Büyü şüphesi

emre0654

Kayıtlı Üye
Her şey plan dahilinde ilerliyor yani ona bağımlı olmaniz için.. siz bu döngüyü kırmayın diye.
Bir de aşırı ateşim oluyor bazen ve aşırı yorgunluk oluyor ve de kendisinden başka kadınlara baktığımda mide bulantısı oluyor. Başımdaki varlık da düşük rütbeli olmasa gerek..

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Acilen tekrar Urum ile görüsebilir misin?
Bak cok net rica ettim. Muhtemelen bunu yapmamak için bahaneler üretecek beynin ama iradeni topla ve lütfen ona tekrar ulaş.
Ben de aynısını yazdım. Okumamış gibi yaptı. Belki de gerçekten fark etmedi.
Büyü yapana saygılar. Sağlam işlem.

createtherules

Kayıtlı Üye
Ben de aynısını yazdım. Okumamış gibi yaptı. Belki de gerçekten fark etmedi.
Büyü yapana saygılar. Sağlam işlem.
Ben de öyle düşünüyorum. Fark etmese bile ondan. Aşağı kaydırır görmez, şifresini unutur giremez. Ama ben okuyup ses çıkarmadığını düşünüyorum. Buraya da kaybettiği çekilen enerjisini yakınarak, birkaç kişinin acımasını sağlayarak tamir etmek için geliyor sadece. Çözüm için değil.
Gerçekten sağlammış...

emre0654

Kayıtlı Üye
@emre0654
Nasılsın, yeni bir gelişme var mı?
Berbat. Param yok, dün iyi bir maaşlı iş bulmuştum, fakat büyünün verdiği etki sebebi ile güçsüzlük olunca yavaş çalıştım akşam personel alımından sorumlu kişi geri çıkardı işten. Bu kadının artık deccal olduğunu düşünüyorum, yukarıdaki üyelerin yazdığı gibi gerçekten medyumu sağlammış...

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Berbat. Param yok, dün iyi bir maaşlı iş bulmuştum, fakat büyünün verdiği etki sebebi ile güçsüzlük olunca yavaş çalıştım akşam personel alımından sorumlu kişi geri çıkardı işten. Bu kadının artık deccal olduğunu düşünüyorum, yukarıdaki üyelerin yazdığı gibi gerçekten medyumu sağlammış...
Bir günde kimse zaten performans gösteremez. İşe alım sorumlusu beceriksiz ve yetkin değilmiş.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Paranızın olmadığını söylemeniz iyi oldu en azından burdan size tebelleş olan süslüman hanımlar çıkmaz..
Neyse.. iş için script vardı sitede deneyin isterseniz.

Arınma için de arama kutucuğuna arınma yazın çıkar bütün konular arınmanın önemi konusundan başlayın okumaya.. kendiniz arınma yapın.

emre0654

Kayıtlı Üye
Paranızın olmadığını söylemeniz iyi oldu en azından burdan size tebelleş olan süslüman hanımlar çıkmaz..
Neyse.. iş için script vardı sitede deneyin isterseniz.

Arınma için de arama kutucuğuna arınma yazın çıkar bütün konular arınmanın önemi konusundan başlayın okumaya.. kendiniz arınma yapın.
Youtubeda rukyeler var onları dinliyorum ama dinlerken sürekli uykum geliyor, normalde dinlemediğim zaman gelmiyor sebebi ne olabilir ?

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Youtubeda rukyeler var onları dinliyorum ama dinlerken sürekli uykum geliyor, normalde dinlemediğim zaman gelmiyor sebebi ne olabilir ?
Bir şeyler okurken ya da dinlerken, hele bir de sıkıcıysa gözlerimiz kapanmaya başlar ve uykumuz gelir genelde, gayet doğal bir durum. Bu arada sizin durumunuz panik atak vs psikolojik bir şey olmasın? İsterseniz bir de doktora görünün. Bu devirde öyle sağlam büyüyü kim yapacak? İnsanın irade ve bedenine etki etmek çok zor, bana göre imkansız hatta.

emre0654

Kayıtlı Üye
Bir şeyler okurken ya da dinlerken, hele bir de sıkıcıysa gözlerimiz kapanmaya başlar ve uykumuz gelir genelde, gayet doğal bir durum. Bu arada sizin durumunuz panik atak vs psikolojik bir şey olmasın? İsterseniz bir de doktora görünün. Bu devirde öyle sağlam büyüyü kim yapacak? İnsanın irade ve bedenine etki etmek çok zor, bana göre imkansız hatta.
Bundan öncekinde site sahibi Sayın Urum bakım yapıp bozmasaydı ben de psikolojik olduğunu düşünürdüm ama maalesef değil keşke psikolojik olsa. Kadın artık korkulu bir rüya halini aldı.

firefly55

Kayıtlı Üye
Bundan öncekinde site sahibi Sayın Urum bakım yapıp bozmasaydı ben de psikolojik olduğunu düşünürdüm ama maalesef değil keşke psikolojik olsa. Kadın artık korkulu bir rüya halini aldı.
tüm mesajları tek tek okudum kaç ay olmuş cidden oturduğun yerden bitsin bu ızdırap diye dileniyorsun kardeşim

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Evet ağırlık çöker dua ettiğinde yada rukye dinlediğinde.. mekanizmasını bilmiyorum ama rukye dinlerken görülen rüyalar gerçeği yansıtıyor.