Artık dayanamıyorum

Lilitschild

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba şuan çok üzgün ve sinirliyim ve konuya dair bir güncelleme yapacağım.

oturduğumuz müstakil evde iki tane kedi besliyordum. annesi ve yavrusu. bahçede dolaşıp cisini yapıp geri gelirler... yavru olan (7 aylık) 10 gündür kayıptı ve gelmedi gunlerdır arıyordum sitedeki baska komşulardan biri , bu konuda haset ediyor diye anlattığım komşu denen aşağılık adamın kedimi 3 tane köpeğinin ortasına atıp boğdurttuğunu sonrada ölüsünü site görevlisine gömdürdüğünü söyledi. site görevlisi onayladı. şikayet edicem polise dedim şahit olmuyorlar ve nereye gömdüğünü de söylemiyor. site yöneticisine gittim o da zaten bu adi adamın yaltakçısı birlikte yiyip içiyorlar bende üzüldüm ama öyle olmamıştır falan filan tabiki kabul etmiyor.

şuan çok üzgünüm sinirliyim elim ayağım titriyor. bu ramazan günü Allah hepsini helak etsin ben şimde ne yapayım ya kamera yok bişey yok kimse şahit olmuyor bu nasıl bir şey bilmiyorum çok kötüyüm ağlayamıyorum bile.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Adama gidip sorsana neden öldürdün de hatta bu ramazan günü dersen daha etkili oluyor

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Adama gidip sorsana neden öldürdün de hatta bu ramazan günü dersen daha etkili oluyor
gittiğimde o da ordaydı hiçbir şey demeden çayını içiyor yüzüme bakmıyor bu nasıl bişey ya öldüreceğimden korkup eve geçtim onu yaltakçısı savunurken. lanet olsun gerçekten inanamıyorum ben artık ya aklıma dahi gelmezdi bu kadar mnik bir hayavana bunun yapılması. site görevliside yönetici onu işten atar diye ben sahıt olamam dedı acık acık.

X6K3

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba şuan çok üzgün ve sinirliyim ve konuya dair bir güncelleme yapacağım.

oturduğumuz müstakil evde iki tane kedi besliyordum. annesi ve yavrusu. bahçede dolaşıp cisini yapıp geri gelirler... yavru olan (7 aylık) 10 gündür kayıptı ve gelmedi gunlerdır arıyordum sitedeki baska komşulardan biri , bu konuda haset ediyor diye anlattığım komşu denen aşağılık adamın kedimi 3 tane köpeğinin ortasına atıp boğdurttuğunu sonrada ölüsünü site görevlisine gömdürdüğünü söyledi. site görevlisi onayladı. şikayet edicem polise dedim şahit olmuyorlar ve nereye gömdüğünü de söylemiyor. site yöneticisine gittim o da zaten bu adi adamın yaltakçısı birlikte yiyip içiyorlar bende üzüldüm ama öyle olmamıştır falan filan tabiki kabul etmiyor.

şuan çok üzgünüm sinirliyim elim ayağım titriyor. bu ramazan günü Allah hepsini helak etsin ben şimde ne yapayım ya kamera yok bişey yok kimse şahit olmuyor bu nasıl bir şey bilmiyorum çok kötüyüm ağlayamıyorum bile.
Ses kaydı yapın gömen kişiyle konuşurken, sonradan hayvan koruma haklarını savunan kişilere/gruplara yollayın sonra olanı görün (illegal durumlarda ses kaydı almak yasa ihlali değildir). Ses kaydını alın bende ilgili şahıs/kurumlara yollarım, gerekirse haber kanallarına ulaşırız.

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Ses kaydı yapın gömen kişiyle konuşurken, sonradan hayvan koruma haklarını savunan kişilere/gruplara yollayın sonra olanı görün (illegal durumlarda ses kaydı almak yasa ihlali değildir). Ses kaydını alın bende ilgili şahıs/kurumlara yollarım, gerekirse haber kanallarına ulaşırız.

