Artık dayanamıyorum

Lilitschild

Kayıtlı Üye
O hayvanin canini sen mi verdin ki sen aliyorsun. Allah im okudukca kotu oldum. Boyle insanlarin fitrati bozuk ve kendilerini sindirecek birini karsilarinda bulmadikca da aziyorlar. Ama cami duvarına isemisler bu defa. Mubarek ramazan ayinda bir kedinin canini almak boyle vahsice hem de, su demek bence Allah im tez zamanda belami ver. Hic cezalarini bulsunlar diye beddua dua okumaniza gerek yok. Allah in takdirine guvenin, kendinizi koruyun, dogru olun, sadaka verin ve tabii ki yasal yollardan da işlemleri başlatin. Onlar ettiginin beterini bulacak!

o kadar üzgünüm ki bir daha hiç mutlu olamayacakmış gibi dondum kaldım. sürekli aklıma kedim geliyor nasıl bunu yapabildiler. telefonumun galerisine giremiyorum her yerde onun videoları var. bilmiyorum artık ya ALLAH GERÇEKTEN HELAK ETSİN BUNLARI ARTIK.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Allah izin vermeden olmaz mi ? Hayatini bi kosede buna inanarak bekleme allahin ya umrunda degil ya da hic bir seye karismiyor, bak ban babama buyu yapildi 6 7 yil allahtan baskasina ihtiyacim yok dedim ama bana musallat olan cinlerden aileminde bir turlu isinin gucunun rast gitmemesinden kurtulamadik ne oldu biliyormusun bana yardim eden bir insan oldu allah oylece durdu bu yuzden artik ona inncim yok saygim yoktur.. ona derken bazende oyle bir sey var mi diye dusunmeden edemiyorum
??? Allah tan nasıl bir yardım bekliyirdunuz ki ? Gökten üstünüze nur inip sizi göğe mi çıkarmasını beklediniz ? Size yardım eden insan bir yardım aracı olmasın sakın ? Yani ne bileyim. Dua ettiğiniz Allah yarattı sonuçta o yardım eden insanı da.

Allah bir şeye karışmıyor doğru bir yaklaşım değil. Hatta, tam tersi en doğru yaklaşım. Her şeye karışıyor. Aldığınız nefese, size büyü yapan insana, eşinizin size olan sevgisine... Her şeye.

Yardım biz sıradan insanlara genelde öyle melek orduları ile falan gelmez. Bir insan gelir, bir haber gelir, bazen de sadece bir cümle ile gelir yardım. Biz de yardımı getirene bakıp göndereni unuturuz. Ne unutkan varlıklarız.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Evet insanlar sadece fiziği olan objeleri ve canlıları gördüğünden dolayı inancı zayıftır ve bir insan malesef cinlerden bile daha kötü olabilir.Cinlerden de kötü olanları var fakat bu bir yaradılış mı yoksa tercih mi insan bilemiyor hani ayette diyor ya biz insanların ve cinlerin bir çoğunu cehennem için yarattık yani bu kişiler bence imtahan vesilesi olarak iyilere karşılık yaratılmış varlıklar olarak önümüze çıkıyor Allah diyor ya onlara ne söyleseniz boştur inanmazlar onlar gauvanlardanda daha aşağıdadırlar bence yaratılış gayeleri iyilerin inananların sınanması için.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Gauvan yazmış klavye hayvanlardan bile aşağıdadırlar yazmak istedim.

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Evet insanlar sadece fiziği olan objeleri ve canlıları gördüğünden dolayı inancı zayıftır ve bir insan malesef cinlerden bile daha kötü olabilir.Cinlerden de kötü olanları var fakat bu bir yaradılış mı yoksa tercih mi insan bilemiyor hani ayette diyor ya biz insanların ve cinlerin bir çoğunu cehennem için yarattık yani bu kişiler bence imtahan vesilesi olarak iyilere karşılık yaratılmış varlıklar olarak önümüze çıkıyor Allah diyor ya onlara ne söyleseniz boştur inanmazlar onlar gauvanlardanda daha aşağıdadırlar bence yaratılış gayeleri iyilerin inananların sınanması için.

cehennem için yaratıldıkları baya belli şeytanı hissedebiliyor insan ne yazık ki. Allah belasını versin bunların başka bir şey istemiyorum.

Ztar

Kayıtlı Üye
Merhaba... Bu satırları o kadar yorgun ellerimle yazıyorum ki şuan son bir umut. Hayatımda uzun zamandır (9yil< ) aynı patternler ile hareket eden farklı insanlar oluyor ve bana ve aileme zarar veriyorlar. Örneğin her zaman bize haset eden ve ve bizimle uğraşmayı kendine iş edinmiş bir kişi muhakkak oluyor. İş edinmek derken evet baya baya iş edinmek. Bu iş edinen kişi türlü türlü şeylerle bulaşıyor ama illa ki bulaşıyor. Rahatsız ediyor. Sorun yaratıyor ve başka insanları da bize karşı dolduruyor. Birbirinin içinden çıkan Rus bebekleri sürekli bir komplonun içinde kalıyoruz. Gerçekten sıkıldım sürekli sorun yaratan bu pisliklerden nasıl kurtulabilirim arkadaşlar katil olucam artik ben . Hem kurtulmak hem korunmak istiyorum. Lütfen işe yarayan bir çözüm söyleyin bana dayanamıyorum cidden.
Senin durum çok basit miş ben bu hayat da sadece kendimden kaçamadım....1 ci pisliği pislik temizler pislik ol ..2 ci onun oyununu karşı ona oyun kur 3 ci taşın uzaklaş ...