Cinlerden yardım almak

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Normal düzlemde ki varlık türlerinin birbirleri ile olan iletişimleri sınırlıdır. Bu insanlar için biraz daha farklı. Belli bir çizelge gibi düşünün. Çizelgenin en altın en yakın olanlar bulunuyor ve bunların amacı insanlığın yükselişine katkıda bulunmak. Arkturuslular vs. Ama bu çizelge sırasının amacı sadece yükseliş yardımı. Bağlantı kuran karşı taraf ve bağlantı kurulan taraf medyumik insanlar. Yani bu durumda kişisel çıkarlarınız için bir şey elde edemezsiniz zaten.

Devamında ki sıralamayı çeşitli varlıklar takip ediyor ancak iletişim yöntemi farklılık göstermiyor. Ya onların bağlantı kurması(ki bu çok düşük) veya sizin onlara ulaşmaya çalışmanız gerekiyor. İyisi, kötüsü derken kim ile karşılaştığınızı bilemezsiniz. Veya onları hizmetiniz altınına sokamazsınız. Normal cin sistemide farklıdır zaten. Çoğunlukla onu kontrol ettiğinizi sanırsınız ama aslında kontrol ediliyormuş rolü yaparlar. Definecilik örnekleri gördüm yukarıda. Bir definenin o an ki etkileri kaldırılsa bile anlaşmanız bozulduktan sonra altına müdahele etmeye çalışırlar. Çünkü mantığa aykırı zaten. Siz bir cinsiniz bir altını koruyorsunuz. Başkası gelip onu almak istiyor, sizce o kadar kolay verir misiniz?

Yani kişisel çıkarlarınız için bir varlıktan yardım almak mantıklı bir şey olmuyor sonuçta. Yinede yöntem olarak. Korumalarınızı yaptıktan sonra, size dünyevi hayatınızda yardım edecek bir varlık için niyet edebilirsiniz. Onunla iletişim kurabilmek veya güvenebilmek ise ayrı bir durum.
Lütfedip o kadar zahmete girip bir sürü bilgi paylaşmışsınız inanın benim için çok değerli ☺️Teşekkür ederim ??? ama nasıl yapacağım konusunda da özelden bilgi verebilirmisiniz ? Mutlaka bekliyorum ☺️??

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Hâlâ elle tutulur bir sonuç bulamadık desteklerinizi bekliyoruz

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Çok üstüne düşmeyip zamana bıraksanız çünkü bazen yaşanması gereken şeyler oluyor ilahi planda olduğu için zorlayınca daha kötü oluyor. Maddi anlamda çok zor zamanlarım oldu. Vakıa suresi de okudum borçtan kurtulmak için dua da. Hiçbiri de çare olmadı günü kurtarmak dışında. Anladığım kadarıyla müslümansınız mutlaka biliyorsunuzdur peygamberler başta olmak üzere insanlar hastalık, parasızlık vb. dertlerle sınanıyor.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Çok üstüne düşmeyip zamana bıraksanız çünkü bazen yaşanması gereken şeyler oluyor ilahi planda olduğu için zorlayınca daha kötü oluyor. Maddi anlamda çok zor zamanlarım oldu. Vakıa suresi de okudum borçtan kurtulmak için dua da. Hiçbiri de çare olmadı günü kurtarmak dışında. Anladığım kadarıyla müslümansınız mutlaka biliyorsunuzdur peygamberler başta olmak üzere insanlar hastalık, parasızlık vb. dertlerle sınanıyor.
Bu bahsetmiş olduğunuz konuyla alakalı sizinle günlerce saatlerce konuşabilirim ben de bunların aklınıza gelebilen hatta gelmeyen onlarcasını yüzlercesini denedim ama nafile çare olmadı ben de bir şeyler yapabilmek adına her şeyi deniyorum bunuda yapsaydım keşke aklımda kalmasın diye bu saatten sonra herşey mübah ???

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Öncelikle teşekkür ederim ilginizden dolayı

Kabala diyorsunuz hmmm peki bu konuda internet yerine gerçek bilgi alabileceğim yerler varmdır acaba yada nereden bulabilirim en azından bir yol göstermişsiniz ??
söyledim zaten kabala aileden gelir ama tek yöntem bu değil ben sadece kendinizi garantiye almadan yapmayın demek istedim

Derman Baba

Kayıtlı Üye
söyledim zaten kabala aileden gelir ama tek yöntem bu değil ben sadece kendinizi garantiye almadan yapmayın demek istedim
Diğer yöntemlerden de bahsedermisiniz bilgini varsa
Kabalayı baya bi araştırdım ama 4.000 yıllık bir kitap diyorlar be şimdikilerinde hiç gerçeği yansıtmadığını söylüyorlar özetle dolayısıyla Kabala olmuyor

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Kimse peygamber değil o yüzden cinlerle konuşamaz bence medyumların hepsi sahtekar cinler sadece düşüncelere girer hepsi bu