Tamam bunu yarın yapacağım elim ayağım kesildi ses kaydı almak aklıma gelmedi görevli zaten o kadar kısa konuştu ki beni yönetici işten atar dedi polis gideceğim diyince oradan çıkıp yöneticinin yanına gittim inşallah bunun bir cezası vardır kayıtta söylediklerini inkar etse de .... Beynim durdu kaskatı kesildim çok kötüyüm

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Tamam bunu yarın yapacağım elim ayağım kesildi ses kaydı almak aklıma gelmedi görevli zaten o kadar kısa konuştu ki beni yönetici işten atar dedi polis gideceğim diyince oradan çıkıp yöneticinin yanına gittim inşallah bunun bir cezası vardır kayıtta söylediklerini inkar etse de .... Beynim durdu kaskatı kesildim çok kötüyüm
Allah kahretsin. Hiç mi vicdan yok bu ne kalorilik hiç anlamiyorum
Bunlar insan degil
Hayır olamaz.
Ben kendi kedime uyurken kıyamıyorum ki uyanmasın.
Allah kahretsin.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Bizim burda beslediğim 6 yavruyu bi yere atmislar. Yerini de söylemiyorlar. bunları yapan akrabalarim. Işte bunlar adı assagilik varlik.
Şeytan daha. sevimli bunların yanında.

Menestula Korpi

Kayıtlı Üye
Şikayetini yap kardeşim ne alakası var şahitliğin olmamasında ''Yalancı Şahitlik'' çok daha büyük bir suç.Ne demek şahit yok diye şikayetçi olmuyorum?Böyle şeylerle kötü insanlara prim vermeyin artık.Buna susarsan yarın başka bir hayvana zarar vericek bu müptezeller.

X6K3

Kayıtlı Üye
Şikayetini yap kardeşim ne alakası var şahitliğin olmamasında ''Yalancı Şahitlik'' çok daha büyük bir suç.Ne demek şahit yok diye şikayetçi olmuyorum?Böyle şeylerle kötü insanlara prim vermeyin artık.Buna susarsan yarın başka bir hayvana zarar vericek bu müptezeller.
Şahitlik yoksa polis yüzünüze bile bakmaz (tanıdık yoksa tabii), polis durumu savcılık kanalına aktarsa dahi onlar kanıta bakar kanıt yoksa karşı taraf ceza almaz + size iftira davası açabilir.

Not: Hukuki destek vermiyorum, durum ciddileşirse mutlaka bir avukata başvurulmalıdır.

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Şahitlik yoksa polis yüzünüze bile bakmaz (tanıdık yoksa tabii), polis durumu savcılık kanalına aktarsa dahi onlar kanıta bakar kanıt yoksa karşı taraf ceza almaz + size iftira davası açabilir.

Not: Hukuki destek vermiyorum, durum ciddileşirse mutlaka bir avukata başvurulmalıdır.
Ses kaydı almak için evlerine gittim görevli yoktu karısı gelince söylerim dedi gelmedi çöp alırken tekrar sordum oruçlu gelemedi dedi tekrar deneyeceğim kayıt almayı. Amcam ile konuştum savcı kendisi maddi delil olmadan malesef bir şey yapılmaz bunlara dedi.... Sinirlerim çok bozuk bu kadar basit her şey.

