Hızlı İş

star53

Kayıtlı Üye
Ve ilk deneyimleyen kişi olarak, Şubattan beri iş ararken bunu denedikten 1 gün sonra iş konusunda önüme bazı seçenekler geldi. Gerçekten ailem ve benim için en uygununu dün akşam haber alıp bu gün işe girdim. Yani anlayacağınız üstümde kara bulutlar varken bir anda güneş açtı. Denemenizi tavsiye ediyorum :) Absolutaya ayrıca teşekkür ediyorum 🌹

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Merhaba.
Profil resmimdeki sistemin sizde uyandırdığı işlevi nedir acaba?Bu konularda bir bilgim yok hissederek ve görerek oluşturdum.
Beklemedim bir soru... Başkasının tasarımını yorumlamak pek doğru bulmuyorum. O işaretlerin neyi sembolize ettiğini de bilmiyorum. Hissettiğim şey evrim, değişim, bir level up çabası.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Nasıl yapıyoruz :) bir kağıda yazıp yakmak gibi mi? Ben de deneyeceğim de.. Bakalım sonuçlar nasıl olacak:)))

Sirius MaveRa

Kayıtlı Üye
Beklemedim bir soru... Başkasının tasarımını yorumlamak pek doğru bulmuyorum. O işaretlerin neyi sembolize ettiğini de bilmiyorum. Hissettiğim şey evrim, değişim, bir level up çabası.
Göktürk alfabesi ile saat yönünde TÜRK yazıyor.Yukarıdaki kısımda karşılıklı kısadan uzuna doğru sıralanmış çizgiler 7 Kat Gök Semayı temsil ediyor.Yüzüğün sağ tarafında yer alan Anka Maneviyat Alemindeki hakimiyeti..Sol tarafta bulunan çift başlı Kartal ise gök yüzündeki hakimiyeti..Aşağıda ve ortalarında bulunan Bozkurt ise Yeryüzündeki hakimiyeti temsil ediyor..Alt tarafta aralarda bulunan uzun çizgiler ise 7 Kat Yer semayı temsil ediyor..En alt kısımda ise ÖZ'ümü belirten isim ve Atasal aktarımların korunmuş bir şekilde kendime ulaştığinin sağlamasını belirten SOY ismim bulunuyor..Hisleriniz yakın bir bölgede yoğunlaşmış diyebilirim..TÜRK Zamana,Adetullah kanunlarına 7 Kat Gök sema ve yansıması olan 7 Kat Yer semaya Hakim olan Bilince verilen İsimdir. sistemin bozulumunu önleyen RABBİN koymuş olduğu kurallar ile düzeni dengeyi sağlayan,Sürekli Hak olanı yani doğru olanı zikreden Kainatın Düzen ve nizamından sorumlu olan Melekei Alâ diye bahsi geçen Yüceltilmiş olan yöneticileri işaret eder..Bu bilinç düzeyine ulâşan her zerre bu vazife bilinci ile hareket ederek Gazap Orduları diye tabir edilen yapıyı meydana getirirler..Görevleri bozgunculuk çıkaran ikilik oluşturan Adetullah kanunlarina karşı gelen yapıları gerekli uyarı süresi verilip dönüş gerçekleşmemesi ile gazap hükmünü veren Zülkarneyn sistemine tabi olurlar..Bulundukları sistemden çıkarılırlar ve Kara Delik olarak isimlendirilmiş öğütücü ve saklayıcı olarak bu yapiları gazap hali ile beklemeye alır.(Gazap hali:bulundukları yapının bilgisi olmadığı için orada bekledikleri süre onlara sıkıntı ve acıdan başka birşey değildir.Ödüllendirilicek olan sistem mensuplari ise;Kara deliğin bilgisinin yüklenmesi ile orada gecirdikleri süre AN 'dır.
.Doğru olanı haťırlatmak denge ve uyum içinde Adetullah kanunlarına uyarak Sonu olan bu sistemde Sonsuzluğu yaşayabilecegimiz..Bu YOK bilincine mensup yapılarında teslimiyet hali ile İNSAN'a bağlanıp, yaşam tecrübesini uyum hali ile Ebedi olarak yaşayabilirler.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Göktürk alfabesini o küçük harflerde tanımadım malesef.
Bu sizin tasariminiz mı? Değil mı?