Aymira

Kayıtlı Üye
Cinlerden bahsettiğiniz konu hakkında destek alabilirsiniz evet. Yukarıda arkadaşların da bahsettiği gibi, özellikle definecilik işlerinde çok fazla kullanılırlar. Benim de çevremde çokça emek sarfedip, uzun çalışmalar sonucunda deneyip başaranlar oldu, fakat her ne hikmetse ele geçirdikleri şeylerin pek bir hayrını, faydasını göremediler. Bunu nasıl yaptıklarını soracak olursanız, bir takım özel uygulamalar vardır. Yine arkadaşların da belirtmiş olduğu gibi bunların sitede paylaşımı doğru değildir. Fakat araştırırsanız bulabilirsiniz. Bununla birlikte uyarmak isterim riskli bir işlemdir. Zira defineye malik olan yerler genel olarak ücra, ıssız ve tekin olmayan mekanlardır ve genellikle "boş" değildir. Muazzam bir enerji ve korunma gerektirir, tek başına gidilmesi de önerilmez.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Normal düzlemde ki varlık türlerinin birbirleri ile olan iletişimleri sınırlıdır. Bu insanlar için biraz daha farklı. Belli bir çizelge gibi düşünün. Çizelgenin en altın en yakın olanlar bulunuyor ve bunların amacı insanlığın yükselişine katkıda bulunmak. Arkturuslular vs. Ama bu çizelge sırasının amacı sadece yükseliş yardımı. Bağlantı kuran karşı taraf ve bağlantı kurulan taraf medyumik insanlar. Yani bu durumda kişisel çıkarlarınız için bir şey elde edemezsiniz zaten.

Devamında ki sıralamayı çeşitli varlıklar takip ediyor ancak iletişim yöntemi farklılık göstermiyor. Ya onların bağlantı kurması(ki bu çok düşük) veya sizin onlara ulaşmaya çalışmanız gerekiyor. İyisi, kötüsü derken kim ile karşılaştığınızı bilemezsiniz. Veya onları hizmetiniz altınına sokamazsınız. Normal cin sistemide farklıdır zaten. Çoğunlukla onu kontrol ettiğinizi sanırsınız ama aslında kontrol ediliyormuş rolü yaparlar. Definecilik örnekleri gördüm yukarıda. Bir definenin o an ki etkileri kaldırılsa bile anlaşmanız bozulduktan sonra altına müdahele etmeye çalışırlar. Çünkü mantığa aykırı zaten. Siz bir cinsiniz bir altını koruyorsunuz. Başkası gelip onu almak istiyor, sizce o kadar kolay verir misiniz?

Yani kişisel çıkarlarınız için bir varlıktan yardım almak mantıklı bir şey olmuyor sonuçta. Yinede yöntem olarak. Korumalarınızı yaptıktan sonra, size dünyevi hayatınızda yardım edecek bir varlık için niyet edebilirsiniz. Onunla iletişim kurabilmek veya güvenebilmek ise ayrı bir durum.
Gayet hakimsiniz konuya oldukça bilgi sahibisiniz anlaşılan

blacklist92

Kayıtlı Üye
Hocam cinlerle herhangi bir çıkar için iletişim kuracaksan iş orada bitmiştir zaten. Onlardan maddi birşey bekleme. Elde eden varmıdır illakin vardır ama akıl sağlığınmı önemli yoksa 10 trilyon paranmı? belki öyle bir duruma düşersinki bırak paranın şöhretinin olmasını tuvalete bile gidemezsin. Söylediğin şey imkansız değil yapanda illakin vardır ama bu tür uğraşların sonu herzaman insanın zararına olmuştur.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Hocam cinlerle herhangi bir çıkar için iletişim kuracaksan iş orada bitmiştir zaten. Onlardan maddi birşey bekleme. Elde eden varmıdır illakin vardır ama akıl sağlığınmı önemli yoksa 10 trilyon paranmı? belki öyle bir duruma düşersinki bırak paranın şöhretinin olmasını tuvalete bile gidemezsin. Söylediğin şey imkansız değil yapanda illakin vardır ama bu tür uğraşların sonu herzaman insanın zararına olmuştur.
10 milyon neki bırakmam onları 10 milyonla :)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
10 milyon tl ama yanına bir tane daha 0 olursa tamamdır :) fazlasını vallahi istemiyorum

Olsa o zaman da başka şeyleri dert edersin kendine. Çok zengin de olsan yiyeceğin 3 öğün yemek. Aç kalmıyorsan ve barınacak bir yerin varsa kendini böyle bir tehlikeye atmana ne gerek var çok para için.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Olsa o zaman da başka şeyleri dert edersin kendine. Çok zengin de olsan yiyeceğin 3 öğün yemek. Aç kalmıyorsan ve barınacak bir yerin varsa kendini böyle bir tehlikeye atmana ne gerek var çok para için.
herkesin hayattan beklentileri farklı :)

Derman Baba

Kayıtlı Üye
çok merak ediyorum mesela insan neyi dert eder kendine allah hayırlı bir servet verirse ?