Bir uygulama yaptım ama 1-2 sorum olacaktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zero2900

Kayıtlı Üye
9 yıldır görüşmediğim ilkokul arkadaşım dan hoşlanmaya başladım ve aramızdaki muhabbetin ilerlemesi için bir duayı 100 kere okudum (tarif edildiği şekilde) Ancak bunun ne kadar amaçsız olduğunu yeni anlayabildim şayet ben kıza henüz açılmadım yüzyüze görüşmedik beni red bile etmemişken böyle birşey yaptım. Dn sabah yaptım ve dün akşamdan beri kızdan haber alamadım. Sevgili Schz yanıtlamıştı ancak kendisi herhangibir dine mensup olmadığı için birde ayrıca sormak istedim sizlere.

Kızdan haber alamıyorum ters tepip iğice benden uzaklaşmış olabilir mi?
Bu yaptığım işlem büyüye girer mi? Yaptığım tam olarak ayeti 100 kere sevdiğim kişinin beni sevmesini dileyerek okumam.

Eğer ters tepme söz konusu ise bunu telafi etmek mmkün müdür? Ve bu tip dua ile yapılan uygulamaların islamda yeri nedir?

Bu tip uygulamalar yapıldığında kişinin kişiye bağlanması için onu görmesi gerekir mi? Yani kızla daha çok samimi olmadığımız için zaten şuan yüz yüze görüşmemiz mmküün görünmüyor o nedenle sormak istedim.

Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekküür ederim.

biard

Kayıtlı Üye
islamiyete göre irade kontrolü için yapılan her şey büyüdür. Dua ayet ve esmalarla da büyü olur.

zero2900

Kayıtlı Üye
islamiyete göre irade kontrolü için yapılan her şey büyüdür. Dua ayet ve esmalarla da büyü olur.

Hadi ya :S Bu kötü oldu ama verdiğin bilgi için teşekkür ediyorum en azından artık neyi yapmamam gerektiğini biliyorum. Umarım yaptığım şey ters tepip kızı iğice kendimden uzaklaştırmamışımdır. :S

thales

Kayıtlı Üye
Büyü'nün yarım tutması diye birsey var mıdır.? Yani , geri döndürmek veyahut lanetlemek için yapılan maji'lerde sonuçlar net'midir. ya tutar yada tutmaz evet ama dönmesini istedğimiz kişinin aklına düşürdük ama inadını,öfkesini kıramadık ve dönmedi yada öldürmedik sakat bıraktık misali..böyle alternatif durumlar mevcut mu.?

AJA

Elit Üye
Ya tutar ya tutmaz. Ortası yoktur bildiğim kadarıyla.Yanlız sizin henüz ne yaptığınızı bilmemiş olmanız tutup tutmamasından daha acı bir durum.Siteyi araştırmanızı öneririm.

thales

Kayıtlı Üye
Benim ne yaptığımı mı bilmeme hakkım yok mu.? Bilmiyorum ve öğrenmek istedim ama ve lakin
ben bir uygulama yaptımda demedim ki sayın AJA,
yeni başlık açılmaması adına buradan sordum.

AJA

Elit Üye
Benim ne yaptığımı mı bilmeme hakkım yok mu.? Bilmiyorum ve öğrenmek istedim ama ve lakin
ben bir uygulama yaptımda demedim ki sayın AJA,
yeni başlık açılmaması adına buradan sordum.

Yazmış olduğum cevap size değildi sayın thales :)

Zero2900 'a belirtmiştim ne yaptığınızı bilmelisiniz diye..

İyi forumlar.

nejceza

Kayıtlı Üye
yaptığınız uygulama büyü havas alimleri muhabbet uygulamalarının kişinin kendine helal olan yani evli olduğu kimselere yapılmasını caiz görmüşlerdir gerisi haramdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...