Darkon

Kayıtlı Üye
Ortada neden göktürk alfabesinden "sh" harfi var? Tehditkar bir aura için kullanıyormuş... Buradaki görevi nasıl oluyor tam anlamadım.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ortada neden göktürk alfabesinden "sh" harfi var? Tehditkar bir aura için kullanıyormuş... Buradaki görevi nasıl oluyor tam anlamadım.
Rakipleri uzaklaştırmak için.
Yolu açmak için.
Tank gibi hedefe gitmek için.
Uzun süre devam eden bir şanssızlık vardı ve işe ihtiyacı vardı. Kısa sürede etkili çözüm gerekiyordu.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Anladım ben de kaskafalılık var demek :D Yaratıcılık kısmında biraz sönük kalıyorum.
Aslında ben de beklemiyordum böyle bir harfın bu çalışmanın ortasında olacağını. De tasarım yaparken kart açıyorum, bir de sarkaçla kontrol ediyordum. Ve bu çalışma için böyle bir enerji gerekiyordu. Koydum.. Çok ta güzel oturdu.

Darkon

Kayıtlı Üye
Aslında ben de beklemiyordum böyle bir harfın bu çalışmanın ortasında olacağını. De tasarım yaparken kart açıyorum, bir de sarkaçla kontrol ediyordum. Ve bu çalışma için böyle bir enerji gerekiyordu. Koydum.. Çok ta güzel oturdu.
Benim imkanım yok keşke ben de böyle tarot, sarkaç falan kullanabilsem. Bir seçim için olsun veya çalışma için gibi... Daha farklı yöntem var mıdır acaba kolay bir şekilde yapılabilecek?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Benim imkanım yok keşke ben de böyle tarot, sarkaç falan kullanabilsem. Bir seçim için olsun veya çalışma için gibi... Daha farklı yöntem var mıdır acaba kolay bir şekilde yapılabilecek?
Sarkaç zaten kolay.
Sarkaç gibi kendi bedeninizi kullanabilirsiniz.

Ayakta durun ve gevşeyin. Kendi bilincaltiniza soracaksınız. Öncelikle

- Bilinçaltım, evet nasıl olacak? sorun. Bedeninizin hafifen ileri veya geri çekildiğini hissedeceksiniz. Yana da olabilir. Bazen beden arkaya baş öne gider.
Sonra
Bilinçaltım, hayır nasıl olacak? diye sorun.
Yine bedeniniz farklı şekilde bir tarafa çekilecek.
Sonra kontrol soruları sorun.
Benim adım bu mu?
Ben sukadar yaşındayım?
Cevabı bildiğiniz sorular. Eveti ve hayırlı doğru gösterdiğini emin olun.
Sonra merak ettiğiniz soruları sorun. Cevabı evet ya da hayır olacak şeklinde.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Tarot kartı edinme imkanınız mi yok?

Darkon

Kayıtlı Üye
Sarkaç zaten kolay.
Sarkaç gibi kendi bedeninizi kullanabilirsiniz.

Ayakta durun ve gevşeyin. Kendi bilincaltiniza soracaksınız. Öncelikle

- Bilinçaltım, evet nasıl olacak? sorun. Bedeninizin hafifen ileri veya geri çekildiğini hissedeceksiniz. Yana da olabilir. Bazen beden arkaya baş öne gider.
Sonra
Bilinçaltım, hayır nasıl olacak? diye sorun.
Yine bedeniniz farklı şekilde bir tarafa çekilecek.
Sonra kontrol soruları sorun.
Benim adım bu mu?
Ben sukadar yaşındayım?
Cevabı bildiğiniz sorular. Eveti ve hayırlı doğru gösterdiğini emin olun.
Sonra merak ettiğiniz soruları sorun. Cevabı evet ya da hayır olacak şeklinde.
"Evet - hayır nasıl olacak?" sorularını yönleri belirlemek için mi soruyoruz? Kendimiz evet-hayır yönünü belirleyemiyoruz mu?

Başka kişilerle ilgili sorular sorulabilir mi bu yöntemde?

Kendi kendimizi yalandan sallamadığımıza nasıl emin olacağız :D
Tarot kartı edinme imkanınız mi yok?
Kart elde etme imkanım var ama çevremdeki bazı "tiplerin" hoşuna gitmeyebilir. Sadece o değil böyle şeylerle ilgilenenlerle tuhaf gözle de bakılıyor. Uğraşmak istemiyorum. (y)