Cinlerden yardım almak

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba çok uzun yıllardır bu varlıklarla alakalı araştırmalar yapıyorum Ve konuya ciddi anlamda hakimim

Şimdi sizlere sormak istediğim danışmak istediğim asıl konu şu maddi anlamda cinlerden ya da türlü varlıklardan destek alabilmesi mümkünmüdür ? ve bunun için gerekli olan şeyler nelerdir

Lütfen yapmayın etmeyin gibi şeyler yazmayın sadece açtığım konuya destek olmak amacıyla paylaşımlar yaparsanız çok mutlu olurum şimdiden herkese teşekkürler

123zlatan1234

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Site kuralları gereğince hiç bir uygulama size orjinal, ve ham haliyle verilmez yasaktır.

Keza dediğiniz gibi, konuyla ilgili yeterince araştırmalar yapsanız veya hakim olsanız, böyle bir soruyu sormazdınız.

Kısacası, bu sitede bu tarz tariflerin verilmesi yasak, veya hiç bir şey tam haliyle verilmez eksik parçalar olur, konuya dediğiniz gibi hakimseniz tamamlarsınız.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Site kuralları gereğince hiç bir uygulama size orjinal, ve ham haliyle verilmez yasaktır.

Keza dediğiniz gibi, konuyla ilgili yeterince araştırmalar yapsanız veya hakim olsanız, böyle bir soruyu sormazdınız.

Kısacası, bu sitede bu tarz tariflerin verilmesi yasak, veya hiç bir şey tam haliyle verilmez eksik parçalar olur, konuya dediğiniz gibi hakimseniz tamamlarsınız.
Sadece cevap vermek için cevap vermeyelim konuyla alakalı Birikimi deneyimi tecrübesi olanlar var ise paylaşsın lütfen

dhardhar

Kayıtlı Üye
Aslinda basligi acan arkadas sozlu bir cevap istemis onat bekler gibi hani metottan cok. Ama cevap veren arkadasa da katiliyorum diger tanri basligindan din konusunda bilgin cumleleriniz var bu soru sormaniz da kendi icinde mantiksiz olmuyor mu bunu da yazmadan gecmeyeyim dedim :) bu arada sorunuzu ben de merak ediyorum. Cinleri genisletip her turlu varlik desem

NaBe

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba çok uzun yıllardır bu varlıklarla alakalı araştırmalar yapıyorum Ve konuya ciddi anlamda hakimim

Şimdi sizlere sormak istediğim danışmak istediğim asıl konu şu maddi anlamda cinlerden ya da türlü varlıklardan destek alabilmesi mümkünmüdür ? ve bunun için gerekli olan şeyler nelerdir

Lütfen yapmayın etmeyin gibi şeyler yazmayın sadece açtığım konuya destek olmak amacıyla paylaşımlar yaparsanız çok mutlu olurum şimdiden herkese teşekkürler
Evet yardım alabilirsiniz define işlemlerinde.. bunun için malzeme definecilere sormanız daha mantıklı.. işim somut boyutu bu

İşin bir diğer boyutu eğer herhangi bir cinden yardım alırsanız muhakkak doğruluğu belirsizdir, sadece koruyucu cinler size define erişim izni sağlar veya yardım alacağın cinin ( ifrit ) olanı size yardım edebilir çıkarım sağlanması için ama bunun karşılığında sizden istenilen şeyi yerine getirmek zorundasınız Bir anlaşma olursa bu anlaşmadan cayamazsınız...

Bir diğer olay ne kadar koruma sağlıyabilirsiniz kendinizi ne kadar koruyabilirsiniz onun için ekstradan bu işleri sürekli yapanlarla iş birliği içerisinde olmanız lazım şayet al bir hoca götüreyim koruma yapsın o işler öyle olmaz :)

