Artık dayanamıyorum

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Merhaba... Bu satırları o kadar yorgun ellerimle yazıyorum ki şuan son bir umut. Hayatımda uzun zamandır (9yil< ) aynı patternler ile hareket eden farklı insanlar oluyor ve bana ve aileme zarar veriyorlar. Örneğin her zaman bize haset eden ve ve bizimle uğraşmayı kendine iş edinmiş bir kişi muhakkak oluyor. İş edinmek derken evet baya baya iş edinmek. Bu iş edinen kişi türlü türlü şeylerle bulaşıyor ama illa ki bulaşıyor. Rahatsız ediyor. Sorun yaratıyor ve başka insanları da bize karşı dolduruyor. Birbirinin içinden çıkan Rus bebekleri sürekli bir komplonun içinde kalıyoruz. Gerçekten sıkıldım sürekli sorun yaratan bu pisliklerden nasıl kurtulabilirim arkadaşlar katil olucam artik ben . Hem kurtulmak hem korunmak istiyorum. Lütfen işe yarayan bir çözüm söyleyin bana dayanamıyorum cidden.

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Denediğim şeyler: saatlerce Rukye dinlemek, 1000 kez Tebbet okumak , beddua etmek, dua etmek . Bu kadar. Bu şeytani insanlardan kurtulma isteğimi kanalize etmek istiyorum artık ailem kalp krizi geçirecek diye korkuyorum artık o derece büyük olaylara sebep oluyorlar lütfen yardım edin

NaBe

Kayıtlı Üye
Denediğim şeyler: saatlerce Rukye dinlemek, 1000 kez Tebbet okumak , beddua etmek, dua etmek . Bu kadar. Bu şeytani insanlardan kurtulma isteğimi kanalize etmek istiyorum artık ailem kalp krizi geçirecek diye korkuyorum artık o derece büyük olaylara sebep oluyorlar lütfen yardım edin
Dinlemek çözüm olmayalir...

Sizin manevi açıdan ne kadar yükselişte olmanız daha önem arzeder günlük ibadetlerinizi yerine getiriyormusunuz ? Ona göre yardımcı olmaya çalışacağım.

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Dinlemek çözüm olmayalir...

Sizin manevi açıdan ne kadar yükselişte olmanız daha önem arzeder günlük ibadetlerinizi yerine getiriyormusunuz ? Ona göre yardımcı olmaya çalışacağım.
Şuan doktora yapıyorum günlük rutinimde namaz kılmaya imkan bulamıyorum tabiki bu bir bahane değil aslında başka sorunlar da var namaz kılarken arkamda biri beni izliyormuş gibi bir hisse kapılıyorum açıkçası bu durum beni soğuttu ama gün içinde dua ederim Allah'ı anarim ve şükür ederim. Onun dışında her zaman temiz gezmeye ve yalan söylememeye iyi biri olmaya insanlara yardımcı olmaya özen gösteririm.

Hayatımdaki insanları minimuma indirdim sorunları azaltmak için enerjimi bozmamalari için fakat işlerim yolunda gitmiyor.kesin olacak olan şeyler olmuyor Hadi onları geçtim bari huzurum olsun evde bile huzur bulamıyorum durduk yerde bela geliyor şeytani insanlar musallat oluyor bu bir komşu oluyor mesela. Yüzünden şer akan bir kadın musallat oluyor hiç bir etkileşime girmedigimiz halde bulaşıyor bizi müstakil evimizde bile rahatsız ediyorlar. Daha önceki oturduğumuz yerde de böyle olmuştu. Büyü olduğundan şüphelenip evdeki bütün saksıları çöpe atmistm vs. Şimdi yine aynı musallat hasta şer bakışlı insan tipi fakat kişi farklı ama yüzlerinden şer akıyor sanki gözleri aynı kalıyor bu musallat olan kişilerin. Gerçekten ne yapacağımı şaşırdım.

Bunları eskiden nazar ile açıklıyordum hayatim boyunca başarılı ve güzel bulundum iyi bir bölüm yüksek puanlar güzel olmam ailemin çok iyi insanlar olması vsvs bunlar insanların gozune geliyor diyordum. Bir tane kuzenim ve annesi çok kıskanç ve haset onlar büyü yapti kuzenim itiraf etti o günden beri mesaj dışında görüşmüyorum ve enerji alanıma girmesine izin vermiyorum eve almıyorum fakat bu nasıl bir büyuymus ki yıllardır devam eden bir gariplik var. Belki sadece o değildir. Daha basima gelen çok korkunc detay var fakat şuan elzem olan benim bu evimin etrafındaki şeytani insanlardan kurtulmam. Ne yapabilirim bilmiyorum artık ya iğrenç insanlar gerçekten.

