bacağımdaki mühür

Denisa

Kayıtlı Üye
arkadaşlar herkese merhaba. Bacağımda gemi dümenine benzeyen bir mühür cikti anlamı nedir bilenler yardımcı olabilir mi fotoğrafı bırakıyorum yardımcı olmak isteyenler icin

Ekli dosyalar

• IMG-20200408-WA0000.jpg
    IMG-20200408-WA0000.jpg
    43.4 KB · Görüntüleme: 144

Denisa

Kayıtlı Üye
dün çıktı sanırım dün gördüm ben

fako

Kayıtlı Üye
Çok enteresan. Bu şekilde bir mühür hiç görmedim. Ancak düzenli değil daha çok leke benzeri bir mühürle karşılaştım. Daha çok adak adayanların yaşadığı bir durum. Ancak sizinki çok düzenli ve tertipli bir şekilde duruyor. İlgimi çekti bu konu. Gelişme veyahut değişiklikler yaşanırsa günceller misiniz?
Düzenleme: Bana daha çok, insan ürünü gibi geldi. Normal bir durum olabilir de acaba yaptığınız herhangi bir şey yeni mi etki gösteriyor? Ben yakma gibi mesela.

Mavigökyüzü

Kayıtlı Üye
Çok ilginç gerçekten sanki ateşle o şekli ısıtıp vücudunuza basmışlar gibi biraz yanık gibi görünüyor hafiften bı arada yanma falan var mı

Mavigökyüzü

Kayıtlı Üye
Üst üste mesaj olucak ama araştırdım şöyle bir şey buldum

Edit: yalnız şimdi fark ettim seninkinde altı tane var

İsmi Dharma Tekerleği
Budizmin sembolü dür, budist inancına göre acıdan ve ızdırap dan kurtulmak için 8 aşamalı yol izlenmelidir. Sekiz Aşamalı Asil Yol anlamına da gelir.
Yol, kişiyi uyanış ve özgürleşmeye götüren bir yöntem olarak daha önce gelmiş tüm Budalar tarafında uygulanmıştır. Buda daha sonra takipçilerinin de aydınlanmaları için onlara bu yolu öğretmiştir.
Genel olarak Sekiz Aşamalı yol üç kümeye ayrılarak açıklanmaktadır. Buna göre ilk iki aşama, Doğru Görüş ve Doğru Niyet bilgelikle ilgili, Doğru Söz, Doğru Eylem ve Doğru Kazanç ahlakla ilgili, Doğru Çaba, Doğru Dikkat ve Doğru Konsantrasyon ise konsantrasyon ile ilgili olan aşamalar olarak sınıflandırılır.

Son düzenleme:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Beden de çıkan yanık izleri, tırnak izi, sonradan oluşan doğum lekesine benzer kızarıklık gibi pek çok vaka vardır.
Stigmata olayına benzer. Tabi hristiyanlık ile ilgili bir kavram bu. Yani İsa’nın yaralarına benzer yaralar bası kişilerde kendi kendine oluşması İLE ilgili bir durum.
İşaretlenme olarak özetleyelim biz bu durumu.

doğal olmayacak kadar simetrik. Yanık dövmeler var onun gibi duruyor. Bazı kişiler boya ve iğne ile değil metali ısıtarak deriye basıp yanık İLE Dövme yaptırıyor. Onun gibi duruyor.

ilk bakışta akla gelen. Kendi kendine yaptığınız. Çok fazla simetrik çünkü ve iyileşme belirtisi göstermeye başlamış. Yani fiziksel bir ısı aracı kullandığı iÇin fizik plana ait bir iz olduğunu düşünüyorum.

ikinci olarak başkasının size bunu yapması lakin böyle bir işlem yapılırken bir uyuşturucu madde etkisinde değilseniz ya da uyurgezer mutlaka hissederdiniz.

Konuyu Nasıl olduğunu bilmediğinizi bildirerek açtığınız iÇin kendiniz yapmadığını varsaymak durumunda kalıyoruz.

çark sembolü;

gemi dümeni de bir çarktır aslında.

Kader çarkı olarak da kabul edilir.

çarkların dönmesi ile yol almak, yolda olmak, yeni yol oluşturmak, saat gibi pek çok mekanik aletin çalışmasını sağlayan yine çarklardır. İnşa etmek, şekil vermek, güç ve destek alarak zorlanılan bir işi halletmek gibi anlamlara gelir.

Beş uçlu, 6 uçlu, 8 uçlu, 12 uçlu gibi Farklı şekilerde pek çok kültür ve inanç sistemin de karşılaşırız.

güneşe benzediği için eril enerji kabul eden de var.

daire şeklinde olduğu iÇin cinsiyetsiz ( ilahi, meleksi) olarak kabul eden de.

uçları o kültür ya da inanç sistemin de Farklı anlamlar içerir. Kaderin, yolun ya da üstün gücün adımlarını sembolize eder.