Sariibi

Kayıtlı Üye
Sizin asıl kimseye karışmamanız aslında ,sizi hedef yapar. Size darbe vuramayacak ödlekler kolay ulaşabildikleri değerlerinize saldırmaya başlarlar. Sokaktaki arabanıza, sevdiğiniz hayvanınıza, ileriki aşamada bunlara ulaşamazlarsa ,mazallah küçük bebelerinize zarar vermeye doğru ilerler. 30 yıllık hayatımda bu cani yaratıklardan biri bir kedimizin belini kırdı, diğer biri başka kedimizi motorla ezip öldürdü, diğeri ya da belirsiz biri ortadan başka koca kedimizi kaybetti. Diğer biri bahçeli sitede olduğumuz halde, zararsız bembeyaz kedimizi bahçesine giriyor diye zabıtaya şikayet etti, hayvanın canına zarar verebilir diye kediyi ağlaya ağlaya doğaya saldım. Hırsını alamayan aynı komşu yeni aldığımız arabanın kaportasını torununa gece ezdirdi ama ispat edemedik bilsek de. Ve tüm olaylar ayrı evlerde, yıllarda oldu. Kendi dünyanda, kendi halinde yaşamak bizi hedef yapan ,bunu anladım. Şimdi kedi besleyemiyorum ,neden mi? O hayvanın başına geleceklere sebep olmamak, acısını görmemek için. İspat edip şikayet etsemde ,o hayvan geri gelmeyecek üstelik yüz göz olunup ,daha büyük zarar vermeleri için davetiye verilmiş olacak. Bu türler şikayetle uyarmakla durdurulamaz, daha çok bilenirler. En sağlam çözüm ya sokakta hiçbir şeyimiz olmayacak, kedi köpek beslenmeyecek ya da o adresten gideceksiniz.. Gidilmediği sürece maddi manevi tehlikelere açık olun.

D

DAİMON

@Sariibi çok dogru söylüyor. Böyle insanların tıyenti bozuk olur. Bugün bu kadarla yetinirler yarın çocukların olur onların başına iş getirirler.
Kediniz için üzüldüm ama bir sonuca ulaşamazsınız. Avukat oldugunuzu biliyorlarsa delilleri düşünerek hareket etmişlerdir.

Aklıma geldi de siz o evde kim kim kalıyorsunuz ve etrafınızdaki insanlardan bariz farklılıklarınız söz konusu mu?
Irk olur, giyim-kuşam olur.

Ve başı çeken Cüretkar, hasta ruhlu biri vardır. Kim oldugunu araştırın çaktırmadan. Genelde avukatlardan çekinilir ugraşmaz kimse ama işte deliyse böyle deli eder. Koyduysa kafaya bu kişi pek bir tekin ayak değildir.
Aklınıza gelebilecek her şey ama her şeyi başınıza getirir. Kapınızı bacanızı elektrikçiye bile açmayın kargo kapıya çok çağırmayın yada kapıyı tam açmadan zincirle kimlik sorun. Elinizde biber gazıyla girin çıkın eve, yanınızdakilerde ha keza öyle yapsınlar.
Kesin çözüm zararda etseniz o evden ayrılın.

X6K3

Kayıtlı Üye
Ses kaydı almak için evlerine gittim görevli yoktu karısı gelince söylerim dedi gelmedi çöp alırken tekrar sordum oruçlu gelemedi dedi tekrar deneyeceğim kayıt almayı. Amcam ile konuştum savcı kendisi maddi delil olmadan malesef bir şey yapılmaz bunlara dedi.... Sinirlerim çok bozuk bu kadar basit her şey.
Burada delil savcılığa şikayet için kullanılmayacak, delili hayvan hakları için çalışan kurumlara yollamanızı öneriyorum. Bu sayede durum sosyal medyaya yansır ve mecburen aksiyon alınması gerekir.

Ü

Üye silindi 62179

Düşmanlara karşı deneyip çok tesirli bir şekilde etkisini gördüğüm mucize bir şey var: Ya Müntekim esması. Bu Esma hakkında internette bulduğum bir bilgiyi aynen aktarıyorum...
"EL-MÜNTEKİM;Dilediğine ceza vermede şiddetli davranan,suçlulara müstehak oldukları cezaya çarptıran.Acizlerin ve zayıfların alamadıkları intikamı onların yerine zalimlerden,zorbalardan alan.

Ebced değeri ve zikir saati:EL-MÜNTEKİM isminin zikri (630) adettir.Zikrin saati merih, günü Salı’dır.

