Film ve Dizi Önerileri

kucukavril

Kayıtlı Üye
Tepkilerini gülerek göstermediler, sahneler komikti :) başka yerlere çekme

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Vuvvvv. Bu şimdi sinema sistemiyle daha da korkutucu olur, malum hoparlör son ses :D Dabbenin ilk filminin korkunç bulmamıştım, gündüz izlediğimden mi bilmiyorum, yalnız bu gayet etkileyici görünüyor. Fragmanını izlemek nasip olmamıştı sadece sinema afişlerinde görmüştüm. Mutlaka gideceğim. Teşekkürler paylaşım için.

furkan40

Banlı Kullanıcı
Resmen güldüm diyen arkadaşlar gecede gülmekten uyuyamamışlardır :D

kucukavril

Kayıtlı Üye
Korku filmi bile degil nerdeyse ne uyuyamaması eger bunun yuzunden uyuyamayan varsa küçük çocuk falandır o bile korkmaz kanımca

Nazarlik

Kayıtlı Üye
Desenize yorumlara bakarak filmin fragmani filmin kendisinden korkunc gibi. Nete duser dusmez film dosyama eklicem.

dilo68

Kayıtlı Üye
Ben fragmanına bile bakamadım izleyenlerde baya caseret var ürkütücü

zero2900

Kayıtlı Üye
Çok saçma yorumlar yapılmış. sorarım şu filmi paranormal activity ile yarıştıranlara sizce paranormal activity özel veya yenilikçi bir filmmiki aynı türdeki bu filmi onun çakması diye nitelendiriyorsunuz. Bu bir çekim tekniği ve şu vizyon tarihinde bile Dünya sinemalarında şuan yayımlanan en az 20 küsür film vardı bu teknikle çekilmiş. Kaldıki filmde adı geçen Ceyda T yani bu isim hastanın gerçek ismi değil... Gerek yasalar nedeniyle gerek hastanın özel hayat hakları nedeniyle zaten google da Ceyda T ile yapacağınız aramada birşey çıkmaması doğal gerçek ismi Ceyda T değil. Kaldıki bu bir film bunu ordinaryüs profesör gibi izlemenin anlamı nedir? Akşam 21:30 perdesine bilet aldım 2 kişi izledik. son derece gerici bir filmdi. Gidip Dünya sinemasından içine şeytan kaçmış 8 yaşındaki bakire kıza kutsal su atan sübyancı papazı izlemek istiyorsanız zaten pekçok film var bu şekilde. Dabbe bir cin vakası'na korku türünün internet ayağı diyebileceğimiz sitelerden ve otrite sahibi eleştirmenlerden övgüüler yağdı yurt dışında fragman bile milyonlarca paylaşıma ulaştı ve takdir edildi. söz edilen görüntü kısmı hakkında bir yorumum yok ayrıca El-Cin filmi kasım ayında çıkacak tamamen farklı bir Hasan Karacadağ prodüksiyonu.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Geçen gün filme gittim bir kere kamera olayı yani kurmalar falan paranormal activityi andırıyor. O kısım kim ne derse desin doğru. Fakat film hiiç umduğum gibi saçma çıkmadı. Aksine öyle sahneleri vardı ki baya ürküttü.
"Filmi izleyecek olanlar devamını okumasın çünkü içeriği hakkında yazıcam küçük birşey. "
Sonu bana iskelet anahtarını andırdı. Bu filmi beğenenlere o filmi de öneririm. Keşke bu filmi dabbe serisinin ilk filmi olarak yapsalarmış. Bir ve ikiden kat kat daha güzel bir film. Tabiki bana göre :D

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Gidecektim ödlek sevgilim yüzünden gidemedim. Sonra gece tuvalete gidemiyorsun diyor, kendisi korkuyor halbuki :D

ipkgrl

Kayıtlı Üye
Çok -------- olmuş. Türkler de çakma yapmaya bayılıyor.

moskov

Kayıtlı Üye
19yy.'da Avrupa'yı neredeyse vampirlerin işgali altındadır. Abraham'ın ailesi vatanlarından yeni dünya topraklarına vampirin zulmünden kaçarak gelmiştir. Fakat kısa sürede Abraham buradada ailesini vampirler yüzünden kaybedecektir. İntikam yemini eden Abraham büyük oynar ve Amerika topraklarına başkan seçilir. 11 Güney Eyaleti ile Washington yönetimi arasında çıkan İç Savaş, vampirler ve insanlar arasındaki geçen iktidar mücadelesine dönüşecektir. Lincoln, vampirlerin kökünü kurutmaya kararlıdır...
İç Savaş'ın en önemli ikonlarından biri olan eski ABD başkanını çok farklı bir rolde izleyeceğimiz proje, klasik konulara getirdiği farklı yaklaşımlarla ünlü kazanan yazar Seth Grahame-Smith'in aynı isimli romanından uyarlandı. Daha önce Jane Austen'in kült kitabı Gurur ve Önyargı'sına zombileri ekleyen Grahame-Smith, Lincoln'ü ise bir vampir avcısı olarak ele aldı.
Yönetmenliğini Timur Bekmambetov'un yaptığı film, Abraham Lincoln'un 'gizli günlükleri' üzerinden nasıl vampir avcısına dönüştüğünü anlatıyor... Filmin kadrosunda Benjamin Walker, Anthony Mackie, Dominic Cooper, Mary Elizabeth Winstead

[video]http://www.beyazperde.com/filmler/film-184552/fragman-19308239/[/video]

Alıntıdır.

RE!S

Kayıtlı Üye
Biraz önce izledim filmi, tavsiye ederim alısılmısın dısında bir vampir filmi.

SeyyiD1109

Kayıtlı Üye
İzlerken sıkılmazsınız (fantastik filimleri seviyorsanız ). Tavsiye edilir.

AJA

Elit Üye
İzledim oldukça iyi bir film.

mehmet970

Kayıtlı Üye
Geçenlerde izlemiştim gayet heyecanlı film . Tavsiye ediyorum .

albus

Kayıtlı Üye
Evet filmin çekimleri çok iyi yapılmış. Ama vermek istediği mesaj yine aynı: Vampirin iyiside olabilir.

moskov

Kayıtlı Üye
Bir grup kolejli çocuk ormanda gizemli bir kabinde bir hafta sonu geçirecektir.Ancak başlarına geleceklerden haberleri yoktur.

Garip bir kurgu var filmde. Bilimsel bir buluş içinde neler yaptıklarına bakılacakmış gibi geliyor ama sonu çok garip gelmişti bana. Kabul ediyorum biraz hadi canım sizde saçmalamayın dedirtti ama yine izlenebilecek bir film.

moskov

Kayıtlı Üye
Jeff, akıl hastanesinden yeni çıkmış ve Blair Cadası'na dair güçlü saplantısını bir işe dönüştürmüştür. Gençleri, cadının sık sık görüldüğüne inanılan lanetli Burkittsville'nin Black Hills bölgesine yapılacak bir tura katılmaya ikna eder. Jeff'in müşterilerinin, kendilerinin de anlamadığı bazı nedenlerle Blair Cadısı Efsanesi ile ilgili garip bir saplantıları vardır. Modern bir cadı olan Erica, Blair Cadısı üzerine kitap yazan Tristen ve Stephen, garip doğaüstü güçlere sahip Kim ve grubun lideri Jeff. Blair Cadısı ile ilgili çok kötü bir ünü olan bölgede, korkunç bir gece geçirirler. Sabah uyandıklarında ilk fark ettikleri, geceye ait hiçbir şey hatırlamadıklarıdır...

Ekli dosyayı görüntüle 3002

alıntıdır..