Cinler hangi hayvanın şekline bürünemezler?

EkSen

Kayıtlı Üye
Konu benim yazım değil ama okuduğum yazılardan biri ve paylaşmak istedim.

CİNLER NEREDEYSE HER HAYVANIN KILIĞINA GİRİYOR. PEKİ HANGİ HAYVANIN KILIĞINA GİRMEZLER?

Cinler yapı olarak hafif olduklarından neredeyse her şeyin kılığına bürünebiliyorlar. Yani bir kalıp üretebiliyorlar kendilerine. Ateş esasında çok hafif bir elementtir. Bu sebeple cinlerin yaratılışı nar-ı semum, onlara bu özelliğide vermiş oluyor.

Malumunuz üzere cinler peygamberlerin kılığına giremezler. Ama tanıdığınız her hangi bir kişinin kılığına bürünebilirler. Cinlerin bizim alemimizde bulundukları süre içinde en fazla hayvan kılığına bürünmektedirler. Çünkü en az dikkat çeken şey budur.
Cinler neredeyse her hayvanın kılığına bürünebiliyorlar. Sınıflandırmaya kalktığımızda bu hayvanlar içinde sıralama şöyle olmaktadır.
1- Yılan, 2-Akrep, 3-Karga, 4-Çıyan, 5-Kedi, 6-Keçi, 7-Köpek, 8-Domuz, 9-Merkep, 10-Katır.

Elbette sıralamanın tamamı bu değil. Bildiğiniz neredeyse her hayvanın kılığına bürünüp aramızda olabiliyorlar. Bu özellik onların çok sık kullandıkları bir şeydir. Çünkü içimizde bu sayede çok daha rahat dolaşabilmektedirler. Unutmayalım ki cinler her an hayatımızda ve alemimizde yer alıyorlar. Yürüdüğünüz yerlerde, gezdiğiniz park alanlarında hatta evlerimizde bile bulunabiliyorlar. Ancak insana yaklaşabilmeleri, onlarla bir takım hususları yapabilmeleri için kişinin iradesini büyük ölçüde düşürmek zorundalar ki musallat durumu gerçekleşebilsin. Fakat hayvan kılığına girdiklerinde bizlerinde onları görmemizi sağlamış oluyorlar. Tabi ki gördüğünüz sadece size göre bir hayvan olabilir ama aslında onun bir cin olduğu gerçeğinden bihabersinizdir. Bu taktik onların insanların içinde gezip kişilerin en zayıf noktalarını tespit etme olanağı da sunmaktadır.
Mesela gece bir yolda gidiyorsunuz ve önünüzde bir köpek duruyor. Yada daha masum bir hayvanı ele alalım. Bir kedi gördünüz ve önemseme diniz. Çünkü size göre bir kedi sadece. Ama o kedi aniden karşınızda kayboldu yada bir saniye içinde bir kaç metre öteye gitti. O esnada ne yapardınız? Bu gördüğünüz olay sizin korkularınızı açığa çıkaracaktır ve iradenizi düşürecektir. Onlar korkularınızla beslenebilirler. Peki irade düşüp zayıfladığınız da musallat olurlar mı? Bu durumda o an musallat olmazlar. Yani yüzde 90 olmazlar. Çünkü onlar sadece avlarını tespit ediyorlar. Sizi asla unutmayacaklar yada bir başkasını hedef almayacaklar. Çünkü onlara beslenebilecekleri bir şey verdiniz bile. Yani avans verdiniz ve onlar maaş alacak zamanı bekleyeceklerdir.

Konuyu dağıtmadan önemli bir hususu paylaşayım sizlerle. Cinler dediğimiz gibi neredeyse her kılığa bürünüyorlar. Peki hangi hayvanın kılığına bürün-emiyorlar?
Belki şaşırtıcı gelebilir yada hadi canım olur mu öyle şey diyebilirsiniz ama cinler kurtların kılığına giremezler. Hatta cinler kurtlardan çok fazla korkarlar. Köpekler cinleri görebilir ama saldırmazlar. Fakat kurtlar cinlerin tabiatlarını da bilir ve asla cinlerden korkup kaçmazlar. Aksine onlara saldırırlar ve ciddi zararlar verebilirler.