İyilik yap
Yalan söyleme
Aşırıya kaçma vs vs gibi
Dediğim gibi pek kültür ve inanç uçlarına Farklı anlamalar yüklüyor.

kader çarkının ortak anlamı, kaderin bir çark gibi işlediği, bir düzen ve nizam iÇin de olduğunu, kaderin Güçlü sistemine olan inancı ve değiştirebilir kaderin varlığını anlatır.
Eğer kaderin de değiştirmek istediğin şeyler var ise şuan ne yapıyorsan onu yapmaya devam etme uyarısında bulunur. Eğer yaptığın şey istediğine ulaşmak iÇin doğru yol ise kaderini değiştirme ve ne yapıyorsan onu yapmaya devam et der.

Denisa

Kayıtlı Üye
Çok enteresan. Bu şekilde bir mühür hiç görmedim. Ancak düzenli değil daha çok leke benzeri bir mühürle karşılaştım. Daha çok adak adayanların yaşadığı bir durum. Ancak sizinki çok düzenli ve tertipli bir şekilde duruyor. İlgimi çekti bu konu. Gelişme veyahut değişiklikler yaşanırsa günceller misiniz?
Düzenleme: Bana daha çok, insan ürünü gibi geldi. Normal bir durum olabilir de acaba yaptığınız herhangi bir şey yeni mi etki gösteriyor? Ben yakma gibi mesela.
yk herhangi bisey yapmadım birden gördüm herhangi kaşınma filanda 0lmadı tamamen tesadüfen gördüm

Çok ilginç gerçekten sanki ateşle o şekli ısıtıp vücudunuza basmışlar gibi biraz yanık gibi görünüyor hafiften bı arada yanma falan var mı
hayır y0k

Üst üste mesaj olucak ama araştırdım şöyle bir şey buldum

Edit: yalnız şimdi fark ettim seninkinde altı tane var

İsmi Dharma Tekerleği
Budizmin sembolü dür, budist inancına göre acıdan ve ızdırap dan kurtulmak için 8 aşamalı yol izlenmelidir. Sekiz Aşamalı Asil Yol anlamına da gelir.
Yol, kişiyi uyanış ve özgürleşmeye götüren bir yöntem olarak daha önce gelmiş tüm Budalar tarafında uygulanmıştır. Buda daha sonra takipçilerinin de aydınlanmaları için onlara bu yolu öğretmiştir.
Genel olarak Sekiz Aşamalı yol üç kümeye ayrılarak açıklanmaktadır. Buna göre ilk iki aşama, Doğru Görüş ve Doğru Niyet bilgelikle ilgili, Doğru Söz, Doğru Eylem ve Doğru Kazanç ahlakla ilgili, Doğru Çaba, Doğru Dikkat ve Doğru Konsantrasyon ise konsantrasyon ile ilgili olan aşamalar olarak sınıflandırılır.
teşekkür edeirm :)

Beden de çıkan yanık izleri, tırnak izi, sonradan oluşan doğum lekesine benzer kızarıklık gibi pek çok vaka vardır.
Stigmata olayına benzer. Tabi hristiyanlık ile ilgili bir kavram bu. Yani İsa’nın yaralarına benzer yaralar bası kişilerde kendi kendine oluşması İLE ilgili bir durum.
İşaretlenme olarak özetleyelim biz bu durumu.

doğal olmayacak kadar simetrik. Yanık dövmeler var onun gibi duruyor. Bazı kişiler boya ve iğne ile değil metali ısıtarak deriye basıp yanık İLE Dövme yaptırıyor. Onun gibi duruyor.

ilk bakışta akla gelen. Kendi kendine yaptığınız. Çok fazla simetrik çünkü ve iyileşme belirtisi göstermeye başlamış. Yani fiziksel bir ısı aracı kullandığı iÇin fizik plana ait bir iz olduğunu düşünüyorum.

ikinci olarak başkasının size bunu yapması lakin böyle bir işlem yapılırken bir uyuşturucu madde etkisinde değilseniz ya da uyurgezer mutlaka hissederdiniz.

Konuyu Nasıl olduğunu bilmediğinizi bildirerek açtığınız iÇin kendiniz yapmadığını varsaymak durumunda kalıyoruz.

çark sembolü;

gemi dümeni de bir çarktır aslında.

Kader çarkı olarak da kabul edilir.

