4.4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Bi arkadaşımın başına gelmis anlatmıştı bana merak ettim sorayım dedim
Tavla si varmis bir gün tavla nın içinden çok ses gelmiş zar dönme sesi. Ses kesilince açıp bakmış zarlar 4/4 duruyor. Bir anlamı var mı,isminin anlamı da 4. Bi bağ kurmaya çalıştım ama bilgili insanların cevabını merak ettim

createtherules

Kayıtlı Üye
Sanırım ismi Rabia. Herhangi bir sebepten b ir bağlantı kurulmak istenmiş olabilir. Eğer sesin gerçekten oradan geldiğine eminse bu tip olayları sıklıkla yaşamaya devam edip etmediğine göre bir çıkarım yapılabilir

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Sanırım ismi Rabia. Herhangi bir sebepten b ir bağlantı kurulmak istenmiş olabilir. Eğer sesin gerçekten oradan geldiğine eminse bu tip olayları sıklıkla yaşamaya devam edip etmediğine göre bir çıkarım yapılabilir
Evet adı Rabia. Evet emin hatta öğle vakti uyuyormus o sese uyanmış birden sonra açıp bakmış zarlar 4,4
Yaşıyor bu tip olaylar evet çevresinde kimseye açılamiyor herkes korkuyor bu yüzden bi bana anlatıyor yalnız biri

createtherules

Kayıtlı Üye
Madem onu çağırmışsınız ama görmemiş henüz, onun söyleceklerini hepimiz hemen tahmin ediyoruz, zaman kaybetmeyin.
"Tavla vb kumar oyunları şeytani amaca hizmet ettikleri için sufliler tarafından dalga geçilmek amacıyla arkadasınıza araç yapılmış. Onları kendine çekecek ne günah işlediyse musallat olacaklarını haber vermeye başlamışlar, ruhundan içeri süzülecekler ve dinden çıkaracakm... vs vs."
Daha gerçekçi bir yaklaşım isterseniz elbette ki bakım öneririz ve bakım sonucu iletişim kurmak isteyen ve kendini bir şekilde belli etmeye calışan canlıların amaçları ögrenilebilir.
Bir yeteneğin kontrol edilemiyor olması da olası, bir negatif duygunun geri dönusü de alinıyor olabilir. Tedirgin olmayın güvenilir bir bakım yaptırmaya çalışın

Korkulacak hiçbir şey yok eminim

tavladan nasıl ses geldi misal tavlayı eline al ve kuvvetlice salla o çıkan sesmi

yoksa oyun esnasındaki zarın düşme sesi gibimi

arkadaşınada şunu söyle hiç kumarına oynadımı
Oyun ve eğlence amaçlı değil

birinin parasını aldımı

para için oynuyorsa büyük günah olduğu için büyük kapılar açılır

ve kapılardan girenler olur
Genelde kendilerini bu şekilde belli etmezler
Başka bir nedeni vardır
—————-

şimdi benim içinden geçeni söyleyeyim

bana göre arkadaşın eğer namazında ihalslı ve takvalı biriyse

ulvi alemden bir uyarı gelmiş olabilir
Yani bunu bırakmalısın
Yoksa günahın içinde kendini bulacaksın
Nefsine yenileceksin diyorlardır

dinine bağlı kişileri ulvi alemdekiler sever

misal kuran okuduğunda hemen haberleri olur ve dinlemek için gelirler

gece teheccüde kalkarsa arkasında saf tutarlar

musallatlardanda bir nebze korunur vede
Hayatında başına gelecek kötülükleri bu şekilde kişiye malum ederler

Madem onu çağırmışsınız ama görmemiş henüz, onun söyleceklerini hepimiz hemen tahmin ediyoruz, zaman kaybetmeyin.
"Tavla vb kumar oyunları şeytani amaca hizmet ettikleri için sufliler tarafından dalga geçilmek amacıyla arkadasınıza araç yapılmış. Onları kendine çekecek ne günah işlediyse musallat olacaklarını haber vermeye başlamışlar, ruhundan içeri süzülecekler ve dinden çıkaracakm... vs vs."
Daha gerçekçi bir yaklaşım isterseniz elbette ki bakım öneririz ve bakım sonucu iletişim kurmak isteyen ve kendini bir şekilde belli etmeye calışan canlıların amaçları ögrenilebilir.
Bir yeteneğin kontrol edilemiyor olması da olası, bir negatif duygunun geri dönusü de alinıyor olabilir. Tedirgin olmayın güvenilir bir bakım yaptırmaya çalışın
Suflileri şeytanmı sanırsın