123zlatan1234

Kayıtlı Üye
Sadece cevap vermek için cevap vermeyelim konuyla alakalı Birikimi deneyimi tecrübesi olanlar var ise paylaşsın lütfen
İşinize gelmeyen bir şey dedim galiba. Lakin burada size kimse böyle bir davet, tarif vermez, veremez. Yasak birşey, ayrıca dediğin kadar bilgiliysen zaten bunu istemez yapardın. Neden gereksiz agresifsin ki? kendini ne zannediyorsun? hizmet falan da edelim mi, insan yerine koyduk cevap verdik gerçi kullanıcı adına bakarak profilini canlandırdım gözümde.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Aslinda basligi acan arkadas sozlu bir cevap istemis onat bekler gibi hani metottan cok. Ama cevap veren arkadasa da katiliyorum diger tanri basligindan din konusunda bilgin cumleleriniz var bu soru sormaniz da kendi icinde mantiksiz olmuyor mu bunu da yazmadan gecmeyeyim dedim :) bu arada sorunuzu ben de merak ediyorum. Cinleri genisletip her turlu varlik desem
Gerçekten duyarlılığınızdan hassasiyetinizden Önceki yazdıklarımı dikkate alarak konuyu gerçek manada ve tam olarak ne istediğimi anlamanızdan dolayı size derin saygı ve hürmet duyuyorum

Aslında mantıksız bir durum yok Bu işleri (hemen hemen) her açıdan bilmeme rağmen cinler ile iletişimi onlardan bana en azından dünya hayatım ile alakalı maddi anlamda zenginlik vermeleri ile alakalı bir çalışma yapmak istiyorum ama Ama birazda dediğiniz gibi biraz destek biraz onay biraz yol gösterilmesi noktasında sanırım motivasyon ihtiyacım var bu bahsettiğim konu söylerken dile kolay ama hayati önem arz eden bir konudur

benim çok sevdiğim bir dostum vardı derdi ki zor oyunu bozar şimdi benim durumumda galiba biraz öyle çok zor durumdayım içinde bulunduğum şartlar beni bu işlere zorluyor .

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Boyutlar arası varlıklar güçlerini evrende ki saf enerjiden ve evrende ki varlıkların aktif enerjilerinden alırlar. Boyutlar arası varlıklar ile iş birliği yapmak tehlikelidir. Onları kontrol edemezsiniz ve bir şey için zorlayamazsınız. Yaratılmışların en yücesi de olsanız, gücünüzü aşan noktalara ulaşma çabanızı ortadan kaldırmalısınız. Gerekli bilginiz var ise bunları biliyor olmanız gerekiyor. İçinde bulunduğunuz durumdan çıkabilmek için elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan emin olun. Ardından herşeyi zamana bırakın. İş birliği yaptığınız varlıklar tahmin ettiğiniz kadar iyi değilse, herşeyi bırakabileceğiniz zamanınız da olmayabilir...

Bilginize Saygılarımla

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Söylediklerinize o kadar derin muhabbet ile katılıyorum ki lakin riskler elbet olacaktır ama buradaki görüşmelerimizden konuşmalarımızdan istediğim bu riskleri en aza indirip bir şeyler yapmak olacak dileğim bundan yana en azından

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Boyutlar arası varlıklar güçlerini evrende ki saf enerjiden ve evrende ki varlıkların aktif enerjilerinden alırlar. Boyutlar arası varlıklar ile iş birliği yapmak tehlikelidir. Onları kontrol edemezsiniz ve bir şey için zorlayamazsınız. Yaratılmışların en yücesi de olsanız, gücünüzü aşan noktalara ulaşma çabanızı ortadan kaldırmalısınız. Gerekli bilginiz var ise bunları biliyor olmanız gerekiyor. İçinde bulunduğunuz durumdan çıkabilmek için elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan emin olun. Ardından herşeyi zamana bırakın. İş birliği yaptığınız varlıklar tahmin ettiğiniz kadar iyi değilse, herşeyi bırakabileceğiniz zamanınız da olmayabilir...

