Bakım hakkında

Beylane

Kayıtlı Üye
merhaba forum üyeleri

internette biriyle tanıştım kendisi havasçı oldugunu söylüyor. Bana bakım ister misin dedi. Olur dedim. Bilgilerimi verdim. Bana 'ne öğrenmek istiyorsun' dedi. Bende sevdigimle neden ayrıldık diye soru sordum. O bana dediki bakımda bu gibi bilgiler olmaz benim bakımım sadece musallat büyü var mı yok mu dedi. Bende uğrak musallat varmış öyle diyor. Yani günün bellir bir saatlerde uğrayıp gidiyormuş. Sizce dogru mu söylüyor? Bakımda benim sordugum sorular sorulmaz mı ?.

moonshine

Kayıtlı Üye
merhaba forum üyeleri

internette biriyle tanıştım kendisi havasçı oldugunu söylüyor. Bana bakım ister misin dedi. Olur dedim. Bilgilerimi verdim. Bana 'ne öğrenmek istiyorsun' dedi. Bende sevdigimle neden ayrıldık diye soru sordum. O bana dediki bakımda bu gibi bilgiler olmaz benim bakımım sadece musallat büyü var mı yok mu dedi. Bende uğrak musallat varmış öyle diyor. Yani günün bellir bir saatlerde uğrayıp gidiyormuş. Sizce dogru mu söylüyor? Bakımda benim sordugum sorular sorulmaz mı ?.
Bana kalırsa çok büyük bir hata yapmışsınız. Bilgilerinizi kolay bir şekilde kimseye vermemeniz lazım. Karşınızdaki kişinin gerçek amacını bilemezsiniz. Belki de musallat durumu yokken kendisi musallat edecek. Ayrıca uğrak musallatı da ilk duyuyorum. Napıyormuş kapıdan 5 dk uğrayıp gidiyormuymuş yoksa 5 çayı içmeye mi geliyormuş? Tuhaf. Musallat ya vardır ya da yoktur. Yanlış mı düşünüyorum? Bilgili olanlar cevap verecektir mutlaka. Ben de merak ettim.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Siz toy musunuz?

İnternetten buldugunuz böyle şahıslara bilgi verilir mi?

Neden herkese inanıyorsunuz?

Hiç mi akıl danıştığınız büyüğünüz yok. Bu ne böyle aklınıza her geleni yapıyorsunuz?
Bismillahirrahmanirrahim vallahi şoklardayım. Bu kadarı pes ama Beylane.

RamaEl

Kayıtlı Üye
merhaba forum üyeleri

Para avcıları dolu etraf seni panik etmek istiyor ciddiye alma musallat olursa sürekli basın ağrır uyuyamazsın gergin olursun sürekli korku içinde olupta musalata odaklanma sevgiler

merhaba forum üyeleri

Ve kanallarınızı tanımadığınız /guvenmediginiz insanlara açmayın enerjinize zarar verebilir varsa üzerinde bir varlık veya kötü enerji size yansiyabilir

Beylane

Kayıtlı Üye
Ve kanallarınızı tanımadığınız /guvenmediginiz insanlara açmayın enerjinize zarar verebilir varsa üzerinde bir varlık veya kötü enerji size yansiyabilir

