Basit Demon davet etme kılavuzu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security
Bu kılavuzun kolay olması amaçlanmıştır.

Magick'in güvenli olup olmadığından veya risk almanız gerekip gerekmediğinden emin değilseniz, bir çağrı yapmayın, aksi takdirde daha endişeli ve mutsuz olabilirsiniz.

Her şeyden önce ihtiyacınız olacak şeyler:
  • Davet etmek istediğiniz Demonu detaylı araştırarak onu tanıyın. Sigilini + Enni her şeyini bulun.
  • siyah veya kırmızı kalem
  • bir parça temiz kağıt
  • ayin sırasında not almak için bir defter
  • bu notları almak için bir kalem
  • gün batımından sonra yalnız kalma zamanı. Yan odada bir çocuk, yaşlı bir kişi veya hasta bir kişi varsa, güvende olmak için bir daveti yapmayın
  • Bir tane mum.

NOT: Bir ruhu davet ettiğinizde, bu dünyaya girebilmeleri için onlara biraz enerji vermelisiniz. Bu, onların almaları için bir şekil HAYAL ETMENİZ gerektiği anlamına gelir. Bu, birinin yaşaması için bir ev yapmak gibidir.

Bir Demon Nasıl Davet Edilir:

Siyah veya kırmızı mürekkeple küçük bir kağıda Demonun Sigilini çizin. Olanları kaydetmek için kullandığınız not defterine Demonun enni yazın. Yıkanın ya da banyo yapın ve temiz giysiler giyin ya da sahip olduğunuz en iyi giysileri giyin. Bir kalemle defterinizi hazırlayın. Herhangi bir mum yakın. Işıkları kapatın, böylece parlak ışıktan rahatsız olmazsınız.

Basit Çağrışım:

1. Yukarıda sıralananlara sahip olduğunuzdan emin olun ve ardından rahatlayın ve kesintiye uğramayacağınız bir zaman ve yer bulun. Güneş battıktan sonra başlamak en iyisidir.

2. Güneye bakın. Ayağa kalkın veya oturun, ancak ayağa kalkarsanız daha güvende ve daha az savunmasız hissedebilirsiniz.

3. Demonun görünmesini istediğiniz yere doğru sağ kolunuzu uzatın:

a4094fbd15df209a0c15a512af2f8784de08616a.jpeg

4. 3 kez ara, “(Demonun adı) gel, önümde belir, (Demonun adı) gel, önümde belir, (Demonun adı) gel, önümde belir.” Bunu size en doğal gelen dilde yapın.

5. Sonra, çağırdığınız Demonun enn'ini tekrarlamaya başlayın

6. Enn'yi tekrarlarken ileri geri sallanmak yararlıdır.

7. Bunu kısa bir süre yaptıktan sonra, sigiline bakın ve enn'sini tekrarlarken buna bakmaya devam edin.

8. Sonra kendini hazır hissettiğinizde önünüze bakın.

9. Önünüzde duran bir adamı hayal edin, böyle bir pelerin giyiyor ve boynuzları var:

a6c83de32576ca228322d5fff37b9bb348a3a8d5.jpeg

Görselliştirmeyi basit tutun.

10. Enn'yi tekrarlamaya devam edin ve tekrar tekrar, “(Demonun adı) gel, önüme çık” 3 kez daha diyin.

11. Bunları yaparken önünüzde duran ruhu görselleştirmeye devam edin.

12. Görselleştirdiğiniz ruhu hareket edip etmediğini izleyin. Gözlerin parladığını veya hareket ettiğini veya bir jest yaptığını görebilirsiniz. Zihninizde sesler veya kelimeler duyabilirsiniz. Gördüğünüz, duyduğunuz veya hissettiğiniz her şeyi not defterine yazın.

13. İsteğinizi ruha 3 kez söyleyin. Yüksek sesle veya düşüncelerinizin içinde konuşun. İşe girmek istediğiniz saygın bir iş adamıyla konuşuyormuş gibi kendinize güvenerek ve kibarca konuşun.

14. Hareket edip etmediğini veya herhangi bir sembol, ışık parlaması veya başka bir şey görüp görmediğini görmek için tekrar izleyin. Gördüğünüz, duyduğunuz veya hissettiğiniz her şeyi yazın.

15. Zamanın geldiğini ve dileğinizi dile getirdiğinizi ve duyulduğunu hissettiğinizde sağ elinizi bir kez daha ruha doğru kaldırın.

16. 3 kez “Teşekkür ederim (Demonun adı), şimdi huzur içinde yola çık” deyin

ddce30702f443054a8a0db384b0ae29b4ec521a3.jpeg

17. ellerinizi bir kez çırpın ve başınızı eğin.

18. Geriye baktığınızda ruhun şeklinin uzaklaştığını ve uzaklaştığını veya sizi terk etmek için bir kapıdan geçtiğini hayal edin.

19. Ellerinizi tekrar çırpın ve tüm enerjinin temizlendiğini ve odanın aydınlandığını görselleştirin.

20. Sonra mumları üfleyin ve yemek yiyin veya yürüyüşe çıkın yani istediğinizi yapın.

21. Herhangi bir aktivite yaptıktan sonra daveti yaptığınız oda garip geliyorsa, sağ elinizi uzatın, avucunuzu yukarı kaldırın ve avucunuzda bir ışık küresi hayal edin.

b8caf5eb2787fdd25ff3d9ca65da74affebdde65.jpeg

22. Topunuzun güzel beyaz ışıkta dışa doğru patladığını ve gölgeleri ve garip hissi ortadan kaldırdığını hayal edin.

Bu davet etme kılavuzunu yapan arkadaşlar sorunuz olursa veya yapmadan önce sorularınız olursa pm atarak veya yorumlardan sorabilirsiniz.