çarkların dönmesi ile yol almak, yolda olmak, yeni yol oluşturmak, saat gibi pek çok mekanik aletin çalışmasını sağlayan yine çarklardır. İnşa etmek, şekil vermek, güç ve destek alarak zorlanılan bir işi halletmek gibi anlamlara gelir.

Beş uçlu, 6 uçlu, 8 uçlu, 12 uçlu gibi Farklı şekilerde pek çok kültür ve inanç sistemin de karşılaşırız.

güneşe benzediği için eril enerji kabul eden de var.

daire şeklinde olduğu iÇin cinsiyetsiz ( ilahi, meleksi) olarak kabul eden de.

uçları o kültür ya da inanç sistemin de Farklı anlamlar içerir. Kaderin, yolun ya da üstün gücün adımlarını sembolize eder.

İyilik yap
Yalan söyleme
Aşırıya kaçma vs vs gibi
Dediğim gibi pek kültür ve inanç uçlarına Farklı anlamalar yüklüyor.

kader çarkının ortak anlamı, kaderin bir çark gibi işlediği, bir düzen ve nizam iÇin de olduğunu, kaderin Güçlü sistemine olan inancı ve değiştirebilir kaderin varlığını anlatır.
Eğer kaderin de değiştirmek istediğin şeyler var ise şuan ne yapıyorsan onu yapmaya devam etme uyarısında bulunur. Eğer yaptığın şey istediğine ulaşmak iÇin doğru yol ise kaderini değiştirme ve ne yapıyorsan onu yapmaya devam et der.
evet c0k düzgün ben ilk 0larak birinin ben uyurken bana saka yaptığını düşündüm ilk gördüğümde
snradan suyla ve bezle cıkarmya calıstm ama cıkmadı tırnağımla biraz kazıyınca 0rtası s0yuldu bakabilirsiniz

pisipisipis

Kayıtlı Üye
Bunu biraz araştırdım bir çok yerde farkli zamanlar da benzer vakalar olmuş nedeni belli değil daha çok hristiyanlıkla alakalı olduğu söyleniyor.
Ama bir yorum da bunun koruyucu melek ya da varlıkla alakalı olduğu söyleniyor ne kadar doğru bilemem.
Buna benzer olayı yasayan birine ait resim onun da bacağın da çıkmış.tmp-cam-8028510302906344210.jpg

makssenberg

Kayıtlı Üye
Bunu biraz araştırdım bir çok yerde farkli zamanlar da benzer vakalar olmuş nedeni belli değil daha çok hristiyanlıkla alakalı olduğu söyleniyor.
Ama bir yorum da bunun koruyucu melek ya da varlıkla alakalı olduğu söyleniyor ne kadar doğru bilemem.
Buna benzer olayı yasayan birine ait resim onun da bacağın da çıkmış.Ekli dosyayı görüntüle 1278
Bence iki fotoğrafta da bir nesne değerek oluşmuş bu şekiller. Neden derseniz ikisinde de şeklin bir kısmının tam oluşmadığı, silik olduğu görünüyor. Bunun sebebi, derinin düz değil kavisli olması ve de insanın bastırırken her yöne aynı basıncı uygulayamaması. Dikkat ettiyseniz iki şekilde de kenarlarda sorun var. Ortada yok, neden? çünkü orijin noktası orası. Cildiyeye gidilerek ne olduğu anlaşılabilir. Özellikle ekstrem heyecan verici bir olay yaşanırken salgılanan endorfinden dolayı acı hissi engellenir, böyle bir durumda farkına varılmadan şekil oluşmuş olabilir.

Son düzenleme:

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ek bir bilgi olarak gemi dümenleri çarkları enerji sistemleri üzerinde kadersel döngüde dış bir etki olduğunu da gösterebilir. Her zaman böyle olacak diye kesin bir bilgi olmamasına rağmen bu tür dümenler özellikle kader döngüsünde birşeyleri değiştirmek istendiği zaman kişilere uygulanan çalışmaları gösteren bir semboldür. Belki böyle bir durum da söz konusu olabilir. Şeklin çok simetrik olması da ayrıca ilginç geldi. İlk başta ben de kendinizin yaptığını düşünmedim desem yalan olur. Çünkü çok net ve simetrik bir sembol. Tabi söyleminize göre hareket etmek gerektiği için de siz yapmadığınızı varsayarak bu ihtimalin de değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Son düzenleme:

jensına

Kayıtlı Üye
Kolunun tam olarak neresinde çeneniz değiyormu bu bölgeye

gök insanı

Kayıtlı Üye
Merhaba acaba vücudunuz da çıkan iz buna mı benziyordu?

Ekli dosyalar

• 15879021350352814532831321645205.jpg
    15879021350352814532831321645205.jpg
    5 MB · Görüntüleme: 15