Arkadasimin Uzuntusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar.Benim arkadasimin annesi ile babasi ayrildi. Eskiden cok neseli bir insandi hep gulerdi.Artik her ders uzuntulu hep agliyor.Cok uzuluyorum bu duruma.Eskiden annesi ile babasi mutluymus.Bir tartismadan dolayi ayrilmislar. Arkadasim ne para nede baska birsey istiyorum diyor tek istedigim ailemin bir arada olsun diyor ne yapabiliriz arkadaslar ?

La-edri

Kayıtlı Üye
Hic bir sey yapamayiz, yapmamamizda gerekir, bir cocuk yasi ne olursa olsun, anne ve babasinin sorununu bilemeyebilir, ayrilmaya karar veren bir cift var, bu onlarin karari.Böyle durumlarda en cok cocuklar üzülür ama bir cocuk üzülecek diyede insanlari uzlasamadigi insanlarla bir hayata zorlamamk gerekir, anesinede gitsin babasinada, hayatina guzel bir düzen koysun arkadasinizin, bu hayatin sonu deggil

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Cok haklisiniz bencede boyle olmasi gerekir. O zaman karismayayim ben hayatina ..m

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
La-edri nin dediği gibi bişi yapamayız. Yapsak onlar yeniden mutsuz olucak ve belki herşey daha kötü olucak. Senin o arkadaşına yapacağın tek şey Destek Olmak

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bazı boşanan çiftler gördüm çocukları için boşanma arifesinden dönenleride gördüm kimisi durumu iyiye gitti kimisininde durumu kötüye gitti

Ama boşanma neden gerçekleşiyor ? bunu bilemeyiz boşanmadıklarında birlikteliklerini işkenceye çevirebilicek hataları vardı belkide ?
Hem şöyle birşeyde var insan dünyaya bir defa geliyor o bir defayıda istediği gibi yaşamayı diler insanoğlu
birazda eğri otrup doğru konuşmak gerek evlat hernekadar değerli olsada zamanı gelince oda bir eş bulucak ve herkez az çok bilir ki ozaman o çocuklar anne babayı pek takmayacak kendi hayatına bakıcaklar.
"Ben evladım içim saçımı süpürge ettim" sitemli sözü biraz buradan geliyor o yüzden bırakalım anne babalarda istedikleri gibi yaşasınlar bence
Herkez kendince iyi olanı istiyor çocuk anne babasını anne baba kendi hayatını arkadaşlar dostlarının mutluluk ve huzurunu.

Sizin arkadaşınız için yapacağınız en iyi şey ona destek olmak hatta mümkünse zor anlarını atlatması için bir uzman desteği almalı.
Bazı anne babalar boşanırken boşanmadan önce bir uzman tutup çocukları buna hazırlıyorlar çocuklar için çok sancılı bir dönem gerçekten.

fadiş1

Kayıtlı Üye
inan insanın bütün yaşadığı acılar bi süre sonra azalıyor. arkadaşına hep bunu hatırlat. onunla içten konuş, ona destek olmaya çalış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...