Kişisel görüşlerim:

1. Size birkaç kez yardım edene kadar bir ruhla anlaşma yapmayın.

2. Bir şekilde iletişim kuramıyorsanız, bir ruhla anlaşma yapmayın.

3. Yeni başlayan biri olarak bir ruhla seks yapmayın. Seks, enerji alanınızı açar ve bu ruha takıntılı hale gelebilir ve sonunda onlar için çalışmaya başlayabilirsiniz.

4. Size yardım edene ve onlara güvenebileceğinizden emin olana kadar kanınızı bir ruha sunmayın. Kan çok önemlidir, israf etmeyin.

5.Bunlar, yaygın sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır, daha sonra daha fazla deneyime sahip olacaksınız ve sizin için neyin doğru olduğuna karar verebilirsiniz.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bir demon, yani DEMON. Arkadaşlar, bir atom bombası gucundedir. Dna diziliminiz doğuştan bu şekilde bir enerjiye dayanabilecek şekilde değilse maalesef her şey beyhude.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
@wildweaselmw. Senin ile dost olabilir miyiz ? Bu konular hakkında ciddi ilgileniyorum bana yardımcı olurmusun klavuz öğretmen olarak senden rica ediyorum

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security
Dostum neler yaşadın neler tecrübe ettin anlatabilirmisin gerçekten merak ediyordum teşekkürler
En son bu yöntemi kullanarak Kral Belial'ı invoke etmiştim ve gerçekten burada bahsettiğim bu yöntem çok işlevli ve güzel ancak şuan bu yöntemi kullanmıyorum.

Bu varlıklara ilgin var mı tam bilmiyorum ancak invoke düşünüyorsan bu yöntemi tavsiye ederim. Yeniler için baya işlevli.

Ek olarak, burada "Demonlar hakkında" denilen şeylere pek kulak asmamanı tavsiye ederim. Bu varlıklar burada bahsedildiği gibi olmadığını kendim yaşayarak gördüm. 2 yıldır çok sıklıkla olmasa da bu varlıklarla çalışıyorum ara sıra. Hatta ilk deneyimimi bu forumda paylaşmıştım geçmişte açtığım konulara bakabilirsin.

Muhtemelen buradaki birçok insan dediğime katılmayacaktır ancak şunu içtenlikle diyebiliyorum: bu varlıklara saygılı olduğun sürece harika ve çok güzel eğitmen oluyorlar.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
En son bu yöntemi kullanarak Kral Belial'ı invoke etmiştim ve gerçekten burada bahsettiğim bu yöntem çok işlevli ve güzel ancak şuan bu yöntemi kullanmıyorum.

Bu varlıklara ilgin var mı tam bilmiyorum ancak invoke düşünüyorsan bu yöntemi tavsiye ederim. Yeniler için baya işlevli.

Ek olarak, burada "Demonlar hakkında" denilen şeylere pek kulak asmamanı tavsiye ederim. Bu varlıklar burada bahsedildiği gibi olmadığını kendim yaşayarak gördüm. 2 yıldır çok sıklıkla olmasa da bu varlıklarla çalışıyorum ara sıra. Hatta ilk deneyimimi bu forumda paylaşmıştım geçmişte açtığım konulara bakabilirsin.

Muhtemelen buradaki birçok insan dediğime katılmayacaktır ancak şunu içtenlikle diyebiliyorum: bu varlıklara saygılı olduğun sürece harika ve çok güzel eğitmen oluyorlar.
Çokta yerinde bi yorum bence. Teşekkürler ama bi sorum var. Dilekçe yöntemini denedin mi? İnfernalın yöntemi.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye

Bana yardımcı olmanı çok isterim öğretmeni. Mesaj kalkmış forum da nasıl konusabiliriz ki ?

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security
Dilekçe yöntemini denedin mi? İnfernalın yöntemi.
Konuyla alaksız, keşke hala Infernal burada olsaydı da bir teşekkür edebilseydim kendisine....

her neyse, Infernal'ın dilekçe yöntemini denemedim ancak farklı ve işlevli bir yöntem kullanıyorum. Konu olarak buraya açabilirim bu yöntem için.

Ama Infernal'ın bahsettiği yöntem sağlam bir yönteme benziyor.

Mesaj kalkmış forum da nasıl konusabiliriz ki ?
idk. Yetkililerle konuşmak gerek.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Konuyla alaksız, keşke hala Infernal burada olsaydı da bir teşekkür edebilseydim kendisine....

her neyse, Infernal'ın dilekçe yöntemini denemedim ancak farklı ve işlevli bir yöntem kullanıyorum. Konu olarak buraya açabilirim bu yöntem için.

Ama Infernal'ın bahsettiği yöntem sağlam bir yönteme benziyor.

idk. Yetkililerle konuşmak gerek.
Talep bölümüne konu açtım izin için urumdan mesaj bekliyom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...