PAROUSİA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

marble

Kayıtlı Üye
Yaşadığımız son günler büyük sıkıntı dönemi olarak adlandırılır. Bu dönemin sonu kıyamet savaşı ile kapanacak.

Birinci mühür'ün açılacağı yıl:----
İkinci mühür'ün açıldığı yıl:1914
Üçüncü mühür'ün açıldığı yıl:1916
Dördüncü mühür'ün açıldığı yıl:1918
Beşinci mühür'ün açıldığı yıl:2020
Dumanın içinden yeryüzüne çekirgeler yağdı ve bu çekirgeler sadece tanrı'nın mührü bulunmayanlara zarar verecek beş ay sürecek

Fırat ırmağının ipleri çözüldüğü zaman insanlığın üçte biri ölecek fakat geriye kalan insanlar yine adam öldürmekten fuhuş yapamktan büyü ve hırsızlık yapmaktan tövbe etmeyecek.

Yedinci mühür açıldığı zaman PAROUSİA gerçekleşecek antlaşma sandığı görülecek ve gökteki tapınak açılacak ve dünyayı saptıran o eski yılan yok edilecek

SiriusB

Kayıtlı Üye
PAROUSİA nedir? Mitolojik varlıklar görünür olcak. Başka gezegenlere ait olanları kendi ırkdaşları yukarı alacak. Diye biliyorum.
Yılan olarak Enlil den mi söz ediyorsun

marble

Kayıtlı Üye
Bunları nerden alıyorsun. Hiç açıklamadığın için üzülmeni istemem ama dmt peygamber hastalığı belirtileri gibi sanki...
Bütün bunlar bana göklerin sahibi tarafından bildirildi olacak ve olan tüm olaylar dahil

marble

Kayıtlı Üye
Bunları nerden alıyorsun. Hiç açıklamadığın için üzülmeni istemem ama dmt peygamber hastalığı belirtileri gibi sanki...
Ben hiç kimseyim ben sadece olacak olanları görürüm yıllardır bu böyle artarak devam etti ve en sonunda yıldızlarda oturanın bilgeliği ile kutsandım

marble

Kayıtlı Üye
Kutsal kitaplarda olduğu gibi sözlerimi nasıl okursanız anlama kapasiteniz ona göre değişir düşünerek okuyun parçaları birleştirin neyin neyi ima ettiğine vakıf olacaksınız

Hades Of Gates

Kayıtlı Üye
Marble bişey sorucam yanlış hatırlamıyorsam biri Allahı gördüğünü iddia etmişti İsa’yla cennette vakit geçirdiğini. Ve onları kötülemişti. O sen miydin ben öyle hatırlıyorum? Sensen konun silinmiş ve o konu kiminse baya saçma ötesiydi.

marble

Kayıtlı Üye
Marble bişey sorucam yanlış hatırlamıyorsam biri Allahı gördüğünü iddia etmişti İsa’yla cennette vakit geçirdiğini. Ve onları kötülemişti. O sen miydin ben öyle hatırlıyorum? Sensen konun silinmiş ve o konu kiminse baya saçma ötesiydi.
ben değildim

S

Sehane

Gizemcilik oynamak eğlenceli olsa gerek. Sırlar çemberi mi bu, mühürler açılıyor :)
Kehanet hem ileri seviye bir yetenektir, hem de gerçekleştirme bakımından sanat gibi görülebilir. Çünkü işaretlerin yorumlanırken yapılmış olan en ufak bir hata bütün anlamı değiştirir. Eğer yine de bunların gerçek olduğunu düşünürsek önce ki yıllarda ne olduğu incelemek gerekir ki, ne bekleneceği kesinleşsin.

Ama dünyanın koşulları ve gidişatı doğudan esinlenme rivayetlerin oldukça dışında ilerliyor. Bunları çeşitli kanallıklar aracılığı ile öğrenebiliyoruz insanlık olarak.

marble

Kayıtlı Üye
Gizemcilik oynamak eğlenceli olsa gerek. Sırlar çemberi mi bu, mühürler açılıyor :)
Kehanet hem ileri seviye bir yetenektir, hem de gerçekleştirme bakımından sanat gibi görülebilir. Çünkü işaretlerin yorumlanırken yapılmış olan en ufak bir hata bütün anlamı değiştirir. Eğer yine de bunların gerçek olduğunu düşünürsek önce ki yıllarda ne olduğu incelemek gerekir ki, ne bekleneceği kesinleşsin.

Ama dünyanın koşulları ve gidişatı doğudan esinlenme rivayetlerin oldukça dışında ilerliyor. Bunları çeşitli kanallıklar aracılığı ile öğrenebiliyoruz insanlık olarak.
cevap bile vermeme gerek yok sana çocuk

S

Sehane

Yazdıklarınızdan kimin çocuk olduğu anlaşılıyor bence zaten .))
Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın, umarım bu ruh halinden kurtulabilirsiniz..

marble

Kayıtlı Üye
Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın, umarım bu ruh halinden kurtulabilirsiniz..
Tanrı'nın mühürlerini bilmeyen bir kişi ışığını hiç bilemez ruh halim gayet iyi buna emin olabilirsin

marble

Kayıtlı Üye
Dizilerden etkilenmeyi bıraktığın zaman konuşalım çünkü hiç bir şeyden haberin yok :)

S

Sehane

Profil fotoğrafına göre bilgi ölçmek farklı bir yaklaşım tabii.
Beni hiç tanımadan böyle konuşmanız ve ukalaca tavrınız o ışığı bulduğunuz demek oluyorsa hayatınızda başarılar diliyorum..
İyi Forumlar.

Ü

Üye silindi 69724

Rüyanda gördüğün mühürden buraya gelmiş gibi düşüncelerin.Bu mühürler gerçek olsa da emin ol kainatta küçük bir noktadır.Rüya ve enerji lafını duyunca kaçıyorum ben.İnançla kalın.

marble

Kayıtlı Üye
Henüz dört kutsal kitabı okumamış çocuklarsınız henüz yolun çok başındasınız daha aranızda mühürlerin ne olduğunu bilen bile çıkmadı saçma sapan laflarla birbirinizi avutuyorsunuz inançla kalın ışık yolunu aydınlatsın çocuk çocuk laflar henüz gerçekliğin ne olduğunun farkında bile değilsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...