Zehlehşir adındaki mübarek bir cin dostumuz geçmişte bir çok cinin kurtlar tarafından katledildiğini bu sebeple cinlerin dağlık bölgelerden şehirlere indiklerini dağlık bölgelerde kalanlarında kurtların uğramadıkları yerlerde barındıklarını anlatmıştı. Bu hususta seyyid maytatarun hazretleri şöyle demektedir. '' Yahdi la vahid haruf kaale mehl yahdi la vahid tayr kaale mehl yahdi la vahid kelip kaale mehl. Lakin vahid cinne ze'ev rehip mazaALLAH.'' Yani diyor ki '' Belki bir kuzuya dikkat etmeyiz, belki bir kuşa dikkat etmeyiz, belki bir köpeğede dikkat etmeyiz. Lakin bir kurt korkunçtur mazaALLAH.'' Bir sohbette yine bir ulvi dostumuz kurtların vahşiliği onlar için tehdit oluşturduğundan bahsetmişti.
Bu yazımızda cinlerin korktuğu hayvanı ele aldık. Belki bir çoğunuz bihaber diniz belkide bir kısmınız biliyordunuz bilemiyorum. Ancak yinede hem bilmeyenler açısından hemde pratik açısından bu konuyu ele almış olalım. Kısa bir not düşeyim. Sakın ola ki kurt'tan her hangi bir şeyin yani derisi, tırnağı, dişi vs gibi bir uzvunun sizi koruyacağını sanmayın. Zira cinler kurtların yaşayanlarından korkarlar.
- Alıntı -

Baycu

Kayıtlı Üye
Musa a.s asasında ki kurdu da pek sevmezdiler

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Kurt olayi bir tecrübeyle dogru geldi bana. Kurt guc ve koruma veriyor sanirim. Birseylerle mucadele edenler varsa aklinda bulundursun

D

DAİMON

seyyid maytatarun hazretleri şöyle demektedir. '' Yahdi la vahid haruf kaale mehl yahdi la vahid tayr kaale mehl yahdi la vahid kelip kaale mehl. Lakin vahid cinne ze'ev rehip mazaALLAH.'' Yani diyor ki '' Belki bir kuzuya dikkat etmeyiz, belki bir kuşa dikkat etmeyiz, belki bir köpeğede dikkat etmeyiz. Lakin bir kurt korkunçtur mazaALLAH.''
Önce bunu sormak istiyorm. Ne dili bu Allah aşkına? Allah diye iliştirmiş bir tarafına ama dikkat edin ben böyle kelimeleri asla okumam. Belki bir cini davet eden sözler vardır o yüzden dikkatli olun.

Biraz cahilane birinden çıkmış bir yazıya benzettim. Ordan burdan toplanılmış gibi. Bana inandırıcı gelmedi. Bir sürü saf, aklı beş karış havada cinlere merak salan insan var. Hayatlarında toplasan iki kitap okumamışlardır. İlim sahibi olmayan biri kendi halinde takılsa yine bir nebze ama şu şekilde yazılar yazıyorlar ya gerçkten itici oluyor.

Bide şu tezatlıga dikkatinizi çekmek istiyorum. Hem cinlerin korkularımızdan beslendiğini söyleyip bizi uyardıklarını söylüyorlar hemde o hayvanın bu hayvanın kılığına girerler diyerek içimize bir korku yerleştiriyorlar. Bu da bir oyun, oyuna gelmeyin. İnanın yalnız kaldığımda hiç korkmadıgım şeyleri bazen durup düşündüğüm oluyor. Sırf böyle saçma sapan yazılardan dolayı. Çok sinsiler, insanın kan damarlarına kadar işliyorlar. Bunların hepsi birer kafir cin işinden başka bir şey değil.

Baycu

Kayıtlı Üye
Önce bunu sormak istiyorm. Ne dili bu Allah aşkına? Allah diye iliştirmiş bir tarafına ama dikkat edin ben böyle kelimeleri asla okumam. Belki bir cini davet eden sözler vardır o yüzden dikkatli olun.

Biraz cahilane birinden çıkmış bir yazıya benzettim. Ordan burdan toplanılmış gibi. Bana inandırıcı gelmedi. Bir sürü saf, aklı beş karış havada cinlere merak salan insan var. Hayatlarında toplasan iki kitap okumamışlardır. İlim sahibi olmayan biri kendi halinde takılsa yine bir nebze ama şu şekilde yazılar yazıyorlar ya gerçkten itici oluyor.

