Cinler hangi hayvanın şekline bürünemezler?

D

DAİMON

Köklerine, çeşitlerine ve daha bir çok detaylarına kadar araştırıyorsan, olası durumları yaşamaya da hazırlıklı olman gerekir.
Çok teşekkür ederim, benim için inanılmaz faydalı oldu.
Ben aslında gizlimabet i keşfettiğimde asıl hiçbir şey bilmiyormuşum ve her gün burada bu varlıkların adını en az 50 defa okuyoruz. Elhamdülillah bir sorun olmuyor. O sıralarda da bi olay duymuştum onun üzerine meraktan bakmıştım ama katılıyorum ben anlamak için yogun bir çaba sarfedince onlarda anlatmaya çalışmışlar ? ciddiye almamıştım ama sebebini öğrenmek güzel.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Şimdi eksen üstüne alınmasın ama gerçekten herkes her şeyi onlara bağlıyor. Bu farklı bir boyutu meraktan kaynaklanıyor olabilir ama ekstra bir ilgi göstermemek gerekiyor. İlk mesajımda paranoya ile ilgili bir şey yazdım mesela. Siz bu işe kafayı çok takarsanız evin içinde ki sinek bile şüpheli gelmeye başlar, e nerede kalacak sizin özel ve sosyal hayatınız? Bizimle olan etkileşimleri o kadar kolay gerçekleşmiyor, arada ilahi sınırlar mevcut çünkü. Aynı ortamları paylaşıyor olduğumuzu red edemeyeceğim, sadece onların ve bizim aşamayacağımız çizgiler olduğunu bilin.

Büyülerde kullanılan güçlü varlıklar bize yakın yaşamıyorlar. Onların doğası gereği barınamazlar zaten. Başka yaşam formlarının var olduğunu bilmek farkındalık açıısndan iyi bir özelliktir, yoğunlaşılmadıkça.