sufliler Kumar gibi günahlarla ilgilendirilmez -ilişkilendirilmez

kendileri günah işler ama
İnsanların günah işlemelerini sevemez onlara zaten kendini belli etmez heleki bu şekilde asla

günah nedeni ile açılan kapıdan habisler girmiştir en sonki yazdığım yoruma bak açıkladım

İnsanların günah işlemelerini sevemez onlara zaten kendini belli etmez heleki bu şekilde asla

günah nedeni ile açılan kapıdan habisler girmiştir en sonki yazdığım yoruma bak açıkladım
Yazdığım bir kaç kelime çıkmamış bu sebeple biraz yazım hatası gibi olmuş nedenini anlamıyorum
Ne zamandır böyle oluyor

hypetiawica

Kayıtlı Üye
Bi arkadaşımın başına gelmis anlatmıştı bana merak ettim sorayım dedim
Tavla si varmis bir gün tavla nın içinden çok ses gelmiş zar dönme sesi. Ses kesilince açıp bakmış zarlar 4/4 duruyor. Bir anlamı var mı,isminin anlamı da 4. Bi bağ kurmaya çalıştım ama bilgili insanların cevabını merak ettim
yakın zamanda ölmüş yakını varsa rakamlarla bişey anlatmış olabilir ruhlar bağlantı böyle kurabiliyor .

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan

Korkulacak hiçbir şey yok eminim

tavladan nasıl ses geldi misal tavlayı eline al ve kuvvetlice salla o çıkan sesmi

yoksa oyun esnasındaki zarın düşme sesi gibimi

arkadaşınada şunu söyle hiç kumarına oynadımı
Oyun ve eğlence amaçlı değil

birinin parasını aldımı

para için oynuyorsa büyük günah olduğu için büyük kapılar açılır

ve kapılardan girenler olur
Genelde kendilerini bu şekilde belli etmezler
Başka bir nedeni vardır
—————-

şimdi benim içinden geçeni söyleyeyim

bana göre arkadaşın eğer namazında ihalslı ve takvalı biriyse

ulvi alemden bir uyarı gelmiş olabilir
Yani bunu bırakmalısın
Yoksa günahın içinde kendini bulacaksın
Nefsine yenileceksin diyorlardır

dinine bağlı kişileri ulvi alemdekiler sever

misal kuran okuduğunda hemen haberleri olur ve dinlemek için gelirler

gece teheccüde kalkarsa arkasında saf tutarlar

musallatlardanda bir nebze korunur vede
Hayatında başına gelecek kötülükleri bu şekilde kişiye malum ederler

Yazdığım bir kaç kelime çıkmamış bu sebeple biraz yazım hatası gibi olmuş nedenini anlamıyorum
Ne zamandır böyle oluyor
Şimdi keşke mesaj bölümü olsaydı da konussaydik seninle çünkü özelim i anlatmak çok sinir ediyor beni ama başka türlü bahsedemem cevremden beni anlayan biri yok u yüzden deşifre olacağım
Bunu yaşayan bendim ve daha nice cok şey yaşıyorum
Kumar oynamadim , oyun olarak blöf filan oynuyoruz da parasız
Genel de oyunlar da iyiyim , tas kagit oyunlari bu olaya geleceksem..
Bu olay oldugu gun bu tavla ile hep kız kardesimle oynardim o gün kiz kardesim sabah erkenden evden cikti sonra o gun malum olay yasamis ve ben de o gun ogle saatleri uyurken bu sese uyandim odada tektim tavlanin icin de zarların donme sesi geliyordu ve cok yuksek bi sesto birden uyandim kalktim ses kesilince baktim 4.4 durmuştu ben de bunu merak ettim