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Aynı şeyleri bende yaşıyorum.suan bile oturmuş bunu düşünüyordum az önce iş yerinde bir olay yaşadım.inan bende çok yoruldum.bu dünya kötülerin dünyası sanırım
Gerçekten dünden beri elim ayağım titriyor ,midem ağrıyor, bahçeye çıkınca görüyorum şer bakışlarıyla gülüyorlar. Sorun yaratıp rahatsız ediyorlar. İş yeri de zor ama evimde huzur bulamıyorum sürekli diken üstündeyim acaba bu sefer ne olacak diye o derece yanı babam ve annem kalp hastası onlara bişey olmasından korkuyorum.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
başka bir yere taşınma imkanınız var mıdır acaba evi satıp

NaBe

Kayıtlı Üye
Büyü bozulmadıkça etki alanı devam eder.. kişiden kişiye iradeye bağlı olarak değişime uğrar sadece .

Genelde sülale kapsamında yapılan büyülerin etki alanları daha güçlü oluyor..
+ Şuna dikkat çekmek istiyorum Allah'ın huzuruna çıktığınızı tam manasıyla idrak edememişsiniz malesef namaz kıldığımda arkamda biri gözetliyor hissiyatı.. Allah'ın huzurundasınız elbette izlenebilirsiniz ama siz buna canı gönülden katılırsanız isterse binlerce şeytani cinler etrafınızda olsun hiç bir şekilde sizlere zarar gelmez gelemez..

+ Duaların enerjisel akımına hiç bir şeytani cin karşı koyamaz. Önemli olan bunu hissetmek.. durumunuzun o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum elbette sıkıntı olabilir ama üstesinden gelinebilir ne gibi çalışmalar vs yapıldı şuana kadar rica etsem özelden teyit edermisiniz.

Ona göre tavsiyelerim olacaktır sizlere

Esenle kalmanız dileğiyle

Demre

Kayıtlı Üye
Merhaba. Büyüden falan anlamam, belki de yapılmıştır ama şunu biliyorum ki kötü niyetli fesat insanlar hepimizin çevresinde bolca var ve bizi aşağıya çekmek için herşeyi yapıyorlarlar. Kaçmak, mekan degiştirmek çözüm değil. Kendinizi daha doğrusu bakış açınızı değiştirmek daha kolay. Yaptıklarına tepki vermeyin, sizi etkileyemediklerini görünce yorulup vazgeçeceklerdir. Ilginizi farklı alanlara odaklayın, aile arasında dahi o insanları ve yaptıklarını konuşmayın ki, negatif enerjileri size zarar veremesin. Evinizin etrafında 7 kez dönerek Ayetel kürsü okuyun her gün. Evinizin icinde zaman zaman üzeelik tohumu yada ada çayı tütsüsü yakarak dolaştırın. Geçmiş olsun.

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Merhaba. Büyüden falan anlamam, belki de yapılmıştır ama şunu biliyorum ki kötü niyetli fesat insanlar hepimizin çevresinde bolca var ve bizi aşağıya çekmek için herşeyi yapıyorlarlar. Kaçmak, mekan degiştirmek çözüm değil. Kendinizi daha doğrusu bakış açınızı değiştirmek daha kolay. Yaptıklarına tepki vermeyin, sizi etkileyemediklerini görünce yorulup vazgeçeceklerdir. Ilginizi farklı alanlara odaklayın, aile arasında dahi o insanları ve yaptıklarını konuşmayın ki, negatif enerjileri size zarar veremesin. Evinizin etrafında 7 kez dönerek Ayetel kürsü okuyun her gün. Evinizin icinde zaman zaman üzeelik tohumu yada ada çayı tütsüsü yakarak dolaştırın. Geçmiş olsun.

evet yok saymak en iyisi ama işte sürekli yeni bir olay yarattıkları için kendi aramızda konuşmamak mümkün olmuyor... işi gücü bırakmışlar fesat üretip bugün acaba bunu nasıl rahatsız etsem diye sanki şeytanın emir eri gibi davranıyorlar. tepki vermiyoruz , tepki vermedikçe daha çok çıldırıyorlar. yorulmuyorlar gibi geliyor...zaman zaman çörek otu ve tuz yakarım aslında ayetel kursuyu deneyeceğım tesekkurler yorumunuz için.

fox07

Kayıtlı Üye
evet yok saymak en iyisi ama işte sürekli yeni bir olay yarattıkları için kendi aramızda konuşmamak mümkün olmuyor... işi gücü bırakmışlar fesat üretip bugün acaba bunu nasıl rahatsız etsem diye sanki şeytanın emir eri gibi davranıyorlar. tepki vermiyoruz , tepki vermedikçe daha çok çıldırıyorlar. yorulmuyorlar gibi geliyor...zaman zaman çörek otu ve tuz yakarım aslında ayetel kursuyu deneyeceğım tesekkurler yorumunuz için.

