman'ın ekibine karşı sokakta saklambaç oynar gibi savaşıyorsunuz. Tabi daha neler neler var. Evlerin hepsine girip eşya toplayabiliyorsunuz vs. Ben en çok Kanada'ya gitme kısmına kopuyorum. O çizimler falan beni benden alıyor :D Öneririm kesinlikle 2. oyun pc'de duruyor ancak daha başlayamadım. Ondan da bayağı eğleneceğime eminim.

Ü

Üye silindi 56746

Ekli dosyayı görüntüle 713
Benim gibi keanu reeves hayranı olup da aksiyon da severseniz john wick i izlemeyi ertelemeyin.1 bitmişti, 2 yi de bi çırpıda izledim.Bende bıraktığı etki muhteşemdi.Şiddetle tavsiye edilir!

İzledim:) soundtrackler ve dövüş sahneleri çok iyiydi, bolca adrenalin salgılatacak cinsten. Birinciyi ve ikinciyi art arda izlemek daha anlamlı oluyormuş, tavsiye eden kişi öyle dedi. Filmi aman aman beğenmesem de Keanu Reeves beye John Wick olmak çok yakışmış diyorum (y)

Ü

Üye silindi 58480

Şeytanın Avukatı - 1997 yapımı

Her izleyişimde farklı etkiler bırakan film ;)
Al Pacino gerçekliği bir kez daha suratımıza çarpıyor. Kusursuz oyunculuğundan küçük bir parça. İyi seyirler dilerim..

Cok guzel bir film ben de tavsiye ederim. Trump un o yillarda filmde ne isi var mesela ?

Su videoyu da izlerseniz iskalanan detaylari da gorebilirsiniz

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Carnival Row izleyen arkadaş var mı hiç ?

İlk 3 bölümü izledim. Kostümler, mekan.. dönem olarak güzel oluşturulmuş ama sıradan bir diziden farkı yok. Beklentimin çok altındaydı.

Tabi ilk bölümde saçma gelen sahnelerde oldu. Örneğin perileri avlamaya çalışıyorlar, bizim pırpırlar da uçmak yerine koşarak kaçıyor. Gibi..

Yüksek beklenti ile yaklaşmadığınız sürece, zamanı tüketmek adına izlenebilir.

Darkon

Kayıtlı Üye
Herkesin ağzında artık o kitabını hiç okuyan var mı desene :)

Bu arada şunu söyleyeyim fantastik dizi arayışındaysanız biraz dişinizi sıkın 3 Kasım'da yine HBO kanalından His Dark Materials diye bir dizi gelecek onu bekleyin derim. Philip Pullman'ın kitap serisinden uyarlamaymış. En ufak bir fikrim yok konusunda, dünyasına dair ama fragmanları ilgi uyandırmayı başarıyor:

Belki güzel yorumlar alırsa izlerim. İlgimi çekmedi değil hani. Siz de bir bakarsınız.

alexisis

Kayıtlı Üye
Snuff kategorisine mi giriyor bu filmler? Girmesin yahu, sadece kurgu olarak kalmis olsun ?
H. Centipede yi atlaya atlaya bitirmistim sanirim daha tiksinc bir filme denk gelmedim!
Sirpski yi seyretmedim de, o zaman ki sevgilim arkdasiyla birlikte seyretmisti.
Sonrasinda 1 hafta ne benle, ne arkadasiyla gorusebildi.Sordugumda, " erkekligimden utandim " demisti. Bunu duyunca yeltenmedim bile seyretmeye! Filmi izlerken biribirlerin yuzlerinede bakamamislar ki bu adamlar yeni yetme ergen de degildi.
Bunlar da benim anilarim. Gece gece aklima geldi postu okuyunca!
Kisaca, seyretmeyen naif kisiler kaldiysa, seyretmeme haline devam etsinler
Ya snuff kategori filmleri bir tek ben seviyorum sanıyordum :D:D

human centipede serisi
sirpski
under my skin
ve niceleri :D