Özellikleri ve bazı faydaları:

EL-MÜNTEKİM ismi de “KAHHAR” ve “CEBBAR” isimleri gibi,Allah (c.c)’nğn kahredici isimlerindendir.Düşmanlar ve intikam almak için üzerlerine okunur.kahredici isimlerin başında gelen bir isismdir.havas alimleri bu ismin AZRAİL (a.s)’ın zikri olduğunu söylemişler.
Her gün (630) defa “YA MÜNTEKİM” diye zikrden kimseye hiç bir düşmanı zarar veremez.Zarar vermek için uğraşanların kendileri zarara uğrarlar.
kahır ve helakı hak etmiş bir kimseye 7 gece üst üste (3969) kere “YA MÜNTEKİM” okuma ve sonunda “Ya rabbi, Ya Cebbar,Ya müntekim! sana sığınıyorum, falan kimseden hakkımı ve intikamımı al!” diye dua etse,Allah(c.c) mazlumun hakkını alrı,ahını yerde bırakmaz."
Ben 630 defa okumuştum. Size zarar vermek isteyen kişilerde etkisini mutlaka göreceksiniz. Okuyun ve lütfen sonucu benimle paylaşın.

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Düşmanlara karşı deneyip çok tesirli bir şekilde etkisini gördüğüm mucize bir şey var: Ya Müntekim esması. Bu Esma hakkında internette bulduğum bir bilgiyi aynen aktarıyorum...
"EL-MÜNTEKİM;Dilediğine ceza vermede şiddetli davranan,suçlulara müstehak oldukları cezaya çarptıran.Acizlerin ve zayıfların alamadıkları intikamı onların yerine zalimlerden,zorbalardan alan.

Ebced değeri ve zikir saati:EL-MÜNTEKİM isminin zikri (630) adettir.Zikrin saati merih, günü Salı’dır.

Özellikleri ve bazı faydaları:

EL-MÜNTEKİM ismi de “KAHHAR” ve “CEBBAR” isimleri gibi,Allah (c.c)’nğn kahredici isimlerindendir.Düşmanlar ve intikam almak için üzerlerine okunur.kahredici isimlerin başında gelen bir isismdir.havas alimleri bu ismin AZRAİL (a.s)’ın zikri olduğunu söylemişler.
Her gün (630) defa “YA MÜNTEKİM” diye zikrden kimseye hiç bir düşmanı zarar veremez.Zarar vermek için uğraşanların kendileri zarara uğrarlar.
kahır ve helakı hak etmiş bir kimseye 7 gece üst üste (3969) kere “YA MÜNTEKİM” okuma ve sonunda “Ya rabbi, Ya Cebbar,Ya müntekim! sana sığınıyorum, falan kimseden hakkımı ve intikamımı al!” diye dua etse,Allah(c.c) mazlumun hakkını alrı,ahını yerde bırakmaz."
Ben 630 defa okumuştum. Size zarar vermek isteyen kişilerde etkisini mutlaka göreceksiniz. Okuyun ve lütfen sonucu benimle paylaşın.
bunu yarın deneyeceğim 1 haftalık olanı yapmadan once sadece 630 kere okuyup sonucunu mu bekleyeyim ?

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
O hayvanin canini sen mi verdin ki sen aliyorsun. Allah im okudukca kotu oldum. Boyle insanlarin fitrati bozuk ve kendilerini sindirecek birini karsilarinda bulmadikca da aziyorlar. Ama cami duvarına isemisler bu defa. Mubarek ramazan ayinda bir kedinin canini almak boyle vahsice hem de, su demek bence Allah im tez zamanda belami ver. Hic cezalarini bulsunlar diye beddua dua okumaniza gerek yok. Allah in takdirine guvenin, kendinizi koruyun, dogru olun, sadaka verin ve tabii ki yasal yollardan da işlemleri başlatin. Onlar ettiginin beterini bulacak!