Her insanın sınavı ayrıdır. Bence bu da sizin sınavınız. İsin ozu su ki, sinavlar kisi ogrenmesi gerektigini ogrenene kadar defalarca kendini tekrar eder. Yani henuz ogrenecek oldugunuzu ogrenememissiniz bu olaylardan. Ne kadar kudururlarsa kudursunlar, birakin insanlara karsi sizi doldursunlar. Siz kendiniz oldugunuz surece, sevecek insan zaten sevecektir. Riyakar birinin lafi ile size karsi hareket edecek olanlar birakin sizi sevmesin,hic geregi yok. Siz dogru yoldan sapmayın, gerisini yuce yaraticiya birakin. Gercekten eden buluyor. Edenin, ettigini bulmasini gorecek kadar alcakgonullu iseniz Allah gormenizi nasip edecektir. Ama "oh olsun iyi oldu" diyecek yapıda iseniz de Allah isini size gostermeden halledecektir.

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Her insanın sınavı ayrıdır. Bence bu da sizin sınavınız. İsin ozu su ki, sinavlar kisi ogrenmesi gerektigini ogrenene kadar defalarca kendini tekrar eder. Yani henuz ogrenecek oldugunuzu ogrenememissiniz bu olaylardan. Ne kadar kudururlarsa kudursunlar, birakin insanlara karsi sizi doldursunlar. Siz kendiniz oldugunuz surece, sevecek insan zaten sevecektir. Riyakar birinin lafi ile size karsi hareket edecek olanlar birakin sizi sevmesin,hic geregi yok. Siz dogru yoldan sapmayın, gerisini yuce yaraticiya birakin. Gercekten eden buluyor. Edenin, ettigini bulmasini gorecek kadar alcakgonullu iseniz Allah gormenizi nasip edecektir. Ama "oh olsun iyi oldu" diyecek yapıda iseniz de Allah isini size gostermeden halledecektir.

Valla şuan ölseler kına yakacak durumdayim çok net o kadar irite bir durumdayım.

rahat değilim huzurumu bozuyorlar sürekli ve bu olaya hiçbir şekilde başımı belaya sokmadan karşılık verme şansım yok
ve kariyerimi mahvetmek istemiyorum.

Bişey yapamamak beni hasta ediyor konu ailem olunca.

fox07

Kayıtlı Üye
Valla şuan ölseler kına yakacak durumdayim çok net o kadar irite bir durumdayım.

rahat değilim huzurumu bozuyorlar sürekli ve bu olaya hiçbir şekilde başımı belaya sokmadan karşılık verme şansım yok
ve kariyerimi mahvetmek istemiyorum.

Bişey yapamamak beni hasta ediyor konu ailem olunca.

Benzer durumu seneler once is dunyasinda, farkli insanlarla farkli islerle yasadim. İs degistirsem de illa ki 10 insanın arasından 1 tanesi kaypak cikiyordu. Kendi sinavimdan ogrenecegimi ogrenene kadar bu boyle devam etti. İcinizdeki hirs ve egoyu bastirabildiginiz kadar bastirin ve gerisini Allaha birakin. Dersinizi aldiysaniz eger, lehinize gelisecek cok ilginc seylere sahit olacaksiniz bana guvenin.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
gizlice bir kanıt alıp yasal süreç başlata da bilirsiniz ama elinizde kesin kanıt olması lazım video gibi kanıt da apaçık olmalı yani karşı tarafın kendini savunamayacağı bir şey olmalı ki hemen sonuçlansın eğer size gizliden laf sokmaya çalışıyorlarsa da bundan sürekli kanıt toplayın 10 tane video falan size sözle şiddet uyguladıklarını çekerseniz ceza alırlar bence 1 tane 2 tanede uyarı alabilirler belki sıyrılabilirler ama 10 tane gibi kendilerinin cezayı inkar edemeyecekleri noktaya gelinceye kadar toplayın

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Benzer durumu seneler once is dunyasinda, farkli insanlarla farkli islerle yasadim. İs degistirsem de illa ki 10 insanın arasından 1 tanesi kaypak cikiyordu. Kendi sinavimdan ogrenecegimi ogrenene kadar bu boyle devam etti. İcinizdeki hirs ve egoyu bastirabildiginiz kadar bastirin ve gerisini Allaha birakin. Dersinizi aldiysaniz eger, lehinize gelisecek cok ilginc seylere sahit olacaksiniz bana guvenin.
Bekliyorum sabırla...