güvenemiyoruzki belki bu kişi iyidir diye diye herkese bilgileri verdik nerdeyse

Enerjisinerji

Banlı Kullanıcı
Bana 'ne öğrenmek istiyorsun' dedi. Bende sevdigimle neden ayrıldık diye soru sordum. O bana dediki bakımda bu gibi bilgiler olmaz benim bakımım sadece musallat büyü var mı yok mu dedi.
Yani sana söyleyeceği şey büyü var veya yok.Ki para koparmak için kesinlikle var diyecek.Belli ki dolandıracak.Instagramda bunlardan çok var.Önce iban atıyorlar.Sonra işleme başlarız diyorlar.İnstagram üzerinden bunlardan birini işletmiştim.Güya Eşime bağlama kaynanama dil bağlama yaptıracaktım. 2.500. ₺ den aşağı olmaz dedi.Hocam dedim o kadar yok.En son 1.500 e anlaştık.Zaten malzeme 1.000 tl dedi.Dedim hocam ne alacaksınız dedi ki kaşık ama bu çok özel bi kaşık.Zaten wp falan vermiyor.Kaynanamı anlattım görümcelerimi anlattım.Kocamın Rus sevgilisini anlattım.Ara ara şüphelendi ama konduramadı.En son esenler ziraatten fotoğraf atmıştı.Ben parayı gönderdim hesapta sıkıntı var dedim.Öyle inanmış parayı gönderdiğime.Dalga geçtiğimi anlayınca da; başına geleceklerden ben sorumlu değilim bunu sen istedin yazmıştı.Bak bak tehdite bak.Cinlerini salacak üstüme şerefsiz.Eğer gün olur bu yazıyı okursa ona sadece şunu söylemek istiyorum; Hocam eşim beni Rus bi kadınla aldatıyor. İsterseniz mesajla iban atın işlem yaptıracağım hahahahaahahhahahah

Beylane

Kayıtlı Üye
Yani sana söyleyeceği şey büyü var veya yok.Ki para koparmak için kesinlikle var diyecek.Belli ki dolandıracak.Instagramda bunlardan çok var.Önce iban atıyorlar.Sonra işleme başlarız diyorlar.İnstagram üzerinden bunlardan birini işletmiştim.Güya Eşime bağlama kaynanama dil bağlama yaptıracaktım. 2.500. ₺ den aşağı olmaz dedi.Hocam dedim o kadar yok.En son 1.500 e anlaştık.Zaten malzeme 1.000 tl dedi.Dedim hocam ne alacaksınız dedi ki kaşık ama bu çok özel bi kaşık.Zaten wp falan vermiyor.Kaynanamı anlattım görümcelerimi anlattım.Kocamın Rus sevgilisini anlattım.Ara ara şüphelendi ama konduramadı.En son esenler ziraatten fotoğraf atmıştı.Ben parayı gönderdim hesapta sıkıntı var dedim.Öyle inanmış parayı gönderdiğime.Dalga geçtiğimi anlayınca da; başına geleceklerden ben sorumlu değilim bunu sen istedin yazmıştı.Bak bak tehdite bak.Cinlerini salacak üstüme şerefsiz.Eğer gün olur bu yazıyı okursa ona sadece şunu söylemek istiyorum; Hocam eşim beni Rus bi kadınla aldatıyor. İsterseniz mesajla iban atın işlem yaptıracağım hahahahaahahhahahah

ahahah dolandırıcıysa ihbar edin büyük cezası var. geçenlerde erol tangut denen dolandırıcı 33yıl yedi milleti allah kitaptan bahsedip taciz ediyormuş

moonshine

Kayıtlı Üye
ahahah dolandırıcıysa ihbar edin büyük cezası var. geçenlerde erol tangut denen dolandırıcı 33yıl yedi milleti allah kitaptan bahsedip taciz ediyormuş
Ben bu adamı duydum ama nereden duydum acaba? Müge Anlı'da mı ki?

4

43887

merhaba forum üyeleri

Sorunuz farklı bakım sistemleri ile uzman bakımcılar tarafından cevaplanabilir. Tarot, Astroloji, Katina, su, duru görü vs gibi. Havvas ilmi ile uğraşan kisiden sorunuzun yanıtını istemissiniz alamamışsınız o zaman vazgeçin. Baktırmayın. Her işte olduğu gibi bu alanda da kişiyi yanıltan yanlış yola sürükleyeyen kişiler olabiliyor. Kişiyé gel seni şifalayalım derken bilinçaltını kirletebiliyorlar. Malesef bu tip sahtekarlar yüzünden kadim bilgiler, ilim sahipleri, kehanet yapanlar hepsi aynı kefeye konup eleştiriye maruz kalıyor. Tavsiyem uzman olarak görmediğiniz kişilerden bakım talebinde bulunmayınız. Teknoloji gelişti danışacagınız kişi ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Zor değil. Üstadları kim, eğitimleri vs. bir şekilde bilgi edinilebilir. Bunlar önemli kriterler?
Sevgi ve ışık ile...