Bide şu tezatlıga dikkatinizi çekmek istiyorum. Hem cinlerin korkularımızdan beslendiğini söyleyip bizi uyardıklarını söylüyorlar hemde o hayvanın bu hayvanın kılığına girerler diyerek içimize bir korku yerleştiriyorlar. Bu da bir oyun, oyuna gelmeyin. İnanın yalnız kaldığımda hiç korkmadıgım şeyleri bazen durup düşündüğüm oluyor. Sırf böyle saçma sapan yazılardan dolayı. Çok sinsiler, insanın kan damarlarına kadar işliyorlar. Bunların hepsi birer kafir cin işinden başka bir şey değil.

Gerçekten geç farkettim dünyadaki en korkunç varlıkta biziz bizim ve hayvanların yediğin den çıkardığından tasarruf eden kıyıda köşede 3-5 kuruşa hizmet eden falcı bacılarin uşakları fazla ciddiye alınıyor. Korkmamiz ve gizemli kişilere yönelmemiz sinamamizdan evimize kadar uzanan bı gelir kapısı olmuş çünkü

EkSen

Kayıtlı Üye
Gerçekten umutluydum bişeyler öğrenirim sanmıştım
Anlamadım hangi konuda umutluydunuz? Ayet şu şekildedir.

“Süleyman’ın ölüm fermanını çıkarmamızdan sonra, cinler ve çevresindekiler onun öldüğünü, ancak dayandığı asasını bir ağaç kurdunun yemesi sonucunda, kendisinin yere yıkılmasından sonra anlayabildiler. O, yere düşünce cinler kesin olarak anladılar ki şayet gaybı bilmiş olsalardı kendilerini zelil ve perişan eden angarya işlerde devam edip gitmezlerdi.”

EkSen

Kayıtlı Üye
@DAİMON

Yazının sahibinin inanışına göre o paragrafta kullandığı dil cinlerin kendi aralarında kullandıkları lisandan alıntı.

Ü

Üye silindi 58480

Cinler korkulardan besleniyorlarsa, bir insan da kurtlarla yasadigi bir tecrube dolayisi ile kurtlardan korkuyorsa ne olacak ?
Tabi ki enerjiniz dustugu vakit cinler sizi korku furyasi ile istila etmek icin kurt gibi goruneceklerdir.

Cinler sizde olani size karsi kullanabilirler ve sizin zanlariniz uzerinen sizi yine kendiniz ile kilitlemeye calisirlar.

Felak ve Nas zaten bu yuzden online ve offline dualardir. Biri sizin kendi beseri, psikolojik ve fizyolojik belalardan korurken digeri sihir,buyu, vesvese gibi ruhani alemin uzantilarindan kaptiginiz interaktif enerjilerden korur. Ben buna online koruma diyorum.

D

DAİMON

@DAİMON

Yazının sahibinin inanışına göre o paragrafta kullandığı dil cinlerin kendi aralarında kullandıkları lisandan alıntı.

Hiç alıntı yapılmamış doğrudan yazdırmışlar.:) Çünkü çok sinsi bir yazı bu. İnsanın burnuna kötü kokular geliyor. Hayvan kılığına girdiklerini aşagı yukarı bir çok kimse bilir. Köy yerlerinden tutun da şehirlere kadar. Böyle abartılacak bir durum olmadıgı halde kalplerimize korku salıyorlar.

D

DAİMON

Konuyla alakalı oldugu için anlatmak istiyorum. Bir keresinde youtube dan Salih Memişoğlu nu izlemiştim. Cin kabilelerini ve onların halini anlatıyordu. Neyse 50 dk bir şeydi heralde, izledik. Kardeşimle de bazı bazı mütalaa ediyorduk bazen de gülüyorduk. Korku hissi yoktu ama tedirginlik ara ara gidip geliyordu. Odama geçtim sadece dinlediklerim beynimde dönüp dolaşıyordu hepsi bu. Yorganı agzıma kadar çektim sırt üstü uyuyordum. O gece rüyamda ilk defa karabasan dedikleri şeyi yaşamıştım. Çok kısa ayetel kürsi nin daha 'a' sını bile bitirmeden rüya bitmişti. İlk ve tekti ama o video üzerine olmuştu. Demek ki beslendikleri bir şeyler var. Yani burada kimse yalan söylemiyor. Gereksiz merakta iyi değil.
Bu yaşıma kadar başıma hiç bir paranormal olay gelmedi, gelmesin de... Ne benim ne sizin.