Bilginize Saygılarımla
Söylediklerinize o kadar derin muhabbet ile katılıyorum ki lakin riskler elbet olacaktır ama buradaki görüşmelerimizden konuşmalarımızdan istediğim bu riskleri en aza indirip bir şeyler yapmak olacak dileğim bundan yana en azından

Hasvili

Kayıtlı Üye
Derin ilmi bilgiye sahip degilsen, onlarin sana hizmet etmesini birak sadece onlara maskara olursun. Sonu inancini kaybetmeye kadar gider. En buyuk amaclari da budur. Insanogluna dusman bir yaratilis neden sana yardim edecek? Ayrica cinniler de almadan verme gibi bir olay yok, oyle bir dunya yok.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
kabala ile bu mümkün diye biliyorum ama bu aileden gelir onlara ulaşmayı başarsanız bile onlardan zarar görmeyeceğinize emin olmanız lazım bir dayanağınız olması lazım yani size zarar veremeyeceklerinden emin olmadan yapmayın derim
Öncelikle teşekkür ederim ilginizden dolayı

Kabala diyorsunuz hmmm peki bu konuda internet yerine gerçek bilgi alabileceğim yerler varmdır acaba yada nereden bulabilirim en azından bir yol göstermişsiniz ??

Seuta

Kayıtlı Üye
Ulvi varliklardan alamazsiniz melekler veya Allah inanci olanlardan digerleri yardimci olur ama karsiliginda nelerden vazgecersiniz orasi muamma yolunuz acik olsun insallah

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Ulvi varliklardan alamazsiniz melekler veya Allah inanci olanlardan digerleri yardimci olur ama karsiliginda nelerden vazgecersiniz orasi muamma yolunuz acik olsun insallah
Ulvi varlıklardan da alınabiliyor mesela vakia suresi peygamber efendimizin söylediği zenginlik süresi olarak bilinir o ayeti kerimenin hadimleri ve görevli meleklerinin yardım etmesi konusu ile ilgili çoookkk acayip yaşananlar var bir duysanız eminim çok şaşırırsınız lakin o mübareklerle iletişim kurmam bi o kadar zor zor çok zor ?

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Şimdi Kabala konusunu araştırıcam bilgi sahibi olan var ise yardımcı olursanız sevinirim ??

Seuta

Kayıtlı Üye
Ulvi varlıklardan da alınabiliyor mesela vakia suresi peygamber efendimizin söylediği zenginlik süresi olarak bilinir o ayeti kerimenin hadimleri ve görevli meleklerinin yardım etmesi konusu ile ilgili çoookkk acayip yaşananlar var bir duysanız eminim çok şaşırırsınız lakin o mübareklerle iletişim kurmam bi o kadar zor zor çok zor ?
Dogrudur onyargili olamam ama yardim etsede kendine kullanamzsin gibi bence başkaları icin olabilir ?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Normal düzlemde ki varlık türlerinin birbirleri ile olan iletişimleri sınırlıdır. Bu insanlar için biraz daha farklı. Belli bir çizelge gibi düşünün. Çizelgenin en altın en yakın olanlar bulunuyor ve bunların amacı insanlığın yükselişine katkıda bulunmak. Arkturuslular vs. Ama bu çizelge sırasının amacı sadece yükseliş yardımı. Bağlantı kuran karşı taraf ve bağlantı kurulan taraf medyumik insanlar. Yani bu durumda kişisel çıkarlarınız için bir şey elde edemezsiniz zaten.

Devamında ki sıralamayı çeşitli varlıklar takip ediyor ancak iletişim yöntemi farklılık göstermiyor. Ya onların bağlantı kurması(ki bu çok düşük) veya sizin onlara ulaşmaya çalışmanız gerekiyor. İyisi, kötüsü derken kim ile karşılaştığınızı bilemezsiniz. Veya onları hizmetiniz altınına sokamazsınız. Normal cin sistemide farklıdır zaten. Çoğunlukla onu kontrol ettiğinizi sanırsınız ama aslında kontrol ediliyormuş rolü yaparlar. Definecilik örnekleri gördüm yukarıda. Bir definenin o an ki etkileri kaldırılsa bile anlaşmanız bozulduktan sonra altına müdahele etmeye çalışırlar. Çünkü mantığa aykırı zaten. Siz bir cinsiniz bir altını koruyorsunuz. Başkası gelip onu almak istiyor, sizce o kadar kolay verir misiniz?

Yani kişisel çıkarlarınız için bir varlıktan yardım almak mantıklı bir şey olmuyor sonuçta. Yinede yöntem olarak. Korumalarınızı yaptıktan sonra, size dünyevi hayatınızda yardım edecek bir varlık için niyet edebilirsiniz. Onunla iletişim kurabilmek veya güvenebilmek ise ayrı bir durum.