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Şimdi keşke mesaj bölümü olsaydı da konussaydik seninle çünkü özelim i anlatmak çok sinir ediyor beni ama başka türlü bahsedemem cevremden beni anlayan biri yok u yüzden deşifre olacağım
Bunu yaşayan bendim ve daha nice cok şey yaşıyorum
Kumar oynamadim , oyun olarak blöf filan oynuyoruz da parasız
Genel de oyunlar da iyiyim , tas kagit oyunlari bu olaya geleceksem..
Bu olay oldugu gun bu tavla ile hep kız kardesimle oynardim o gün kiz kardesim sabah erkenden evden cikti sonra o gun malum olay yasamis ve ben de o gun ogle saatleri uyurken bu sese uyandim odada tektim tavlanin icin de zarların donme sesi geliyordu ve cok yuksek bi sesto birden uyandim kalktim ses kesilince baktim 4.4 durmuştu ben de bunu merak ettim
Birde malum olau derken yani sevgilisi vardi bunun gitmis birlikte olmus neyse simdi evliler.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Siz Ruhsar diniz değil mi hani profile mail adresi yazıp sonrada yazıştığınız kişiyle kavga ettiniz sohbette o mail de bu isimle başlıyordu sonra ikiniz birden banlandnız.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Siz Ruhsar diniz değil mi hani profile mail adresi yazıp sonrada yazıştığınız kişiyle kavga ettiniz sohbette o mail de bu isimle başlıyordu sonra ikiniz birden banlandnız.
Siz kimsiniz ne demek istediğinizi anlamadım ayrıca neden böyle saldırı aldığımı anlayamadım tanımıyorum da

Elnora_alila

Kayıtlı Üye

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Saldırmadim hatırladım neden savunmaya geçtiniz hemen. Ben kendi gözümle gördüm maili.
Hala ne demek istediginizi anlamıyorum mail vs gerçekten boş kalabalık yapmasanız iyi olur
Gidim babanızın tarla evini koruyun capulculardan fesat kadinlardan. Benimle uğraşmayın

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Gidim babanızın tarla evini koruyun capulculardan fesat kadinlardan. Benimle uğraşmayın
Papatya çayı ?
Ben bir arkadaşla yazisiyorum onunla sebepleri üzerinden sohbet ediyoruz birden sohbetin içine selamsiz daldiginiz icin anlamamaniz normal.
E burası forum. Her yerden çıkabilirim çünkü ulu orta sohbet ediyorsunuz.
Ama niye kırayım ki ..

Selam Four,

Cinsel birlikteliğin ruhlar üzerinde tesiri nedir ? Gerçi arkadaşlar evlenmiş namus temizlenmiş ama yine de sormadan geçemiycem..
Umarım hastalık bulaşmamıştır. Malum ruhlar aktif taşıyıcı ve Aids riski yüksek. Dikkatli olmakta fayda var.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Papatya çayı ?

E burası forum. Her yerden çıkabilirim çünkü ulu orta sohbet ediyorsunuz.
Ama niye kırayım ki ..

Selam Four,

Cinsel birlikteliğin ruhlar üzerinde tesiri nedir ? Gerçi arkadaşlar evlenmiş namus temizlenmiş ama yine de sormadan geçemiycem..
Umarım hastalık bulaşmamıştır. Malum ruhlar aktif taşıyıcı ve Aids riski yüksek. Dikkatli olmakta fayda var.
:D hayret bir sey ne alaka yaa Bakın ben karşı değilim aşka cinselliğe , bir de ulu orta sohbet ediyorum mesaj ozelligi yok simdi disarida iki insan sohbet ederken de böyle daliyorsaniz sacma bi soru ile buyrun sizi alalim psikoterapi ye. Zira çok saçmaladınız

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Zira çok saçmaladınız
O sizin güzelliğiniz.
simdi disarida iki insan sohbet ederken de böyle daliyorsaniz sacma bi soru ile buyrun sizi alalim psikoterapi ye
Hadi biraz sohbet edelim. İsterseniz psikoterapinin ben de neden etkili olmadığından bahsedeyim size.
Böylelikle kişi sayısını ikiye düşürüp gönlünüzü eğlemiş oluruz.

Bakın ben karşı değilim aşka cinselliğe , bir de ulu orta sohbet ediyorum
ama ruhlar karşı ve bu durum benim kalbimi kırıyor 😢 Keşke herkes sevişse dimi ? Hayat daha sakin daha tatlı olurdu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...