EkSen

Kayıtlı Üye
@DAİMON

Kısa sanmış olabilir misin? Soruyorum çünkü benzer bir hadise de ben yanılmıştım.
Vakti zamanında kızım eşimle bizim yatağımız da yatarken ben de kızımın yatağında uyuduğum bir gece arkadaşlardan biri baskına gelmişti. Tabi biraz da duruma alışık ve özgüvenim olduğu için ayetel kürsi okumaya başlamıştım. Ve aynen senin gibi daha duanın yarısına bile gelmeden arkadaşı kovmuştum. Sabah olduğunda eşim bana " niye bağırıp durdun gece boyunca? " diye sormuştu. Bende bağırmadığımı sadece karabasanın geldiğini ama onu hemen kovduğumu anlatmıştım. Ben sanıyordum ki iradem o kadar güçlenmişti ki gelen varlığı zorlanmadan kovabiliyordum :)
Eşimse bana en az yarım saat boyunca yarım yamalak dua okumaya çalıştığımı ama her defasında başaramayıp tekrar baştan okumaya çalıştığımı duyduğunu söylemişti.
Yani demem o ki bu arkadaşlar beyinle öyle bir oynarlar ki sen onlara bir şey vermediğini sanırsın ama onlar alacaklarını çoktan almış olurlar.
Neyse geçmiş olsun.

D

DAİMON

Kısa sanmış olabilir misin?
Anlattıklarından sonra hiç emin değilim. Zaten neden geldiler ki? Hala bi sebep bulabilmiş değilim. Sanki ne dedik, herkes haklarında konuşuyor bi ben mi sorun oldum yani. ?
Ayrıca ne alıp gidiyorlar bizden, enerjimizi mi?
Birde zamanında biz öğrenci evindeyken bir sürü arkadaşa karabasan gelirdi hiçbirinin sesi çıkmazdı. Sizin sesi nasıl duydular?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Aslında kendi kendini bir çekim merkezine dönüştürüyorsun Daimon. Eğer ilgini ve dikkatini istemsiz bile olsa belli bir şeye yoğunlaştırırsan, çekim yasası devreye girer. Veya bir insana odaklandığında sana doğru döndüğünü fark edersin, çünkü enerjini o yöne doğrultup sinyal göndermiş oluyorsun.

Yine bunu yaşayarak deneyimlemiş birisi olarak söylüyorum. Zamanında aynalar ile çalışmışlığım olmuştu. Onların bir şekilde kullanılabileceğini düşünüyordum. Bu yüzden görüntüme odaklanma, aynanın içinden farklı mekanları görmeyi çalışmak gibi bir çok farklı şey denedim. Ama bunların bir sonucu da oldu.

Ben şu an kendi evimi koruma altına alırken aynalara özellikle dikkat ediyorum mesela. Demek istediğim, eğer bu konular seni huzursuz ediyor ise dikkatini başka şeylere vermelisin. Köklerine, çeşitlerine ve daha bir çok detaylarına kadar araştırıyorsan, olası durumları yaşamaya da hazırlıklı olman gerekir.

Psikite

Kayıtlı Üye
Sanıyorsam bu konu 2013 yılında açılmıştı,oradan alıntı yapmışsınız. O tarihte okuduğum ve cidden kurtlara merak salmamı sağlayan bir konuydu.

EkSen

Kayıtlı Üye
Anlattıklarından sonra hiç emin değilim. Zaten neden geldiler ki? Hala bi sebep bulabilmiş değilim. Sanki ne dedik, herkes haklarında konuşuyor bi ben mi sorun oldum yani. ?
Ayrıca ne alıp gidiyorlar bizden, enerjimizi mi?
Birde zamanında biz öğrenci evindeyken bir sürü arkadaşa karabasan gelirdi hiçbirinin sesi çıkmazdı. Sizin sesi nasıl duydular?

Yattığım yerde bağırıp çağırmışım ki benim durumum biraz farklıdır. Yani genelde bu arkadaşlar geldiklerinde küfür ederim çokça, bazen de dua ederim. Bazı insanlar korktuklarında donup kalırlar bazıları da saldırırlar. Ben saldıran kısmındayım.