Lilitschild

Kayıtlı Üye
gizlice bir kanıt alıp yasal süreç başlata da bilirsiniz ama elinizde kesin kanıt olması lazım video gibi kanıt da apaçık olmalı yani karşı tarafın kendini savunamayacağı bir şey olmalı ki hemen sonuçlansın eğer size gizliden laf sokmaya çalışıyorlarsa da bundan sürekli kanıt toplayın 10 tane video falan size sözle şiddet uyguladıklarını çekerseniz ceza alırlar bence 1 tane 2 tanede uyarı alabilirler belki sıyrılabilirler ama 10 tane gibi kendilerinin cezayı inkar edemeyecekleri noktaya gelinceye kadar toplayın

Hukuki süreç başlatmak istemiyorum, güvenlik soruşturmalarında herhangi bir davaya karışıp karışmadığım önemli oluyor..ailemdeki çogu kişi hukukçu zaten ama bunların doğru düzgün tatmin edici bir karşılığı yok hukuki olarak üstelik daha fazla kiskiracaklari belli çünkü bunlar işsiz kaybedecek bir şeyi olmayan şeytani insanlar.

Eğer bir şey yaparsam benden geldiğini bilmeyecekleri şekilde yapmalıyım.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Belkide sorgulamanız taraf onlar değil, kendinizdir? Neden ben hep bunları yaşıyorum diye sorguladınız ve bir cevap bulabildiniz mi?

Bunun dışında forum kurallarına aykırı olmadığını umarak size kendimce yardım edebilirim sanırım. Yüce Tanrı'nın kutsal ve altın ışığı girdiği her yeri arındırır ve temizler. Negatif kalıntılar yanar. Bu enerjinin evinize aktarılmasını sağlayıp genel bir koruma ve arındırma gerçekleştirebilirim. Bunun için bilmem gereken tek şey isminiz ve yaşadığınız şehir. Ve herhangi bir karşılık istemiyorum. Ama dediğim gibi forum kurallarını ihlal etmiş olur muyum emin değilim. Eğer bu ufak yardımım ile ilgilenirseniz sanırım yönetim ile konuşabiliriz.

Lilitschild

Kayıtlı Üye
Belkide sorgulamanız taraf onlar değil, kendinizdir? Neden ben hep bunları yaşıyorum diye sorguladınız ve bir cevap bulabildiniz mi?

Bunun dışında forum kurallarına aykırı olmadığını umarak size kendimce yardım edebilirim sanırım. Yüce Tanrı'nın kutsal ve altın ışığı girdiği her yeri arındırır ve temizler. Negatif kalıntılar yanar. Bu enerjinin evinize aktarılmasını sağlayıp genel bir koruma ve arındırma gerçekleştirebilirim. Bunun için bilmem gereken tek şey isminiz ve yaşadığınız şehir. Ve herhangi bir karşılık istemiyorum. Ama dediğim gibi forum kurallarını ihlal etmiş olur muyum emin değilim. Eğer bu ufak yardımım ile ilgilenirseniz sanırım yönetim ile konuşabiliriz.

evet sorguluyorum ve inanın ben ve ailem tamamen kendi halinde işinde gücünde olan insanlar en ufak bir bağlantı yokken durduk yerde belanın gelip bulması bu yani.....

teklifiniz için teşekkür ederim benim için uygundur ve çok mutlu olurum

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Benmde ciddi sikintilarim var komsularim esimin babasinin eşi ablamlarin asiri maddi sikintilari derken hayatimda hep bi maddi manevi sikintilar bitmedi hic, kendimce her seyi denedim dualar ( uygulamalar) meditasyon, inanc, pozitif dusunce ve daha bir cok sey ama hep yenisi cikiyor ben anlamiyorum bu nasil bir sey neden bir insan hayatinda ufak tefek sorunlar cikmiyor minicik yahu minicik ? Nasil bir adeletttir bu biri aciklasin ve bana sakin ama sakin sinav demeyin hayatimdaki duydugum en buyuk sacmalik ve vicdansizca bir hareket.. Ayrica cesaretimide kaybediyorum bana ne oluyor bilmiyorum, bana biri yol gostersin lutfen